Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
1 159 275 zł
Umowa zawarta
2 grudnia 2025
Okres realizacji
30 dni
Oferty w postępowaniu
1 oferta
Kryteria wyboru
Cena60%Okres gwarancji na cały pojazd (w miesiącach)30%Poziom hałasu (dB)5%Emisja CO2 (g/km)5%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Dostawa fabrycznie nowego samochodu do zbiórki i transportu odpadów komunalnych dla Międzygminnego Składowiska Odpadów Komunalnych Sp. z o.o. w Toniszewie

Zamawiający Międzygminne Składowisko Odpadów Komunalnych Sp. z o.o. (Toniszewo, Wielkopolskie) rozstrzygnął postępowanie „Dostawa fabrycznie nowego samochodu do zbiórki i transportu odpadów komunalnych dla…”, wybierając ofertę wykonawcy EKOCEL Sp. z o.o. Wartość umowy: 1 159 275 zł. Złożono 1 ofertę.

Wartość umowy
1 159 275 zł
Liczba ofert
1 oferta
Konkurencyjność
~2,1 oferty
ograniczona
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    09 października 2025

    Termin ofert: 21 października 2025 10:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcęBieżące

    03 grudnia 2025

    1 oferta1 wykonawca

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy EKOCEL Sp. z o.o. (Rekowo Górne).

  • 2

    UmowaWartość umowy: 1 159 275,00 zł (umowę zawarto 2 grudnia 2025 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 1 ofertę.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: 30 dni.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail