Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
486 096 zł
Umowa zawarta
27 listopada 2025
Okres realizacji
20 dni
Oferty w postępowaniu
2 ofertyceny: 486 096 zł – 676 500 złwszystkie od małych i średnich firm
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboru
Cena60%Termin dostawy20%Okres gwarancji20%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Dostawa, montaż i uruchomienie urządzeń przeznaczonych do pakowania wody wraz z zapasem folii do pakowania wody przeznaczonej do spożycia

Zamawiający Gmina Miasta Radomia (Radom, Mazowieckie) rozstrzygnął postępowanie „Dostawa, montaż i uruchomienie urządzeń przeznaczonych do pakowania wody wraz z zapasem…”, wybierając ofertę wykonawcy Hydro-Partner Sp. z o. o. Wartość umowy: 486 096 zł. Złożono 2 oferty.

Zamawiający: Gmina Miasta RadomiaRadom, Mazowieckieopublikowano 28 listopada 2025
Wartość umowy
486 096 zł
Liczba ofert
2 oferty
Konkurencyjność
~2,5 oferty
umiarkowana
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

5 wpisów

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy Hydro-Partner Sp. z o. o. (Leszno).

  • 2

    UmowaWartość umowy: 486 096,00 zł (umowę zawarto 27 listopada 2025 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 2 oferty; ceny wahały się od 486 096,00 zł do 676 500,00 zł, wszystkie od małych i średnich firm.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: 20 dni.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail