Postępowanie zakończone — umowy we wszystkich 2 częściach2 części
Łączna wartość umów
949 673 zł
Rozstrzygnięcia części
  1. Umowa zawarta
    Wartość umowy
    770 592 zł
    2 oferty
  2. Umowa zawarta
    Wartość umowy
    179 080 zł
    2 oferty
Oferty w postępowaniu
4 oferty(łącznie na 2 części)
Kryteria wyboru
Cena60%Czas reakcji na zgłaszane reklamacje40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Odbiór i transport odpadów komunalnych z terenu gminy Sulęczyno wraz z prowadzeniem punktu selektywnej zbiórki odpadów komunalnych w 2026 roku

Zamawiający Gmina Sulęczyno (Sulęczyno, Pomorskie) rozstrzygnął postępowanie „Odbiór i transport odpadów komunalnych z terenu gminy Sulęczyno wraz z prowadzeniem…”, wybierając ofertę wykonawcy ELWOZ ECO Sp. z o. o. Łączna wartość umów: 949 673 zł. Złożono 4 oferty.

Zamawiający: Gmina SulęczynoSulęczyno, Pomorskie (powiat Kartuski →)opublikowano 3 grudnia 2025
Łączna wartość umów
949 673 zł
Liczba ofert
4 ofertyłącznie, 2 części
Konkurencyjność
~2,7 oferty
ograniczona
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    03 listopada 2025

    Termin ofert: 12 listopada 2025 09:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcęBieżące

    03 grudnia 2025

    2 oferty1 wykonawca

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    CzęściZamówienie podzielono na 2 części; we wszystkich wybrano wykonawców.

  • 2

    WykonawcaWszystkie rozstrzygnięte części wygrała firma ELWOZ ECO Sp. z o. o. za łącznie 949 672,62 zł.

  • 3

    OfertyŁącznie złożono 4 ofert na wszystkie części postępowania.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail