Umowa wykonanaBZPOgłoszenie o wykonaniu umowy
Wykonanie umowy

2025. Dostawa i montaż urządzeń bezpieczeństwa ruchu drogowego

Zamawiający Gdański Zarząd Dróg i Zieleni (Gdańsk, Pomorskie) opublikował sprawozdanie z wykonania zawartej umowy w postępowaniu „2025. Dostawa i montaż urządzeń bezpieczeństwa ruchu drogowego”. Nabór ofert zakończył się wcześniej, a to ogłoszenie dokumentuje realizację zamówienia.

Otwórz na BZP
Zamawiający: Gdański Zarząd Dróg i ZieleniGdańsk, Pomorskieopublikowano 26 listopada 2025
Dane ogłoszenia
Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 987 381 zł
Konkurencyjność
~4,6 ofert
wysoka
W takich przetargach zwykle startuje sporo firm.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)

Przebieg postępowania

5 wpisów
Przejdź do nawigacji sekcji

Ogłoszenie o wykonaniu umowy

Pełna treść ogłoszenia o wykonaniu zawartej umowy — dokument sprawozdawczy zamkniętego postępowania.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Nazwa zamawiającego

Gdański Zarząd Dróg i Zieleni

1.3.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 190030083

1.4)Adres zamawiającego
1.4.1.)Ulica

Partyzantów 36

1.4.2.)Miejscowość

Gdańsk

1.4.3.)Kod pocztowy

80-254

1.4.4.)Województwo

pomorskie

1.4.5.)Kraj

Polska

1.4.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL633 - Trójmiejski

1.4.9.)Adres poczty elektronicznej

gzdiz-przetargi@gdansk.gda.pl

1.4.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

https://gzdiz.gda.pl/

1.5.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-5a4dbc5d-3b5e-4821-91fe-6b63ad5c2bec

2.2.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00556708

2.3.)Wersja ogłoszenia

01

2.4.)Data ogłoszenia

2025-11-26

Sekcja 3

Podstawowe informacje o postępowaniu w wyniku którego została zawarta umowa

PunktPoleWartość
3.1.)Charakter zamówienia

Zamówienie klasyczne - od 130 000 zł, ale o wartości mniejszej niż progi unijne

3.2.)Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE

Tak

3.2.1.)Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE

2025/BZP 00369863

3.3.)Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

3.5.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

3.6.)Rodzaj zamówienia

Dostawy

3.7.)Nazwa zamówienia

2025. Dostawa i montaż urządzeń bezpieczeństwa ruchu drogowego

3.8.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest dostawa i montaż urządzeń bezpieczeństwa ruchu drogowego na terenie Miasta Gdańska wraz z wdrożeniem projektu organizacji ruchu.

3.9.)Główny kod CPV

45233290-8 - Instalowanie znaków drogowych

3.10.)Dodatkowy kod CPV

34992200-9 - Znaki drogowe

Sekcja 4

Podstawowe informacje o zawartej umowie

PunktPoleWartość
4.1.)Data zawarcia umowy

2025-09-12

4.2.)Okres realizacji zamówienia

56 dni

4.3.)Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę
4.3.1.)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy)

Tioman Group Sp. z o.o.

4.3.2.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

879-20-50-063

4.3.4.)Miejscowość

Ostaszewo

4.3.5.)Kod pocztowy

87-148

4.3.6.)Województwo

kujawsko-pomorskie

4.3.7.)Kraj

Polska

4.4.)Wartość umowy

298297,88 PLN

4.5.)Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej

2025/BZP 00475452/01

Sekcja 5

Przebieg realizacji umowy

PunktPoleWartość
5.1.)Czy umowa została wykonana

Tak

5.2.)Termin wykonania umowy

2025-11-07

5.3.)Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie

Tak

5.4.)Informacje o zmianach umowy
5.4.1.)Liczba zmian

0

5.5.)Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy

298297,88 PLN

5.6.)Czy umowa została wykonana należycie

Tak

5.7.)Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania

nie dotyczy

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

45233290-8Instalowanie znaków drogowych
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
987 381 zł
Próbka: 118 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
341 726 zł2 330 409 zł
Rozstęp międzykwartylowy
1 988 683 zł
Źródło próbki
CPV 45233290· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
341 726 zł
Mediana
987 381 zł
Górny kwartyl
2 330 409 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Gdański Zarząd Dróg i Zieleni prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Gdańsk.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 45233290-8 (Instalowanie znaków drogowych). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.