Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
552 270 zł
Umowa zawarta
13 listopada 2025
Okres realizacji
do 15 grudnia 2025
Oferty w postępowaniu
2 ofertyceny: 552 270 zł – 945 296 złwszystkie od małych i średnich firm
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboru
Cena60%Długość okresu gwarancji40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Utworzenie bazy magazynowej w budynkach byłego ZPJ Dolwis w Leśnej w ramach programu ochrony ludności i obrony cywilnej.

Zamawiający Gmina Leśna (Leśna, Dolnośląskie) rozstrzygnął postępowanie „Utworzenie bazy magazynowej w budynkach byłego ZPJ Dolwis w Leśnej w ramach programu…”, wybierając ofertę wykonawcy FBL Tomasz Lassak. Wartość umowy: 552 270 zł. Złożono 2 oferty.

Zamawiający: Gmina LeśnaLeśna, Dolnośląskie (powiat Lubański →)opublikowano 27 listopada 2025
Wartość umowy
552 270 zł
Liczba ofert
2 oferty
Konkurencyjność
~4,0 oferty
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

3 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy FBL Tomasz Lassak (Leśna).

  • 2

    UmowaWartość umowy: 552 270,00 zł (umowę zawarto 13 listopada 2025 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 2 oferty; ceny wahały się od 552 270,00 zł do 945 296,18 zł, wszystkie od małych i średnich firm.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: do 15 grudnia 2025 r..

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail