Modernizacji budynków świetlic wiejskich w gminie Leśna Podlaska w miejscowościach: Bukowice, Droblin, Nosów, Ossówka, Stara Bordziłówka, Zaberbecze i Ludwinów
Zamawiający Gmina Leśna Podlaska (Leśna Podlaska, Lubelskie) opublikował sprawozdanie z wykonania zawartej umowy w postępowaniu „Modernizacji budynków świetlic wiejskich w gminie Leśna Podlaska w miejscowościach:…”. Nabór ofert zakończył się wcześniej, a to ogłoszenie dokumentuje realizację zamówienia.
- Dane ogłoszenia
- Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 550 599 zł
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=4140, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~5,3 ofertwysokaW takich przetargach zwykle startuje sporo firm.w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Przebieg postępowania
10 wpisów- Ogłoszenie
24 lutego 2025
Termin ofert: 18 marca 2025 10:00Otwórz ogłoszenie → - Zmiana ogłoszenia
11 marca 2025
Otwórz ogłoszenie → - Wynik: wybrano wykonawców
28 maja 2025
5 ofert3 wykonawcówOtwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowy
30 września 2025
Otwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowyBieżące
25 listopada 2025
- Wykonanie umowy
25 listopada 2025
Otwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowy
25 listopada 2025
Otwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowy
25 listopada 2025
Otwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowy
25 listopada 2025
Otwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowy
25 listopada 2025
Otwórz ogłoszenie →
Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Pełna treść ogłoszenia o wykonaniu zawartej umowy — dokument sprawozdawczy zamkniętego postępowania.
Zamawiający
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 1.1.) | Nazwa zamawiającego | GMINA LEŚNA PODLASKA |
| 1.3.) | Krajowy Numer Identyfikacyjny | REGON 030237598 |
| 1.4) | Adres zamawiającego | |
| 1.4.1.) | Ulica | ul. Bialska 30 |
| 1.4.2.) | Miejscowość | Leśna Podlaska |
| 1.4.3.) | Kod pocztowy | 21-542 |
| 1.4.4.) | Województwo | lubelskie |
| 1.4.5.) | Kraj | Polska |
| 1.4.6.) | Lokalizacja NUTS 3 | PL811 - Bialski |
| 1.4.7.) | Numer telefonu | 83 345 07 20 |
| 1.4.9.) | Adres poczty elektronicznej | przetargi@lesnapodlaska.pl |
| 1.4.10.) | Adres strony internetowej zamawiającego | lesnapodlaska.pl |
| 1.5.) | Rodzaj zamawiającego | Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego |
Informacje podstawowe
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 2.1.) | Identyfikator postępowania | ocds-148610-218d5718-ca90-489a-b3c7-33e5551a2556 |
| 2.2.) | Numer ogłoszenia | 2025/BZP 00555674 |
| 2.3.) | Wersja ogłoszenia | 01 |
| 2.4.) | Data ogłoszenia | 2025-11-25 |
Podstawowe informacje o postępowaniu w wyniku którego została zawarta umowa
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 3.1.) | Charakter zamówienia | Zamówienie klasyczne - od 130 000 zł, ale o wartości mniejszej niż progi unijne |
| 3.2.) | Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE | Tak |
| 3.2.1.) | Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE | 2025/BZP 00118048 |
| 3.3.) | Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej | Tak |
| 3.4.) | Nazwa projektu lub programu | Rozwój sektora kultury w gminie Leśna Podlaska sposobem na aktywizację społeczną mieszkańców |
| 3.5.) | Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną | Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy |
| 3.6.) | Rodzaj zamówienia | Roboty budowlane |
| 3.7.) | Nazwa zamówienia | Modernizacji budynków świetlic wiejskich w gminie Leśna Podlaska w miejscowościach: Bukowice, Droblin, Nosów, Ossówka, Stara Bordziłówka, Zaberbecze i Ludwinów |
| 3.8.) | Krótki opis przedmiotu zamówienia | Przedmiotem części nr 7 zamówienia jest modernizacja budynku świetlicy wiejskiej w m. Ludwinów. Zamówienie obejmuje swoim zakresem w szczególności: |
| 3.9.) | Główny kod CPV | 45000000-7 - Roboty budowlane |
| 3.10.) | Dodatkowy kod CPV | 45421100-5 - Instalowanie drzwi i okien, i podobnych elementów 45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne 09331200-0 - Słoneczne moduły fotoelektryczne 39150000-8 - Różne meble i wyposażenie |
Podstawowe informacje o zawartej umowie
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 4.1.) | Data zawarcia umowy | 2025-04-16 |
| 4.2.) | Okres realizacji zamówienia | 6 miesiące |
| 4.3.) | Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę | |
| 4.3.1.) | Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy) | Tresbud, Usługi Ogólnobudowlane Mateusz Treska |
| 4.3.2.) | Krajowy Numer Identyfikacyjny | 5372607439 |
| 4.3.3.) | Ulica | Akacjowa 10 |
| 4.3.4.) | Miejscowość | Rakowiska |
| 4.3.5.) | Kod pocztowy | 21-500 |
| 4.3.6.) | Województwo | lubelskie |
| 4.3.7.) | Kraj | Polska |
| 4.4.) | Wartość umowy | 88607,37 PLN |
| 4.5.) | Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej | 2025/BZP 00252025/01 |
Przebieg realizacji umowy
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 5.1.) | Czy umowa została wykonana | Tak |
| 5.2.) | Termin wykonania umowy | 2025-10-16 |
| 5.3.) | Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie | Tak |
| 5.4.) | Informacje o zmianach umowy | |
| 5.4.1.) | Liczba zmian | 1 |
| 5.4.2.) | Numer zmiany | 1 |
| 5.4.3.) | Podstawa prawna zmiany | art. 455 ust. 2 ustawy |
| 5.4.4.) | Przyczyny dokonania zmian | Na podstawie „Protokołu konieczności wykonania robót zamiennych” z dnia 29.09.2025 r. |
| 5.4.5.) | Krótki opis zamówienia po zmianie | Strony dokonują zmian w §1 ust.1 pkt 3 Umowy w zakresie wyposażenia, |
| 5.4.8.) | Wzrost ceny w związku ze zmianą umowy/umowy ramowej | Nie |
| 5.5.) | Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy | 88607,37 PLN |
| 5.6.) | Czy umowa została wykonana należycie | Tak |
| 5.7.) | Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania | w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy |
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
Jak liczymy benchmark?
Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.