Wynik częściowy: umowy w 2 z 3 części, 1 bez rozstrzygnięcia3 częściwg ogłoszenia, przed weryfikacją
Rozstrzygnięcia części
  1. Umowa zawarta
    Część 1Świadczenie w sposób ciągły usług telekomunikacyjnych w sieci telefonii stacjonarnej na potrzeby RZGW w Rzeszowie oraz Zarządów Zlewni w Przemyślu, Jaśle i Stalowej Woli wraz z podległymi jednostkami
    2 oferty
  2. Bez rozstrzygnięcia
    Część 2Świadczenie w sposób ciągły usług telekomunikacyjnych w sieci telefonii stacjonarnej na potrzeby Zarządu Zlewni w Krośnie
    Rozstrzygnięcie tej części zostanie opublikowane w odrębnym ogłoszeniu.
  3. Umowa zawarta
    Część 3Świadczenie w sposób ciągły usług telekomunikacyjnych w sieci telefonii stacjonarnej na potrzeby Nadzoru Wodnego w Kolbuszowej i i Nadzoru Wodnego w Janowie Lubelskim
    2 oferty
Oferty w postępowaniu
4 oferty(łącznie na 3 części)
Kryteria wyboru
Cena60%CZAS USUNIĘCIA AWARII/USTEREK40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Usługi łączności telefonicznej stacjonarnej dla potrzeb Regionalnego Zarządu Gospodarki Wodnej w Rzeszowie oraz jednostek organizacyjnych funkcjonujących na jego terenie na okres 12 miesięcy

Zamawiający Państwowe Gospodarstwo Wodne Wody Polskie (Warszawa, Mazowieckie) rozstrzygnął częściowo postępowanie „Usługi łączności telefonicznej stacjonarnej dla potrzeb Regionalnego Zarządu Gospodarki…”: w części wybrano wykonawców, część zakończono bez wyboru lub unieważniono. Złożono 4 oferty.

Zamawiający: Państwowe Gospodarstwo Wodne Wody PolskieWarszawa, Mazowieckieopublikowano 27 listopada 2025
Wartość całego ogłoszenia wynikowego
Nie podano
Liczba ofert
4 ofertyłącznie, 3 części
Konkurencyjność
~1,5 oferta
ograniczona
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

4 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcyWybrano wykonawców: INTEGRAL Katarzyna Fitas-Antczak (część 1); Flexcom Sp. z o.o. (część 3).

  • 2

    OfertyŁącznie złożono 4 ofert na wszystkie części postępowania.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

Państwowe Gospodarstwo Wodne Wody Polskie

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 368302575

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

Chałubińskiego 8

1.5.2.)Miejscowość

Warszawa

1.5.3.)Kod pocztowy

00-613

1.5.4.)Województwo

mazowieckie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL911 - Miasto Warszawa

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

rzeszow@wody.gov.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

https://www.gov.pl/web/wody-polskie

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://www.gov.pl/web/wody-polskie

1.7.)Rodzaj zamawiającego
Zamawiający publiczny - inny zamawiający


Państwowa osoba prawna

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Środowisko

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Usługi łączności telefonicznej stacjonarnej dla potrzeb Regionalnego Zarządu Gospodarki Wodnej w Rzeszowie oraz jednostek organizacyjnych funkcjonujących na jego terenie na okres 12 miesięcy

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-e0afe11a-2b7e-4961-a027-f0ae9aebc47a

2.5.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00560958

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2025-11-27

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2025/BZP 00112251/16/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.3.262 Usługi łączności telefonicznej stacjonarnej dla potrzeb Regionalnego Zarządu Gospodarki Wodnej w Rzeszowie oraz jednostek organizacyjnych funkcjonujących na jego terenie

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00402750

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

R.ROZ.2710.85.2025

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Tak

4.3.1)Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT)

25018,15 PLN

4.4.)Rodzaj zamówienia

Usługi

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Świadczenie w sposób ciągły usług telekomunikacyjnych w sieci telefonii stacjonarnej na potrzeby RZGW w Rzeszowie oraz Zarządów Zlewni w Przemyślu, Jaśle i Stalowej Woli wraz z podległymi jednostkami

4.5.3.)Główny kod CPV

64200000-8 - Usługi telekomunikacyjne

4.5.5.)Wartość części

23048,93 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Świadczenie w sposób ciągły usług telekomunikacyjnych w sieci telefonii stacjonarnej na potrzeby Zarządu Zlewni w Krośnie

4.5.3.)Główny kod CPV

64200000-8 - Usługi telekomunikacyjne

4.5.5.)Wartość części

1491,84 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Świadczenie w sposób ciągły usług telekomunikacyjnych w sieci telefonii stacjonarnej na potrzeby Nadzoru Wodnego w Kolbuszowej i i Nadzoru Wodnego w Janowie Lubelskim

4.5.3.)Główny kod CPV

64200000-8 - Usługi telekomunikacyjne

4.5.5.)Wartość części

477,38 PLN

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

Część 1

Sekcja 6

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 7

OFERTY (dla części 1)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

2

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

1

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

19911,24 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

24643,30 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

19911,24 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 8

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mikro przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

INTEGRAL Katarzyna Fitas-Antczak,

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

6581827128

7.3.3)Ulica

ul. Miła 1a

7.3.4)Miejscowość

Stąporków

7.3.5)Kod pocztowy

26-220

7.3.6.)Województwo

świętokrzyskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 9

UMOWA (dla części 1)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2025-11-20

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

19911,24 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

12 miesiące

Sekcja 10

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Nie rozstrzygnięto

Sekcja 11

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 12

OFERTY (dla części 3)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

2

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

2

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

564,13 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

628,78 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

564,13 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 13

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 3)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mały przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Flexcom Sp. z o.o.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

5213769069

7.3.3)Ulica

Naruszewicza 27/2

7.3.4)Miejscowość

Warszawa

7.3.5)Kod pocztowy

02-627

7.3.6.)Województwo

mazowieckie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 14

UMOWA (dla części 3)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2025-11-20

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

564,13 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

12 miesiące

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

64200000-8Usługi telekomunikacyjne
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Brak danych benchmarkowych dla tej kategorii CPV.

W ostatnim roku nie znaleźliśmy wystarczającej liczby podobnych postępowań z podaną wartością szacunkową, żeby policzyć statystyki. Zobacz wszystkie przetargi w tej kategorii →

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Państwowe Gospodarstwo Wodne Wody Polskie prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Warszawa.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 64200000-8 (Usługi telekomunikacyjne). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Nie potwierdziliśmy jeszcze kompletnego snapshotu wszystkich części tego ogłoszenia wynikowego. Do czasu ponownej weryfikacji nie publikujemy wykonawców, rozstrzygnięć części, kwot ani liczby ofert z pól zastępczych.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.