Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
244 200 zł
Umowa zawarta
24 listopada 2025
Okres realizacji
od 2 stycznia 2026 do 31 grudnia 2026
Oferty w postępowaniu
1 oferta
Kryteria wyboru
Cena60%Termin płatności faktury40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Nadzór nad gospodarką leśną w lasach niestanowiących własności Skarbu Państwa na terenie gmin Korytnica, Łochów, Stoczek, Sadowne, Miedzna, Węgrów, Liw, powiat węgrowski - na powierzchni 15 273 ha

Zamawiający Powiat Węgrowski (Węgrów, Mazowieckie) rozstrzygnął postępowanie „Nadzór nad gospodarką leśną w lasach niestanowiących własności Skarbu Państwa na terenie…”, wybierając ofertę wykonawcy TAXUS UL sp. z o.o. Wartość umowy: 244 200 zł. Złożono 1 ofertę.

Zamawiający: Powiat WęgrowskiWęgrów, Mazowieckie (powiat Węgrowski →)opublikowano 25 listopada 2025
Wartość umowy
244 200 zł
Liczba ofert
1 oferta
Konkurencyjność
~4,7 ofert
umiarkowana
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    05 listopada 2025

    Termin ofert: 13 listopada 2025 10:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcęBieżące

    25 listopada 2025

    1 oferta1 wykonawca

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy TAXUS UL sp. z o.o. (Warszawa), mała firma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 244 200,00 zł (umowę zawarto 24 listopada 2025 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 1 ofertę.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: od 2 stycznia 2026 r. do 31 grudnia 2026 r..

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail