Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
748 751 zł
Umowa zawarta
21 listopada 2025
Okres realizacji
36 miesiące
Oferty w postępowaniu
1 oferta
Kryteria wyboru
Cena60%Czas przystąpienia do usunięcia awarii wodociągowej40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Usługi konserwacji sieci wodociągowej

Zamawiający Miasto Podkowa Leśna (Podkowa Leśna, Mazowieckie) rozstrzygnął postępowanie „Usługi konserwacji sieci wodociągowej”, wybierając ofertę wykonawcy Przedsiębiorstwo Gospodarki Wodno-Ściekowej GEA-NOVA sp. zo.o. Wartość umowy: 748 751 zł. Złożono 1 ofertę.

Zamawiający: Miasto Podkowa LeśnaPodkowa Leśna, Mazowieckie (powiat Grodziski →)opublikowano 3 grudnia 2025
Wartość umowy
748 751 zł
Liczba ofert
1 oferta
Konkurencyjność
~2,5 oferty
ograniczona
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

3 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy Przedsiębiorstwo Gospodarki Wodno-Ściekowej GEA-NOVA sp. zo.o. (Płochocin), średnia firma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 748 751,04 zł (umowę zawarto 21 listopada 2025 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 1 ofertę.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: 36 miesiące.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail