Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
862 306 zł
Umowa zawarta
25 listopada 2025
Okres realizacji
90 dni
Oferty w postępowaniu
4 ofertyceny: 510 712 zł – 1 244 744 złodrzucone: 1wszystkie od małych i średnich firm
Wybrano ofertę droższą o 69% od najtańszej złożonej (część ofert odrzucono)
Kryteria wyboruDecydowała wyłącznie cena
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Dostawa wyposażenia dla zadania „Przebudowa budynku Miejskiej Biblioteki Publicznej im. Galla Anonima w Głogowie”

Zamawiający Miejska Biblioteka Publiczna im. Galla Anonima w Głogowie (Głogów, Dolnośląskie) rozstrzygnął częściowo postępowanie „Dostawa wyposażenia dla zadania Przebudowa budynku Miejskiej Biblioteki Publicznej im.…”: w części wybrano wykonawców, część zakończono bez wyboru lub unieważniono. Wartość umowy: 862 306 zł. Złożono 4 oferty.

Wartość umowy
862 306 zł
Liczba ofert
4 oferty
Konkurencyjność
~4,3 oferty
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

3 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy GABI sp. z o.o. (Kolbuszowa), mała firma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 862 306,26 zł (umowę zawarto 25 listopada 2025 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 4 oferty; ceny wahały się od 510 712,00 zł do 1 244 744,01 zł. Odrzucono 1 ofertę.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: 90 dni.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

Miejska Biblioteka Publiczna im. Galla Anonima w Głogowie

1.3.)Oddział zamawiającego

Biblioteka

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 001107177

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

Jedności Robotniczej 15

1.5.2.)Miejscowość

Głogów

1.5.3.)Kod pocztowy

67-200

1.5.4.)Województwo

dolnośląskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL516 - Legnicko-głogowski

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

dyrektor@mbp.glogow.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.mbp.glogow.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-5f4f1aa1-a7bd-4348-8dca-3b7780dd3fe5

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - państwowe i samorządowe instytucje kultury

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Rekreacja, kultura i religia

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Dostawa wyposażenia dla zadania „Przebudowa budynku Miejskiej Biblioteki Publicznej im. Galla Anonima w Głogowie”

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-5f4f1aa1-a7bd-4348-8dca-3b7780dd3fe5

2.5.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00559670

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2025-11-27

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Nie

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00343833

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

ZP 4/2025

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.4.)Rodzaj zamówienia

Dostawy

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest dostawa i montaż okładzin ściennych w formie tapet, maty korkowej, naklejek, zgodnie z
dokumentacją projektową aranżacji wnętrz oraz wyposażenia meblowego i pozostałego ruchomego tj.:
- Wykonanie mebli biurowych: biurka, szafy, regały, stoły, stoliki
- Wykonanie zabudów meblowych: regałów, szaf,
- Meble metalowe: systemowe regały biblioteczne,
- Dostawę krzeseł, foteli, puf oraz innych siedzisk,
- Prace w zakresie dekoracji: okładziny z tapet na meblach, ścianach, folie na szybach, rolety okienne
- Dostawa i montaż sprzętów gospodarstwa domowego.
- Oznakowanie pomieszczeń dla osób niepełnosprawnych
Szczegółowy opis i zakres wykonania poszczególnych części zamówienia zawierają załączniki do SWZ:
- Nr 10 - Projekt wykonawczy aranżacja wnętrz
- Nr 11 - Opis mebli oraz pozostałego wyposażenia ruchomego
- Nr 12 – Rzuty i przekroje
- Nr 13 – Specyfikacja techniczna wykonania i odbioru dostaw.

4.5.3.)Główny kod CPV

39155000-3 - Meble biblioteczne

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

39130000-2 - Meble biurowe

39131100-0 - Regały archiwalne

39110000-6 - Siedziska, krzesła i produkty z nimi związane, i ich części

79931000-9 - Usługi dekoracji wnętrz

45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 6

Oferty

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

4

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

4

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

1

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

1

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

510712,00 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

1244744,01 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

862306,26 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 7

Wykonawca, któremu udzielono zamówienia

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mały przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

GABI sp. z o.o.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

8141688669

7.3.3)Ulica

Kościuszki 9

7.3.4)Miejscowość

Kolbuszowa

7.3.5)Kod pocztowy

36-100

7.3.6.)Województwo

podkarpackie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.4.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 8

Umowa

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2025-11-25

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

862306,26 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

90 dni

Sekcja 9

Informacje dodatkowe

W wyniku wniesionego odwołania czynność unieważnienia postępowania została unieważniona . Cena wybranego Wykonawcy jest ceną złożoną w ofercie dodatkowej uzyskanej w wyniku negocjacji.

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Miejska Biblioteka Publiczna im. Galla Anonima w Głogowie prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Głogów.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 862 306 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 39155000-3 (Meble biblioteczne). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: GABI sp. z o.o. (Kolbuszowa). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 4 oferty. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.