Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Cena wybranej oferty
211 456 zł
Umowa zawarta
25 listopada 2025
Okres realizacji
12 miesiące
Oferty w postępowaniu
3 ofertyceny: 211 456 zł – 264 740 złwszystkie od małych i średnich firm
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboruDecydowała wyłącznie cena
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Sukcesywna dostawa produktów spożywczych dla potrzeb Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Wysokiej – w zakresie nabiał.

Zamawiający Zespół Szkolno-przedszkolny w Wysokiej (Wysoka, Dolnośląskie) rozstrzygnął postępowanie „Sukcesywna dostawa produktów spożywczych dla potrzeb Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w…”, wybierając ofertę wykonawcy Spółdzielnia Mleczarska Mlekovita. Cena wybranej oferty: 211 456 zł. Złożono 3 oferty.

Zamawiający: Zespół Szkolno-przedszkolny w WysokiejWysoka, Dolnośląskieopublikowano 27 listopada 2025
Cena wybranej oferty
211 456 zł
Liczba ofert
3 oferty
Konkurencyjność
~2,3 oferty
umiarkowana
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    02 października 2025

    Termin ofert: 13 października 2025 13:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcęBieżące

    27 listopada 2025

    3 oferty1 wykonawca

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy Spółdzielnia Mleczarska Mlekovita (Wysokie Mazowieckie), średnia firma.

  • 2

    UmowaCena wybranej oferty: 211 455,50 zł.

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 3 oferty; ceny wahały się od 211 455,50 zł do 264 739,60 zł, wszystkie od małych i średnich firm.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: 12 miesiące.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail