Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
294 462 zł
Umowa zawarta
25 listopada 2025
Okres realizacji
do 15 grudnia 2025
Oferty w postępowaniu
2 ofertyceny: 294 462 zł – 343 738 złwszystkie od małych i średnich firm
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboru
Cena60%Okres gwarancji (G)40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Dostawa i montaż lamp solarnych na terenie gminy Garbów

Zamawiający Gmina Garbów (Garbów, Lubelskie) rozstrzygnął postępowanie „Dostawa i montaż lamp solarnych na terenie gminy Garbów”, wybierając ofertę wykonawcy EL-MAZUR Grzegorz Mazur. Wartość umowy: 294 462 zł. Złożono 2 oferty.

Zamawiający: Gmina GarbówGarbów, Lubelskieopublikowano 27 listopada 2025
Wartość umowy
294 462 zł
Liczba ofert
2 oferty
Konkurencyjność
~3,7 oferty
umiarkowana
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

3 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy EL-MAZUR Grzegorz Mazur (Lublin), mikrofirma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 294 462,00 zł (umowę zawarto 25 listopada 2025 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 2 oferty; ceny wahały się od 294 462,00 zł do 343 738,08 zł, wszystkie od małych i średnich firm.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: do 15 grudnia 2025 r..

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

GMINA GARBÓW

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 431019767

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

ul. Krakowskie Przedmieście 50

1.5.2.)Miejscowość

Garbów

1.5.3.)Kod pocztowy

21-080

1.5.4.)Województwo

lubelskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL814 - Lubelski

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

ug@garbow.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

https://uggarbow.bip.lubelskie.pl/index.php?id=6

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://garbow.ezamawiajacy.pl

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Ogólne usługi publiczne

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Dostawa i montaż lamp solarnych na terenie gminy Garbów

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-660794ad-d807-4e53-b98c-b18979c9484f

2.5.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00559946

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2025-11-27

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2025/BZP 00012682/05/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.2.6 Dostawa i montaż 63 kpl lamp solarnych w miejscowościach Wola Przybysławska, Meszno, Przybysławice, Zagrody, Piotrowice Wielkie i Bogucin, gm. Garbów

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00505676

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

ZP.2710.23.2025

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.4.)Rodzaj zamówienia

Dostawy

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia
2.Przedmiotem niniejszego opracowania jest ustawienie 63 lamp solarnych w pasie drogowym dróg

- gminnej Nr 105907L (działka Nr ewid. 1202/7) w miejscowości Wola Przybysławska: plan sytuacyjny Nr 1, lampa solarna Nr 1 - 3 (3 szt.): razem: 3 szt. - gminnej Nr 105907L (działka Nr ewid. 1202) w miejscowości Wola Przybysławska: plan sytuacyjny Nr 2, lampa solarna Nr 4 - 6 (3 szt.); plan sytuacyjny Nr 3, lampa solarna Nr 7 - 11 (5 szt.); plan sytuacyjny Nr 4, lampa solarna Nr 12 (1 szt.); plan sytuacyjny Nr 5, lampa solarna Nr 13 - 14 (2 szt.); razem: 11 szt. - gminnej Nr 105908L (działka Nr ewid. 1837) w miejscowości Wola Przybysławska: plan sytuacyjny Nr 6, lampa solarna Nr 15-24 (10 szt.); razem: 10 szt. - gminnej Nr 105908L (działka Nr ewid. 2523) w miejscowości Wola Przybysławska: plan sytuacyjny Nr 7, lampa solarna Nr 25-27 (3 szt.); razem: 3 szt. - gminnej Nr 105908L (działka Nr ewid. 1909) w miejscowości Wola Przybysławska: plan sytuacyjny Nr 8, lampa solarna Nr 28-29 (2 szt.); razem: 2 szt. - gminnej Nr 105903L (działka Nr ewid. 786) w miejscowości Przybysławice: plan sytuacyjny Nr 9, lampa solarna Nr 30-37 (8 szt.); razem: 8 szt. - działce drogowej ozn. Nr ewid. 581/6 w miejscowości Przybysławice: plan sytuacyjny Nr 10, lampa solarna Nr 38-39 (2 szt.); razem: 2 szt. - gminnej Nr 112569L (działka Nr ewid. 325/1) w miejscowości Meszno: plan sytuacyjny Nr 11, lampa solarna Nr 40 (1 szt.); razem: 1 szt. - gminnej Nr 105959L (działka Nr ewid. 611) w miejscowości Piotrowice Wielkie: plan sytuacyjny Nr 12, lampa solarna Nr 41 (1 szt.); plan sytuacyjny Nr 13, lampa solarna Nr 42 (1 szt.); razem: 2 szt. - gminnej Nr 105958L (działka Nr ewid. 593) w miejscowości Piotrowice Wielkie: plan sytuacyjny Nr 14, lampa solarna Nr 43 (1 szt.); razem: 1 szt. - gminnej Nr 105931L (działka Nr ewid. 564) w miejscowości Piotrowice Wielkie plan sytuacyjny Nr 15, lampa solarna Nr 44 (1 szt.); razem: 1 szt. - wewnętrznej ozn. Nr ewid. 572 w miejscowości Piotrowice Wielkie plan sytuacyjny Nr 15, lampa solarna Nr 45 (1 szt.); razem: 1 szt. - gminnej Nr 105915L (działka Nr ewid. 2443, 2444/3) w miejscowości Wola Przybysławska: plan sytuacyjny Nr 16, lampa solarna Nr 46-52 (7 szt.); razem: 7 szt. - wewnętrznej ozn. Nr ewid. 344/10 - ul. Ogrodowa oraz Nr ewid. 344/10 (ul. Akacjowa) w miejscowości Zagrody, plan sytuacyjny Nr 17, lampa solarna Nr 53-55 (3 szt., ul. Ogrodowa); plan sytuacyjny Nr 17, lampa solarna Nr 56 (1 szt., ul. Akacjowa); razem: 4 szt. - wewnętrznej ozn. Nr ewid. 176 - ul. Świerkowa w miejscowości Zagrody, plan sytuacyjny Nr 18, lampa solarna Nr 57 i 58; razem: 2 szt. - gminna Nr 105913L (działka Nr ewid. 122) - ul. Kalinowa w miejscowości Zagrody, plan sytuacyjny Nr 19, lampa solarna Nr 59 i 60; (2 szt) plan sytuacyjny Nr 20, lampa solarna Nr 61; (1 szt) razem: 3 szt. - gminnej Nr 105953L (działka Nr ewid. 99) w miejscowości Bogucin plan sytuacyjny Nr 21, lampa solarna Nr 62 i 63; (2 szt) razem: 2 szt.

4.5.3.)Główny kod CPV

31520000-7 - Lampy i oprawy oświetleniowe

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

45316110-9 - Instalowanie urządzeń oświetlenia drogowego

34928500-3 - Oświetleniowy sprzęt uliczny

34928510-6 - Uliczne słupy oświetleniowe

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 6

Oferty

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

2

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

2

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

294462 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

343738,08 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

294462 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 7

Wykonawca, któremu udzielono zamówienia

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mikro przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

EL-MAZUR Grzegorz Mazur

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

7122685422

7.3.3)Ulica

Kryształowa 26/1

7.3.4)Miejscowość

Lublin

7.3.5)Kod pocztowy

20-582

7.3.6.)Województwo

lubelskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.4.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 8

Umowa

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2025-11-25

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

294462 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

do 2025-12-15

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Gmina Garbów prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Garbów.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 294 462 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 31520000-7 (Lampy i oprawy oświetleniowe). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: EL-MAZUR Grzegorz Mazur (Lublin). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 2 oferty. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.