Umowa wykonanaBZPOgłoszenie o wykonaniu umowy
Wykonanie umowy

Modernizacji budynków świetlic wiejskich w gminie Leśna Podlaska w miejscowościach: Bukowice, Droblin, Nosów, Ossówka, Stara Bordziłówka, Zaberbecze i Ludwinów

Zamawiający Gmina Leśna Podlaska (Leśna Podlaska, Lubelskie) opublikował sprawozdanie z wykonania zawartej umowy w postępowaniu „Modernizacji budynków świetlic wiejskich w gminie Leśna Podlaska w miejscowościach:…”. Nabór ofert zakończył się wcześniej, a to ogłoszenie dokumentuje realizację zamówienia.

Otwórz na BZP
Zamawiający: Gmina Leśna PodlaskaLeśna Podlaska, Lubelskieopublikowano 25 listopada 2025
Dane ogłoszenia
Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 551 722 zł
Konkurencyjność
~5,3 ofert
wysoka
W takich przetargach zwykle startuje sporo firm.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)

Przebieg postępowania

10 wpisów
Przejdź do nawigacji sekcji

Ogłoszenie o wykonaniu umowy

Pełna treść ogłoszenia o wykonaniu zawartej umowy — dokument sprawozdawczy zamkniętego postępowania.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Nazwa zamawiającego

GMINA LEŚNA PODLASKA

1.3.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 030237598

1.4)Adres zamawiającego
1.4.1.)Ulica

ul. Bialska 30

1.4.2.)Miejscowość

Leśna Podlaska

1.4.3.)Kod pocztowy

21-542

1.4.4.)Województwo

lubelskie

1.4.5.)Kraj

Polska

1.4.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL811 - Bialski

1.4.7.)Numer telefonu

83 345 07 20

1.4.9.)Adres poczty elektronicznej

przetargi@lesnapodlaska.pl

1.4.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

lesnapodlaska.pl

1.5.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-218d5718-ca90-489a-b3c7-33e5551a2556

2.2.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00555682

2.3.)Wersja ogłoszenia

01

2.4.)Data ogłoszenia

2025-11-25

Sekcja 3

Podstawowe informacje o postępowaniu w wyniku którego została zawarta umowa

PunktPoleWartość
3.1.)Charakter zamówienia

Zamówienie klasyczne - od 130 000 zł, ale o wartości mniejszej niż progi unijne

3.2.)Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE

Tak

3.2.1.)Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE

2025/BZP 00118048

3.3.)Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Tak

3.4.)Nazwa projektu lub programu

Rozwój sektora kultury w gminie Leśna Podlaska sposobem na aktywizację społeczną mieszkańców

3.5.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

3.6.)Rodzaj zamówienia

Roboty budowlane

3.7.)Nazwa zamówienia

Modernizacji budynków świetlic wiejskich w gminie Leśna Podlaska w miejscowościach: Bukowice, Droblin, Nosów, Ossówka, Stara Bordziłówka, Zaberbecze i Ludwinów

3.8.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem części nr 2 zamówienia jest modernizacja budynku świetlicy wiejskiej w m. Ossówka. Zamówienie obejmuje swoim zakresem w szczególności:
1) roboty budowlane, zakres robót:
a) okładziny wewnętrzne – rozebranie istniejącego sufitu podwieszanego (sidding) w pomieszczeniu sali głównej, wykonanie nowego sufitu podwieszanego kasetonowego – kasetony 60x60cm (materiał niepalny),
b) stolarka i ślusarka drzwiowa – wymiana stolarki drzwiowej wewnętrzneji zewnętrznej,
c) malowanie – malowanie ścian oraz sufitów po uprzednim przygotowaniu (wyrównanie powierzchni, gładzie).
2) roboty sanitarne, zakres robót:
a) montaż klimatyzatorów w pomieszczeniu sali głównej.
3) roboty elektryczne, zakres robót:
a) oświetlenie wewnętrzne – wymiana istniejącego oświetlenia na oświetlenie typu LED w całym budynku,
b) montaż ogrzewania elektrycznego w całym budynku,
c) instalacja elektryczna grzejników oraz klimatyzatorów,
d) montaż instalacji fotowoltaicznej 6,5 kW.
4) Wyposażenie, zakres robót pomieszczenie kuchni:
a) meble kuchenne z blatem – szafki dolne oraz górne dł.14,0 m.

3.9.)Główny kod CPV

45000000-7 - Roboty budowlane

3.10.)Dodatkowy kod CPV

45111300-1 - Roboty rozbiórkowe

45421100-5 - Instalowanie drzwi i okien, i podobnych elementów

45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych

45330000-9 - Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne

45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne

45315000-8 - Instalowanie urządzeń elektrycznego ogrzewania i innego sprzętu elektrycznego w budynkach

45331220-4 - Instalowanie urządzeń klimatyzacyjnych

09331200-0 - Słoneczne moduły fotoelektryczne

39141400-6 - Kuchnie do zabudowy

Sekcja 4

Podstawowe informacje o zawartej umowie

PunktPoleWartość
4.1.)Data zawarcia umowy

2025-05-15

4.2.)Okres realizacji zamówienia

6 miesiące

4.3.)Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę
4.3.1.)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy)

PRESTIŻ – INSTAL Hubert Szablak

4.3.2.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

7571482705

4.3.3.)Ulica

Perzanowo 13

4.3.4.)Miejscowość

Czerwonka Szlachecka

4.3.5.)Kod pocztowy

06-232

4.3.6.)Województwo

mazowieckie

4.3.7.)Kraj

Polska

4.4.)Wartość umowy

217000,00 PLN

4.5.)Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej

2025/BZP 00252025/01

Sekcja 5

Przebieg realizacji umowy

PunktPoleWartość
5.1.)Czy umowa została wykonana

Tak

5.2.)Termin wykonania umowy

2025-10-13

5.3.)Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie

Tak

5.4.)Informacje o zmianach umowy
5.4.1.)Liczba zmian

1

5.4.2.)Numer zmiany

1

5.4.3.)Podstawa prawna zmiany

art. 455 ust. 2 ustawy

5.4.4.)Przyczyny dokonania zmian

1. Zwiększenia zakresu robót zgodnie z protokołem konieczności oraz kosztorysem robót będącym załącznikiem nr 1 do aneksu
2. Zwiększenia wynagrodzenia za prze

5.4.5.)Krótki opis zamówienia po zmianie

wynagrodzenie ryczałtowe w wysokości: 229 564,45 zł

5.4.8.)Wzrost ceny w związku ze zmianą umowy/umowy ramowej

Tak

5.5.)Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy

229564,45 PLN

5.6.)Czy umowa została wykonana należycie

Tak

5.7.)Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

45000000-7Roboty budowlane
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
551 722 zł
Próbka: 1588 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
233 256 zł1 828 171 zł
Rozstęp międzykwartylowy
1 594 915 zł
Źródło próbki
CPV 45000000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
233 256 zł
Mediana
551 722 zł
Górny kwartyl
1 828 171 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Gmina Leśna Podlaska prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Leśna Podlaska.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 45000000-7 (Roboty budowlane). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.