Umowa wykonanaBZPOgłoszenie o wykonaniu umowy
Wykonanie umowy

„Dostawa sprzętu komputerowego i wyposażenia meblowego sal dydaktycznych dla szkół podstawowych na terenie gminy Mrocza”

Zamawiający Gmina Mrocza (Mrocza, Kujawsko-Pomorskie) opublikował sprawozdanie z wykonania zawartej umowy w postępowaniu „Dostawa sprzętu komputerowego i wyposażenia meblowego sal dydaktycznych dla szkół…”. Nabór ofert zakończył się wcześniej, a to ogłoszenie dokumentuje realizację zamówienia.

Otwórz na BZP
Zamawiający: Gmina MroczaMrocza, Kujawsko-Pomorskie (powiat Nakielski →)opublikowano 3 grudnia 2025
Dane ogłoszenia
Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 405 410 zł
Konkurencyjność
~3,7 oferty
wysoka
W takich przetargach zwykle startuje sporo firm.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)

Przebieg postępowania

4 wpisy
Przejdź do nawigacji sekcji

Ogłoszenie o wykonaniu umowy

Pełna treść ogłoszenia o wykonaniu zawartej umowy — dokument sprawozdawczy zamkniętego postępowania.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Nazwa zamawiającego

GMINA MROCZA

1.2.)Oddział zamawiającego

Komórka ZP

1.3.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 092350889

1.4)Adres zamawiającego
1.4.1.)Ulica

ul. Plac 1 Maja 20

1.4.2.)Miejscowość

Mrocza

1.4.3.)Kod pocztowy

89-115

1.4.4.)Województwo

kujawsko-pomorskie

1.4.5.)Kraj

Polska

1.4.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL617 - Inowrocławski

1.4.7.)Numer telefonu

052 386 74 10

1.4.9.)Adres poczty elektronicznej

zamowienia@mrocza.pl

1.4.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.mrocza.pl

1.5.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-1f435cc8-7ab2-4a98-ac1c-a81884fa074e

2.2.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00571889

2.3.)Wersja ogłoszenia

01

2.4.)Data ogłoszenia

2025-12-03

Sekcja 3

Podstawowe informacje o postępowaniu w wyniku którego została zawarta umowa

PunktPoleWartość
3.1.)Charakter zamówienia

Zamówienie klasyczne - od 130 000 zł, ale o wartości mniejszej niż progi unijne

3.2.)Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE

Tak

3.2.1.)Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE

2025/BZP 00411740

3.3.)Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Tak

3.4.)Nazwa projektu lub programu

Zadanie finansowane z Europejskiego Funduszu Społecznego Plus w ramach Priorytetu FEKP.08 Fundusze Europejskie na wsparcie w obszarze rynku pracy, edukacji i włączenia społecznego, Działanie FEKP.08.12 Kształcenie ogólne BydOF-IP

3.5.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

3.6.)Rodzaj zamówienia

Dostawy

3.7.)Nazwa zamówienia

„Dostawa sprzętu komputerowego i wyposażenia
meblowego sal dydaktycznych dla szkół podstawowych na terenie gminy Mrocza”

3.8.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

W ramach części 1 zamówienia planowana jest dostawa oraz montaż sprzętu
komputerowego w tym:
Dla Szkoły Podstawowej im. Adama Mickiewicza w Witosławiu:
- Zestaw PC – 15 zestawów, składający się z elementów:
komputer stacjonarny,
monitor,
zestaw klawiatury i mysz,
Dla Szkoły Podstawowej im. Wojska Polskiego w Mroczy
-komputer nauczyciela – 1 szt.
-tablet wraz z oprogramowaniem – 1 sztuka;
- monitor interaktywny – 75” – 1 sztuka;
- jednostka centralna sytemu – umożliwiające regulację siły głosu dla każdego ucznia,
możliwość, tworzenia dowolnych grup oraz ich konfigurowania – 1 sztuka;
- słuchawki z mikrofonem dla uczniów – 24 sztuki;
- słuchawki z mikrofonem dla nauczyciela – 1 sztuka;
- monitor dotykowy do sterowania pracownią – 1 sztuka;
- oprogramowanie sterujące pracownią – 1 sztuka;
- okablowanie systemowe – 12 sztuk;
-instalacja elektryczna – 24 sztuk;
- głośniki – 1 komplet;
UWAGA:
Szczegółowe parametry wyżej wymienionych elementów zostały ujęte w załączniku nr 4 do SWZ – opis przedmiotu zamówienia/ opis oferowanego sprzętu.

3.9.)Główny kod CPV

30200000-1 - Urządzenia komputerowe

3.10.)Dodatkowy kod CPV

30236000-2 - Różny sprzęt komputerowy

51600000-8 - Usługi instalowania komputerów i urządzeń biurowych

Sekcja 4

Podstawowe informacje o zawartej umowie

PunktPoleWartość
4.1.)Data zawarcia umowy

2025-10-10

4.2.)Okres realizacji zamówienia

30 dni

4.3.)Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę
4.3.1.)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy)

Aktin Sp. z o.o.

4.3.2.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

6443406804

4.3.3.)Ulica

Jagiellońska 40

4.3.4.)Miejscowość

Sosonowiec

4.3.5.)Kod pocztowy

41-200

4.3.6.)Województwo

śląskie

4.3.7.)Kraj

Polska

4.4.)Wartość umowy

72954,92 PLN

4.5.)Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej

2025/BZP 00470043/01

Sekcja 5

Przebieg realizacji umowy

PunktPoleWartość
5.1.)Czy umowa została wykonana

Tak

5.2.)Termin wykonania umowy

2025-11-07

5.3.)Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie

Tak

5.4.)Informacje o zmianach umowy
5.4.1.)Liczba zmian

0

5.5.)Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy

72954,92 PLN

5.6.)Czy umowa została wykonana należycie

Tak

5.7.)Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania

nie dotyczy

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

30200000-1Urządzenia komputerowe
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
405 410 zł
Próbka: 132 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
141 152 zł1 060 433 zł
Rozstęp międzykwartylowy
919 281 zł
Źródło próbki
CPV 30200000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
141 152 zł
Mediana
405 410 zł
Górny kwartyl
1 060 433 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Gmina Mrocza prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Mrocza.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 30200000-1 (Urządzenia komputerowe). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.