Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
510 000 zł
Umowa zawarta
12 listopada 2025
Okres realizacji
do 30 listopada 2025
Oferty w postępowaniu
2 ofertyceny: 510 000 zł – 687 570 złwszystkie od małych i średnich firm
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboru
Cena60%Gwarancja40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Modernizacja budynku przy ul. Kościuszki 27 w Wołowie na potrzeby utworzenia bazy magazynowej w ramach Programu Ochrony Ludności i Obrony Cywilnej na lata 2025-2026

Zamawiający Powiat Wołowski (Wołów, Dolnośląskie) rozstrzygnął postępowanie „Modernizacja budynku przy ul. Kościuszki 27 w Wołowie na potrzeby utworzenia bazy…”, wybierając ofertę wykonawcy Hilogic Łukasz Binkowski. Wartość umowy: 510 000 zł. Złożono 2 oferty.

Zamawiający: Powiat WołowskiWołów, Dolnośląskie (powiat Wołowski →)opublikowano 26 listopada 2025
Wartość umowy
510 000 zł
Liczba ofert
2 oferty
Konkurencyjność
~4,0 oferty
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

4 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy Hilogic Łukasz Binkowski (Syców), mikrofirma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 510 000,00 zł (umowę zawarto 12 listopada 2025 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 2 oferty; ceny wahały się od 510 000,00 zł do 687 570,00 zł, wszystkie od małych i średnich firm.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: do 30 listopada 2025 r..

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail