Umowa wykonanaBZPOgłoszenie o wykonaniu umowy
Wykonanie umowy

Wspólnie przeciw zagrożeniom klimatycznym –doposażenie Ochotniczych Straży Pożarnych w Powiecie Głubczyckim

Zamawiający Gmina Baborów (Baborów, Opolskie) opublikował sprawozdanie z wykonania zawartej umowy w postępowaniu „Wspólnie przeciw zagrożeniom klimatycznym –doposażenie Ochotniczych Straży Pożarnych w…”. Nabór ofert zakończył się wcześniej, a to ogłoszenie dokumentuje realizację zamówienia.

Otwórz na BZP
Zamawiający: Gmina BaborówBaborów, Opolskie (powiat Głubczycki →)opublikowano 2 grudnia 2025
Dane ogłoszenia
Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 1 030 325 zł
Konkurencyjność
~2,2 oferty
ograniczona
W takich przetargach zwykle startuje mało firm.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)

Przebieg postępowania

3 wpisy
Przejdź do nawigacji sekcji

Ogłoszenie o wykonaniu umowy

Pełna treść ogłoszenia o wykonaniu zawartej umowy — dokument sprawozdawczy zamkniętego postępowania.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Nazwa zamawiającego

Gmina Baborów

1.3.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 531412817

1.4)Adres zamawiającego
1.4.1.)Ulica

Ratuszowa 2a

1.4.2.)Miejscowość

Baborów

1.4.3.)Kod pocztowy

48-120

1.4.4.)Województwo

opolskie

1.4.5.)Kraj

Polska

1.4.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL523 - Nyski

1.4.9.)Adres poczty elektronicznej

um@baborow.pl

1.4.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.bip.baborow.pl

1.5.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-6201f919-a94d-4524-bd64-4719f3e9788e

2.2.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00568874

2.3.)Wersja ogłoszenia

01

2.4.)Data ogłoszenia

2025-12-02

Sekcja 3

Podstawowe informacje o postępowaniu w wyniku którego została zawarta umowa

PunktPoleWartość
3.1.)Charakter zamówienia

Zamówienie klasyczne - wartości równej lub przekraczającej progi unijne

3.2.)Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE

Tak

3.2.1.)Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE

384860-2025

3.3.)Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Tak

3.4.)Nazwa projektu lub programu

Realizacja zamówienia objęta jest dofinansowaniem ze środków w ramach programu regionalnego Fundusze Europejskie dla Opolskiego 2021-2027 w ramach Priorytetu: FEOP.02: Fundusze Europejskie dla czystej energii i ochrony środowiska naturalnego w województwie opolskim Działanie 2.3: Zapobieganie zagrożeniom związanym ze zmianą klimatu

3.5.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie: art. 132 ustawy

3.6.)Rodzaj zamówienia

Dostawy

3.7.)Nazwa zamówienia

Wspólnie przeciw zagrożeniom klimatycznym –doposażenie Ochotniczych Straży Pożarnych w Powiecie Głubczyckim

3.8.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Średni samochód ratowniczo-gaśniczy z napędem 4x4

3.9.)Główny kod CPV

34144210-3 - Wozy strażackie

3.8.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Dodatkowe wyposażenie wozu strażackiego

3.9.)Główny kod CPV

35110000-8 - Sprzęt gaśniczy, ratowniczy i bezpieczeństwa

Sekcja 4

Podstawowe informacje o zawartej umowie

PunktPoleWartość
4.1.)Data zawarcia umowy

2025-07-24

4.2.)Okres realizacji zamówienia

4 miesiące

4.3.)Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę
4.3.1.)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy)

WISS SAMOCHODY SPECJALNE Sp. z o.o., ul. Leszczyńska 22, 43-300 Bielsko Biała, NIP 9372637477

4.3.4.)Miejscowość

BIelsko Biała

4.3.6.)Województwo

opolskie

4.3.7.)Kraj

Polska

4.4.)Wartość umowy

1299987 PLN

4.5.)Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej

528591-2025

Sekcja 5

Przebieg realizacji umowy

PunktPoleWartość
5.1.)Czy umowa została wykonana

Tak

5.2.)Termin wykonania umowy

2025-11-19

5.3.)Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie

Tak

5.4.)Informacje o zmianach umowy
5.4.1.)Liczba zmian

0

5.5.)Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy

1299987 PLN

5.6.)Czy umowa została wykonana należycie

Tak

5.7.)Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania

nie dotyczy

Sekcja 6

Informacje dodatkowe

Dla części 2 umowa byłą zawarta z wykonawcą z 4Rescue Michał Machoczek ul. Ks. Jana Pojdy 34c 44-213 Rybnik NIP: 6423212480 na kwotę 274.399,38 zł brutto. Umowa została wykonana w pierwotnym terminie realizacji, nie była aneksowana, została wykonana należycie. Informacje na ten temat podaję w tym miejscu, ponieważ system obsługujący ogłoszenie nie pozwala mi na odrębne podanie informacji na części 1 i 2 zgodnie z okanzmi systemowymi.

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

34144210-3Wozy strażackie
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
1 030 325 zł
Próbka: 106 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
411 128 zł1 400 000 zł
Rozstęp międzykwartylowy
988 872 zł
Źródło próbki
CPV 34144210· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
411 128 zł
Mediana
1 030 325 zł
Górny kwartyl
1 400 000 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Gmina Baborów prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Baborów.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 34144210-3 (Wozy strażackie). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.