Wynik częściowy: umowy w 2 z 4 części, 2 unieważniono4 części
Łączna wartość umów
133 824 zł
Rozstrzygnięcia części
  1. Umowa zawarta
    Część 1Cześć 1: workownica dwustanowiskowa Workownica dwustanowiskowa z wagą elektryczną oraz systemem doważania materiału Ilość - 1 szt
    Wartość umowy
    61 500 zł
    1 oferta
  2. Umowa zawarta
    Część 2Cześć 2: mobilna stacja uzdatniania wody Zasilanie z sieci 230 V lub paneli fotowoltaicznych (dostarczanych z urządzeniem) Rodzaj technologii oczyszczania: przepływowa, ciągła. Stopień uzdatniania wody: ultrafiltracja. Ilość – 1 szt
    Wartość umowy
    72 324 zł
    2 oferty
  3. Unieważniona
    Część 3Cześć 3: agregat prądotwórczy o mocy 40 kva z funkcją mobilnośći Moc znamionowa PRP – 40 kVA/32kW Moc max-awaryjna LTP – 44 kVA/35,2 kW Napięcie – częstotliwość – 400 V/230V – 50 Hz Prąd znam. PRP/max LTP – 57,8A/63,6A Współczynnik mocy cos
    Podstawa: art. 255 pkt 7 ustawy
  4. Unieważniona
    Część 4Cześć 4: przyczepa ze zbiornikiem na wodę pitną o pojemności 5000 l Homologacja dopuszczenia do poruszania się po drogach publicznych. Certyfikowany zbiornik na wodę pitną o pojemności 5000 litrów (atest PZH do spożywania wody). Zbiornik st
    Podstawa: art. 255 pkt 7 ustawy
Oferty w postępowaniu
3 oferty(łącznie na 4 części)
Kryteria wyboru
Cena60%Wydłużony okres rękojmi i gwarancji40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Zakup wyposażenia na realizację zadań własnych i zleconych z zakresu ochrony ludności i obrony cywilnej w roku 2025 dla Gminy Bejsce

Zamawiający Urząd Gminy Bejsce (Bejsce, Świętokrzyskie) rozstrzygnął częściowo postępowanie „Zakup wyposażenia na realizację zadań własnych i zleconych z zakresu ochrony ludności i…”: w części wybrano wykonawców, część zakończono bez wyboru lub unieważniono. Łączna wartość umów: 133 824 zł. Złożono 3 oferty.

Zamawiający: Urząd Gminy BejsceBejsce, Świętokrzyskie (powiat Kazimierski →)opublikowano 27 listopada 2025
Łączna wartość umów
133 824 zł
Liczba ofert
3 ofertyłącznie, 4 części
Konkurencyjność
~3,2 oferty
ograniczona
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

4 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    DecyzjaZamówienie podzielono na 4 części: w 2 wybrano wykonawcę, 2 unieważniono (podstawa: art. 255 pkt 7 ustawy).

  • 2

    WykonawcyWybrano wykonawców: Henryk Sołyga PRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE ARKAMA (część 1); ISOMER Sp. z o.o. (część 2).

  • 3

    UmowaŁączna wartość zawartych umów: 133 824,00 zł.

  • 4

    OfertyŁącznie złożono 3 ofert na wszystkie części postępowania.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

Urząd Gminy Bejsce

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 000531909

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

Bejsce

1.5.2.)Miejscowość

Bejsce

1.5.3.)Kod pocztowy

28-512

1.5.4.)Województwo

świętokrzyskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL722 - Sandomiersko-jędrzejowski

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

inwestycje@bejsce.eu

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.bip.gminy.com.pl/bejsce

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://ugbejsce.ezamawiajacy.pl

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Ogólne usługi publiczne

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Zakup wyposażenia na realizację zadań własnych i zleconych z zakresu ochrony ludności i obrony cywilnej w roku 2025 dla Gminy Bejsce

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-010c2de8-591d-49a8-9817-872552b2d466

2.5.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00560539

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2025-11-27

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2025/BZP 00008471/06/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.2.1 Zakup wyposażenia na realizację zadań własnych i zleconych z zakresu ochrony ludności i obrony cywilnej w roku 2025 dla Gminy Bejsce

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00450640

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

BIDR.271.10.25

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.4.)Rodzaj zamówienia

Dostawy

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Cześć 1: workownica dwustanowiskowa
Workownica dwustanowiskowa z wagą elektryczną oraz systemem doważania materiału
Ilość - 1 szt.

4.5.3.)Główny kod CPV

42921330-0 - Maszyny do pakowania jednostkowego

4.5.5.)Wartość części

24506,77 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Cześć 2: mobilna stacja uzdatniania wody
Zasilanie z sieci 230 V lub paneli fotowoltaicznych (dostarczanych z urządzeniem)
Rodzaj technologii oczyszczania: przepływowa, ciągła.
Stopień uzdatniania wody: ultrafiltracja.
Ilość – 1 szt.

4.5.3.)Główny kod CPV

42912300-5 - Maszyny i aparatura do filtrowania lub oczyszczania wody

4.5.5.)Wartość części

93577,00 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Cześć 3: agregat prądotwórczy o mocy 40 kva z funkcją mobilnośći
Moc znamionowa PRP – 40 kVA/32kW
Moc max-awaryjna LTP – 44 kVA/35,2 kW
Napięcie – częstotliwość – 400 V/230V – 50 Hz
Prąd znam. PRP/max LTP – 57,8A/63,6A
Współczynnik mocy cos φ – 0,8
Rodzaj zabudowy – agregat obudowany/wyciszony
Stopień ochrony – IP44
Klasa osiągów – G3
Ilość – 1 szt.

4.5.3.)Główny kod CPV

31122000-7 - Jednostki prądotwórcze

4.5.5.)Wartość części

48855,00 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Cześć 4: przyczepa ze zbiornikiem na wodę pitną o pojemności 5000 l
Homologacja dopuszczenia do poruszania się po drogach publicznych.
Certyfikowany zbiornik na wodę pitną o pojemności 5000 litrów (atest PZH do spożywania wody).
Zbiornik stalowy cynkowany ogniowo
Ilość - 1 szt.

4.5.3.)Główny kod CPV

34144212-7 - Cysterny do transportu wody

4.5.5.)Wartość części

36858,00 PLN

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

Część 1

Sekcja 6

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 7

OFERTY (dla części 1)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

1

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

1

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

61500 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

61500 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

61500 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 8

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mikro przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Henryk Sołyga PRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE ARKAMA

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

NIP: PL 6191282684

7.3.4)Miejscowość

Łęka Opatowska

7.3.5)Kod pocztowy

63-645

7.3.6.)Województwo

wielkopolskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 9

UMOWA (dla części 1)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2025-11-07

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

61500,00 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

30 dni

Sekcja 10

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 11

OFERTY (dla części 2)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

2

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

2

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

72324,00 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

84870,00 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

72324,00 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 12

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mikro przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

ISOMER Sp. z o.o.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

NIP: PL 8212677711

7.3.4)Miejscowość

Siedlce

7.3.5)Kod pocztowy

08-110

7.3.6.)Województwo

mazowieckie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 13

UMOWA (dla części 2)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2025-11-05

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

72324,00 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

30 dni

Sekcja 14

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.)Podstawa prawna unieważnienia postępowania

art. 255 pkt 7 ustawy

5.2.1.)Przyczyna unieważnienia postępowania

Zamawiający, Gmina Bejsce, Bejsce 252, 28-512 Bejsce, informuje, iż w związku z odmową podpisania umowy przez Wykonawców na część 3 oraz 4: wypełniając zobowiązania wynikające z postanowień art. 255 pkt. 7 w związku z art. 263 ustawy z dnia 11 września 2019 r. – Prawo zamówień publicznych (Dz.U. z 2024 r. poz. 1320 ze zm.), zwanej dalej ustawą Pzp tj.:
„wykonawca nie wniósł wymaganego zabezpieczenia należytego wykonania umowy lub uchylił się od zawarcia umowy w sprawie zamówienia publicznego, z uwzględnieniem art. 263”

Sekcja 15

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 4)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.)Podstawa prawna unieważnienia postępowania

art. 255 pkt 7 ustawy

5.2.1.)Przyczyna unieważnienia postępowania

Zamawiający, Gmina Bejsce, Bejsce 252, 28-512 Bejsce, informuje, iż w związku z odmową podpisania umowy przez Wykonawców na część 3 oraz 4: wypełniając zobowiązania wynikające z postanowień art. 255 pkt. 7 w związku z art. 263 ustawy z dnia 11 września 2019 r. – Prawo zamówień publicznych (Dz.U. z 2024 r. poz. 1320 ze zm.), zwanej dalej ustawą Pzp tj.:
„wykonawca nie wniósł wymaganego zabezpieczenia należytego wykonania umowy lub uchylił się od zawarcia umowy w sprawie zamówienia publicznego, z uwzględnieniem art. 263”

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

42921330-0Maszyny do pakowania jednostkowego
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Brak danych benchmarkowych dla tej kategorii CPV.

W ostatnim roku nie znaleźliśmy wystarczającej liczby podobnych postępowań z podaną wartością szacunkową, żeby policzyć statystyki. Zobacz wszystkie przetargi w tej kategorii →

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Urząd Gminy Bejsce prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Bejsce.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 133 824 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 42921330-0 (Maszyny do pakowania jednostkowego). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: Henryk Sołyga PRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE ARKAMA (Łęka Opatowska). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 1 ofertę. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.