Postępowanie zakończone — umowy we wszystkich 3 częściach3 części
Łączna wartość wybranych ofert
90 737 zł
Rozstrzygnięcia części
  1. Umowa zawarta
    Część 1"Mięso i wędliny"
    Cena wybranej oferty
    34 518 zł
    3 oferty
  2. Umowa zawarta
    Część 2"Mleko i artykuły mleczarskie"
    Spółdzielnia Mleczarska Mlekovita· Wysokie Mazowieckie
    Cena wybranej oferty
    17 775 zł
    4 oferty
  3. Umowa zawarta
    Część 3"Warzywa i owoce"
    OiM Rabat· Kalisz
    Cena wybranej oferty
    38 444 zł
    1 oferta
Oferty w postępowaniu
8 ofert(łącznie na 3 części)
Kryteria wyboruDecydowała wyłącznie cena
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Dostawy artykułów żywnościowych z podziałem na III części dla Domu Pomocy Społecznej w Kaliszu w okresie od dnia podpisania umowy do 31.12.2025r

Zamawiający Dom Pomocy Społecznej w Kaliszu (Kalisz, Wielkopolskie) rozstrzygnął postępowanie „Dostawy artykułów żywnościowych z podziałem na III części dla Domu Pomocy Społecznej w…”, wybierając 3 wykonawców. Łączna wartość ofert: 90 737 zł. Złożono 8 ofert.

Zamawiający: Dom Pomocy Społecznej w KaliszuKalisz, Wielkopolskieopublikowano 27 listopada 2025
Łączna wartość ofert
90 737 zł
Liczba ofert
8 ofertłącznie, 3 części
Konkurencyjność
~2,7 oferty
umiarkowana
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

5 wpisów

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcyWybrano wykonawców: PPHU JOHN Paweł John (część 1); Spółdzielnia Mleczarska Mlekovita (część 2); OiM Rabat (część 3).

  • 2

    UmowaŁączna wartość wybranych ofert: 90 736,56 zł.

  • 3

    OfertyŁącznie złożono 8 ofert na wszystkie części postępowania.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail