Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
44 899 zł
Umowa zawarta
24 listopada 2025
Okres realizacji
do 12 grudnia 2025
Oferty w postępowaniu
2 ofertyceny: 44 899 zł – 54 900 złwszystkie od małych i średnich firm
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboru
Cena60%Okres gwarancji i rękojmi40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Uzupełnienie zasobów infrastruktury niezbędnej do realizacji zadań Ochrony Ludności i Obrony Cywilnej w Gminie Padew Narodowa” – Dostawa przyczepy samochodowej

Zamawiający Gmina Padew Narodowa (Padew Narodowa, Podkarpackie) rozstrzygnął postępowanie „Uzupełnienie zasobów infrastruktury niezbędnej do realizacji zadań Ochrony Ludności i…”, wybierając ofertę wykonawcy New Life Property Sp. z o.o. Wartość umowy: 44 899 zł. Złożono 2 oferty.

Zamawiający: Gmina Padew NarodowaPadew Narodowa, Podkarpackie (powiat Mielecki →)opublikowano 1 grudnia 2025
Wartość umowy
44 899 zł
Liczba ofert
2 oferty
Konkurencyjność
~1,9 oferty
ograniczona
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

3 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy New Life Property Sp. z o.o. (Warszawa), mikrofirma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 44 899,00 zł (umowę zawarto 24 listopada 2025 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 2 oferty; ceny wahały się od 44 899,00 zł do 54 900,00 zł, wszystkie od małych i średnich firm.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: do 12 grudnia 2025 r..

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

GMINA PADEW NARODOWA

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 830409360

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

ul. Grunwaldzka 2

1.5.2.)Miejscowość

Padew Narodowa

1.5.3.)Kod pocztowy

39-340

1.5.4.)Województwo

podkarpackie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL824 - Tarnobrzeski

1.5.7.)Numer telefonu

158514460

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

gmina@padewnarodowa.com.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.padewnarodowa.biuletyn.net

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-2fd7cd84-dcf5-4897-b284-7fc4cd737eb4

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Ogólne usługi publiczne

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Uzupełnienie zasobów infrastruktury niezbędnej do realizacji zadań Ochrony Ludności i Obrony Cywilnej w Gminie Padew Narodowa”
– Dostawa przyczepy samochodowej

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-2fd7cd84-dcf5-4897-b284-7fc4cd737eb4

2.5.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00567452

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2025-12-01

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2025/BZP 00094964/04/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.2.4 Uzupełnienie zasobów infrastruktury niezbędnej do realizacji zadań Ochrony Ludności i Obrony Cywilnej w Gminie Padew Narodowa – Doposażenie magazynu

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00509267

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

IZP.271.10.2025

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Tak

4.3.1)Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT)

32520,33 PLN

4.4.)Rodzaj zamówienia

Dostawy

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia
1.Przedmiotem zamówienia jest wykonanie zadania pn

„Uzupełnienie zasobów infrastruktury niezbędnej do realizacji zadań Ochrony Ludności i Obrony Cywilnej w Gminie Padew Narodowa” – Dostawa przyczepy samochodowej 2. Opis przedmiotu zamówienia: Zakres dostaw obejmował będzie dostawę przyczepy ciężarowej dwuosiowej wraz ze stelażem i plandeką Zamawiający nie dopuszcza składania ofert częściowych. Szczegółowy zakres i ilość określają: Opis przedmiotu zamówienia. Załącznik ten zawiera wykaz minimalnych parametrów przewidywanego przedmiotu zamówienia

4.5.3.)Główny kod CPV

34223310-2 - Przyczepy ogólnego zastosowania

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 6

Oferty

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

2

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

2

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

44899,00 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

54900,00 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

44899,00 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 7

Wykonawca, któremu udzielono zamówienia

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mikro przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

New Life Property Sp. z o.o.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

386354339

7.3.4)Miejscowość

Warszawa

7.3.5)Kod pocztowy

02-014

7.3.7.)Kraj

Polska

7.4.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 8

Umowa

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2025-11-24

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

44899,00 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

do 2025-12-12

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

34223310-2Przyczepy ogólnego zastosowania
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
243 902 zł
Próbka: 17 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
162 602 zł315 000 zł
Rozstęp międzykwartylowy
152 398 zł
Źródło próbki
CPV 34223· kategoria CPV (5 cyfr)
Dolny kwartyl
162 602 zł
Mediana
243 902 zł
Górny kwartyl
315 000 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Brakuje wystarczającej liczby ogłoszeń z dokładnie tym samym kodem CPV, więc użyliśmy szerszego poziomu: kategoria CPV (5 cyfr).

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Gmina Padew Narodowa prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Padew Narodowa.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 44 899 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 34223310-2 (Przyczepy ogólnego zastosowania). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: New Life Property Sp. z o.o. (Warszawa). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 2 oferty. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.