Postępowanie unieważnione — nie wybrano wykonawcy

To ogłoszenie jest wynikiem postępowania bez wyboru wykonawcy. Szczegóły formalne znajdziesz w treści ogłoszenia.

Podstawa: art. 255 pkt 6 ustawy

ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Organizacja i przeprowadzenie dwóch 4-dniowych wyjazdów warsztatowych z zakresu rozwoju osobistego w ramach projektu "KOMPAS KARIERY"

Zamawiający Lubelska Wojewódzka Komenda Ochotniczych Hufców Pracy (Lublin, Lubelskie) opublikował wynik postępowania „Organizacja i przeprowadzenie dwóch 4-dniowych wyjazdów warsztatowych z zakresu rozwoju…”.

Zamawiający: Lubelska Wojewódzka Komenda Ochotniczych Hufców PracyLublin, Lubelskieopublikowano 1 grudnia 2025
Wartość całego ogłoszenia wynikowego
Nie podanoMediana planowanego budżetu w kategorii: 87 474 zł
Liczba ofert
Brak danych
Konkurencyjność
~2,9 oferty
umiarkowana
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    DecyzjaPostępowanie unieważniono bez wyboru wykonawcy. Podstawa: art. 255 pkt 6 ustawy.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

Lubelska Wojewódzka Komenda Ochotniczych Hufców Pracy

1.3.)Oddział zamawiającego

Lubelska WK OHP

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 007003467

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

1 Maja 14c

1.5.2.)Miejscowość

Lublin

1.5.3.)Kod pocztowy

20-410

1.5.4.)Województwo

lubelskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL814 - Lubelski

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

sekretariat@lubelska.ohp.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

https://ohplublin.bip.e-zeto.eu/

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-32143a89-7933-4f70-92ba-35fcadf5ac20

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - inna państwowa jednostka organizacyjna nieposiadająca osobowości prawnej

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Edukacja

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Tak

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Organizacja i przeprowadzenie dwóch 4-dniowych wyjazdów warsztatowych z zakresu rozwoju osobistego w ramach projektu "KOMPAS KARIERY"

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-32143a89-7933-4f70-92ba-35fcadf5ac20

2.5.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00566448

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2025-12-01

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Nie

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Tak

2.12.)Nazwa projektu lub programu

Kompas Kariery

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00529425

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

LWK.ZPM.270.09.2025

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.4.)Rodzaj zamówienia

Usługi

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest organizacja i przeprowadzenie dwóch 4-dniowych wyjazdów warsztatowych z zakresu rozwoju osobistego wraz z: transportem, zakwaterowaniem, wyżywieniem, oraz przeprowadzeniem warsztatów dla 15 dziesięcioosobowych grup wraz z opiekunami, łącznie dla 180 osób (150 uczestników projektu „Kompas Kariery” + 30 opiekunów). Projekt realizowany w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego Plus, Programu Regionalnego Fundusze Europejskie dla Lubelskiego, Oś priorytetowa IX Zaspokajanie potrzeb rynku pracy, Działanie FELU.09.08 Aktywizacja zawodowa – projekty OHP.

4.5.3.)Główny kod CPV

80500000-9 - Usługi szkoleniowe

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.)Podstawa prawna unieważnienia postępowania

art. 255 pkt 6 ustawy

5.2.1.)Przyczyna unieważnienia postępowania

W dniu 21.11.2025 zamawiający nie miał możliwości technicznego przeprowadzenia czynności otwarcia ofert w wyznaczonym terminie, tj. o godz. 10 z powodu awarii systemu teleinformatycznego ezamówienia@gov.pl
w szczególności:
• brak dostępu do systemu uniemożliwiał odszyfrowanie i otwarcie ofert,
• utracona została możliwość sporządzenia protokołu z otwarcia ofert w czasie określonym w ogłoszeniu i SWZ,
• wykonawcy nie mieli zapewnionej gwarantowanej ustawowo jawności otwarcia ofert.

Czynność otwarcia ofert musi być przeprowadzona w ściśle oznaczonym terminie. Po jego przekroczeniu zamawiający nie może zgodnie z przepisami PZP ponowić tej czynności. Tym samym postępowanie zostało obarczone wadą niemożliwą do usunięcia, która uniemożliwia zawarcie ważnej umowy.
Wobec powyższego zachodzą przesłanki do unieważnienia postępowania na podstawie art. 255 pkt 6 PZP

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

80500000-9Usługi szkoleniowe
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
87 474 zł
Próbka: 131 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
39 734 zł288 514 zł
Rozstęp międzykwartylowy
248 781 zł
Źródło próbki
CPV 80500000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
39 734 zł
Mediana
87 474 zł
Górny kwartyl
288 514 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.