Postępowanie zakończone — umowy we wszystkich 3 częściach3 części
Łączna wartość umów
35 424 zł
Rozstrzygnięcia części
  1. Umowa zawarta
    Wartość umowy
    14 170 zł
    5 ofert
  2. Umowa zawarta
    Wartość umowy
    7085 zł
    5 ofert
  3. Umowa zawarta
    Wartość umowy
    14 170 zł
    5 ofert
Oferty w postępowaniu
15 ofert(łącznie na 3 części)
Kryteria wyboru
Cena60%Czas realizacji zamówienia40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Dostawa i montaż 5 lamp solarnych na terenie Gminy Chybie

Zamawiający Gmina Chybie - Wójt Gminy Chybie (Chybie, Śląskie) rozstrzygnął postępowanie „Dostawa i montaż 5 lamp solarnych na terenie Gminy Chybie”, wybierając ofertę wykonawcy Wichary Technic sp. z o.o. sp. k. Łączna wartość umów: 35 424 zł. Złożono 15 ofert.

Zamawiający: Gmina Chybie - Wójt Gminy ChybieChybie, Śląskie (powiat Cieszyński →)opublikowano 1 grudnia 2025
Łączna wartość umów
35 424 zł
Liczba ofert
15 ofertłącznie, 3 części
Konkurencyjność
~2,3 oferty
ograniczona
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

6 wpisów

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    CzęściZamówienie podzielono na 3 części; we wszystkich wybrano wykonawców.

  • 2

    WykonawcaWszystkie rozstrzygnięte części wygrała firma Wichary Technic sp. z o.o. sp. k. za łącznie 35 424,00 zł.

  • 3

    OfertyŁącznie złożono 15 ofert na wszystkie części postępowania.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

Gmina Chybie - Wójt Gminy Chybie

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 072182396

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

Bielska 78

1.5.2.)Miejscowość

Chybie

1.5.3.)Kod pocztowy

43-520

1.5.4.)Województwo

śląskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL225 - Bielski

1.5.7.)Numer telefonu

338586200

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

organizacja@chybie.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.chybie.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-1b8e040b-49df-4361-8692-e08a1c1795fd

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Ogólne usługi publiczne

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Dostawa i montaż 5 lamp solarnych na terenie Gminy Chybie

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-1b8e040b-49df-4361-8692-e08a1c1795fd

2.5.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00567988

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2025-12-01

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Nie

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00460719

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

ZPN.271.20.2025

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.4.)Rodzaj zamówienia

Dostawy

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia
1.Przedmiotem zamówienia jest „Dostawa, montaż i uruchomienie autonomicznych lamp solarnych w Mnichu (2 sztuki)” 2. Prace inwestycyjne obejmują (wraz z robotami towarzyszącymi)

1) dostawę, 2) montaż/ instalację, 3) uruchomienie/ oddanie do użytku oświetleniowych zestawów solarnych (fundament prefabrykowany, słup stalowy, panel fotowoltaiczny, oprawa oświetleniowa wraz z magazynem energii i sterownikiem). Szczegółowy zakres prac określa uproszczona dokumentacja projektowa oraz Projektowane postanowienia umowy stanowiące załączniki do Specyfikacji Warunków Zamówienia (SWZ).

4.5.3.)Główny kod CPV

34928500-3 - Oświetleniowy sprzęt uliczny

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

31520000-7 - Lampy i oprawy oświetleniowe

4.5.5.)Wartość części

16000 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia
1.Przedmiotem zamówienia jest „Dostawa, montaż i uruchomienie autonomicznych lamp solarnych we Frelichowie (1 sztuka)” 2. Prace inwestycyjne obejmują (wraz z robotami towarzyszącymi)

1) dostawę, 2) montaż/ instalację, 3) uruchomienie/ oddanie do użytku oświetleniowych zestawów solarnych (fundament prefabrykowany, słup stalowy, panel fotowoltaiczny, oprawa oświetleniowa wraz z magazynem energii i sterownikiem). Szczegółowy zakres prac określa uproszczona dokumentacja projektowa oraz Projektowane postanowienia umowy stanowiące załączniki do Specyfikacji Warunków Zamówienia (SWZ).

4.5.3.)Główny kod CPV

34928500-3 - Oświetleniowy sprzęt uliczny

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

31520000-7 - Lampy i oprawy oświetleniowe

4.5.5.)Wartość części

8000 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia
1.Przedmiotem zamówienia jest „Dostawa, montaż i uruchomienie autonomicznych lamp solarnych w Zaborzu (2 sztuki)"” 2. Prace inwestycyjne obejmują (wraz z robotami towarzyszącymi)

1) dostawę, 2) montaż/ instalację, 3) uruchomienie/ oddanie do użytku oświetleniowych zestawów solarnych (fundament prefabrykowany, słup stalowy, panel fotowoltaiczny, oprawa oświetleniowa wraz z magazynem energii i sterownikiem). Szczegółowy zakres prac określa uproszczona dokumentacja projektowa oraz Projektowane postanowienia umowy stanowiące załączniki do Specyfikacji Warunków Zamówienia (SWZ).

4.5.3.)Główny kod CPV

34928500-3 - Oświetleniowy sprzęt uliczny

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

31520000-7 - Lampy i oprawy oświetleniowe

4.5.5.)Wartość części

16000 PLN

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

Część 1

Sekcja 6

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 7

OFERTY (dla części 1)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

5

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

5

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

2

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

14169,60 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

26299,04 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

14169,60 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 8

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mały przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Wichary Technic sp. z o.o. sp. k.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

6482796643

7.3.3)Ulica

Handlowa

7.3.4)Miejscowość

Zabrze

7.3.5)Kod pocztowy

41-807

7.3.6.)Województwo

śląskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 9

UMOWA (dla części 1)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2025-11-25

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

14169,60 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

30 dni

Sekcja 10

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 11

OFERTY (dla części 2)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

5

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

5

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

2

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

7084,8 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

13149,52 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

7084,8 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 12

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mały przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Wichary Technic sp. z o.o. sp. k.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

6482796643

7.3.3)Ulica

Handlowa

7.3.4)Miejscowość

Zabrze

7.3.5)Kod pocztowy

41-807

7.3.6.)Województwo

śląskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 13

UMOWA (dla części 2)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2025-11-25

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

7084,80 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

30 dni

Sekcja 14

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 15

OFERTY (dla części 3)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

5

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

5

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

2

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

14169,60 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

26299,04 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

14169,60 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 16

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 3)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mały przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Wichary Technic sp. z o.o. sp. k.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

6482796643

7.3.3)Ulica

Handlowa

7.3.4)Miejscowość

Zabrze

7.3.5)Kod pocztowy

41-807

7.3.6.)Województwo

śląskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 17

UMOWA (dla części 3)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2025-11-25

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

14169,60 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

30 dni

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

34928500-3Oświetleniowy sprzęt uliczny
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
434 326 zł
Próbka: 21 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
172 786 zł928 499 zł
Rozstęp międzykwartylowy
755 713 zł
Źródło próbki
CPV 34928· kategoria CPV (5 cyfr)
Dolny kwartyl
172 786 zł
Mediana
434 326 zł
Górny kwartyl
928 499 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Brakuje wystarczającej liczby ogłoszeń z dokładnie tym samym kodem CPV, więc użyliśmy szerszego poziomu: kategoria CPV (5 cyfr).

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Gmina Chybie - Wójt Gminy Chybie prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Chybie.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 35 424 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 34928500-3 (Oświetleniowy sprzęt uliczny). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: Wichary Technic sp. z o.o. sp. k. (Zabrze). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 5 ofert. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.