Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
445 000 zł
Umowa zawarta
6 listopada 2025
Okres realizacji
do 17 grudnia 2025
Oferty w postępowaniu
2 ofertyceny: 445 000 zł – 500 096 złwszystkie od małych i średnich firm
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboru
Cena60%Gwarancja40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Prace remontowe dla Sądu Rejonowego w Opolu przy ul. Ozimskiej 60A w 2025 roku

Zamawiający Sąd Rejonowy w Opolu (Opole, Opolskie) rozstrzygnął postępowanie „Prace remontowe dla Sądu Rejonowego w Opolu przy ul. Ozimskiej 60A w 2025 roku”, wybierając ofertę wykonawcy ”TOM-BUD” USŁUGI OGÓLNOBUDOWLANE TOMASZ KARAŚ. Wartość umowy: 445 000 zł. Złożono 2 oferty.

Zamawiający: Sąd Rejonowy w OpoluOpole, Opolskieopublikowano 28 listopada 2025
Wartość umowy
445 000 zł
Liczba ofert
2 oferty
Konkurencyjność
~3,8 oferty
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

3 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy ”TOM-BUD” USŁUGI OGÓLNOBUDOWLANE TOMASZ KARAŚ (Lewin Brzeski), mikrofirma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 445 000,00 zł (umowę zawarto 6 listopada 2025 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 2 oferty; ceny wahały się od 445 000,00 zł do 500 095,74 zł, wszystkie od małych i średnich firm.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: do 17 grudnia 2025 r..

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail