Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
309 494 zł
Umowa zawarta
28 listopada 2025
Okres realizacji
30 dni
Oferty w postępowaniu
1 oferta
Kryteria wyboru
Cena56%Parametry techniczne serwerów44%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Dostawa sprzętu i oprogramowania teleinformatycznego w ramach projektu Zwiększenie cyberbezpieczeństwa w Gminie Gródek w ramach projektu „Cyberbezpieczny Samorząd”

Zamawiający Gmina Gródek (Gródek, Podlaskie) rozstrzygnął postępowanie „Dostawa sprzętu i oprogramowania teleinformatycznego w ramach projektu Zwiększenie…”, wybierając ofertę wykonawcy Syntis Sp. z o. o. Wartość umowy: 309 494 zł. Złożono 1 ofertę.

Zamawiający: Gmina GródekGródek, Podlaskieopublikowano 1 grudnia 2025
Wartość umowy
309 494 zł
Liczba ofert
1 oferta
Konkurencyjność
~2,0 oferty
ograniczona
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

4 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy Syntis Sp. z o. o. (Grabówka), mała firma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 309 493,83 zł (umowę zawarto 28 listopada 2025 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 1 ofertę.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: 30 dni.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

GMINA GRÓDEK

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 050659303

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

ul. Aleksandra i Grzegorza Chodkiewiczów 2

1.5.2.)Miejscowość

Gródek

1.5.3.)Kod pocztowy

16-040

1.5.4.)Województwo

podlaskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL841 - Białostocki

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

sekretariat@grodek.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.grodek.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-112578ea-888d-46b8-b187-cbfce7a7d61b

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Ogólne usługi publiczne

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Dostawa sprzętu i oprogramowania teleinformatycznego w ramach projektu Zwiększenie cyberbezpieczeństwa w Gminie Gródek w ramach projektu „Cyberbezpieczny Samorząd”

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-112578ea-888d-46b8-b187-cbfce7a7d61b

2.5.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00565712

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2025-12-01

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2025/BZP 00063834/05/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.2.1 Dostawa i uruchomienie urządzeń serwerowych oraz ochrony sieci w ramach projektu Cyberbezpieczny Samorząd

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Tak

2.12.)Nazwa projektu lub programu

Fundusze Europejskie na Rozwój Cyfrowy 2021-2027

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00514922

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

IGK.271.12.2025.MK

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.4.)Rodzaj zamówienia

Dostawy

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest dostawa sprzętu i oprogramowania teleinformatycznego w ramach projektu grantowego „Cyberbezpieczny Samorząd”.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w załączniku Nr 6 do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia.
Wykonawca zobowiązany jest do realizacji zamówienia określonego w umowie i SWZ zgodnie ze złożoną ofertą, a także uzgodnionymi z Zamawiającym zmianami podjętymi w trakcie realizacji zamówienia.
Zamawiający wymaga udzielenia minimum 24 miesięcznej gwarancji na przedmiot zamówienia chyba, że w załączniki 6 - Opisie przedmiotu zamówienia są inne wymagania.

4.5.3.)Główny kod CPV

48821000-9 - Serwery sieciowe

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

32420000-3 - Urządzenia sieciowe

30200000-1 - Urządzenia komputerowe

48000000-8 - Pakiety oprogramowania i systemy informatyczne

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 6

Oferty

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

1

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

1

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

309493,83 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

309493,83 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

309493,83 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 7

Wykonawca, któremu udzielono zamówienia

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mały przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Syntis Sp. z o. o.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

9662095116

7.3.3)Ulica

Szosa Baranowicka

7.3.4)Miejscowość

Grabówka

7.3.5)Kod pocztowy

15-523

7.3.6.)Województwo

podlaskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.4.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 8

Umowa

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2025-11-28

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

309493,83 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

30 dni

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

48821000-9Serwery sieciowe
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Brak danych benchmarkowych dla tej kategorii CPV.

W ostatnim roku nie znaleźliśmy wystarczającej liczby podobnych postępowań z podaną wartością szacunkową, żeby policzyć statystyki. Zobacz wszystkie przetargi w tej kategorii →

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Gmina Gródek prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Gródek.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 309 494 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 48821000-9 (Serwery sieciowe). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: Syntis Sp. z o. o. (Grabówka). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 1 ofertę. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.