Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
AAD Adam Dudek· Słopnicemikrofirma
Wartość umowy
226 087 zł
Umowa zawarta
27 listopada 2025
Okres realizacji
do 15 grudnia 2025
Oferty w postępowaniu
4 ofertyceny: 226 087 zł – 308 859 złwszystkie od małych i średnich firm
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboru
Cena60%Wydłużenie okresu gwarancji w stosunku do wymaganego okresu gwarancji40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Zakup wyposażenia - realizacja zadań Programu Ochrony Ludności i Obrony Cywilnej.

Zamawiający Gmina Słopnice (Słopnice, Małopolskie) rozstrzygnął postępowanie „Zakup wyposażenia - realizacja zadań Programu Ochrony Ludności i Obrony Cywilnej”, wybierając ofertę wykonawcy AAD Adam Dudek. Wartość umowy: 226 087 zł. Złożono 4 oferty.

Zamawiający: Gmina SłopniceSłopnice, Małopolskie (powiat Limanowski →)opublikowano 2 grudnia 2025
Wartość umowy
226 087 zł
Liczba ofert
4 oferty
Konkurencyjność
~2,5 oferty
umiarkowana
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

3 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy AAD Adam Dudek (Słopnice), mikrofirma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 226 087,20 zł (umowę zawarto 27 listopada 2025 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 4 oferty; ceny wahały się od 226 087,20 zł do 308 859,15 zł, wszystkie od małych i średnich firm.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: do 15 grudnia 2025 r..

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail