Postępowanie zakończone — umowy we wszystkich 2 częściach2 części
Łączna wartość umów
21 675 zł
Rozstrzygnięcia części
  1. Umowa zawarta
    Wartość umowy
    20 676 zł
    2 oferty
  2. Umowa zawarta
    Wartość umowy
    999 zł
    3 oferty
Oferty w postępowaniu
5 ofert(łącznie na 2 części)
Kryteria wyboru
Cena95%Aspekt społeczny5%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Zakup usług szkoleniowych dla pracowników Powiatowego Urzędu Pracy w Inowrocławiu w ramach projektu pn. „Pracownik zdrowy- urząd rozwojowy”

Zamawiający Powiatowy Urząd Pracy w Inowrocławiu (Inowrocław, Kujawsko-Pomorskie) rozstrzygnął postępowanie „Zakup usług szkoleniowych dla pracowników Powiatowego Urzędu Pracy w Inowrocławiu w…”, wybierając ofertę wykonawcy Szkoła męskiego stylu Agnieszka Świst-Kamińska. Łączna wartość umów: 21 675 zł. Złożono 5 ofert.

Łączna wartość umów
21 675 zł
Liczba ofert
5 ofertłącznie, 2 części
Konkurencyjność
~2,9 oferty
umiarkowana
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

4 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    CzęściZamówienie podzielono na 2 części; we wszystkich wybrano wykonawców.

  • 2

    WykonawcaWszystkie rozstrzygnięte części wygrała firma Szkoła męskiego stylu Agnieszka Świst-Kamińska za łącznie 21 674,85 zł.

  • 3

    OfertyŁącznie złożono 5 ofert na wszystkie części postępowania.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

Powiatowy Urząd Pracy w Inowrocławiu

1.3.)Oddział zamawiającego

PUP Inowroclaw

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 090122138

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

Mątewska 17

1.5.2.)Miejscowość

Inowrocław

1.5.3.)Kod pocztowy

88-100

1.5.4.)Województwo

kujawsko-pomorskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL617 - Inowrocławski

1.5.7.)Numer telefonu

523592400

1.5.8.)Numer faksu

0523592407

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

przetargi@pupinowroclaw.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

bip.pupinowroclaw.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-9e667c3d-da5f-4d14-a2e3-5e8dac648f9b

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Ogólne usługi publiczne

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Zakup usług szkoleniowych dla pracowników Powiatowego Urzędu Pracy
w Inowrocławiu w ramach projektu pn. „Pracownik zdrowy- urząd rozwojowy”

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-9e667c3d-da5f-4d14-a2e3-5e8dac648f9b

2.5.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00555261

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2025-11-25

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Nie

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Tak

2.12.)Nazwa projektu lub programu

Projekt pn. „Pracownik zdrowy- urząd rozwojowy”

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00391853

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

ZP-10/25

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.3.)Wartość zamówienia

48150 PLN

4.4.)Rodzaj zamówienia

Usługi

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia
1)część 1 – szkolenie z wypalenia zawodowego

− zajęcia grupowe: 1 dzień, 8 godzin: 8 godz./dzień, we wtorki, − liczba uczestników: 69 osób (3 grupy: max 25 os./1 grupa), − uczestnikami szkolenia będą pracownicy Powiatowego Urzędu Pracy w Inowrocławiu, − celem szkolenia jest zwiększanie poziomu odporności psychicznej i profilaktyka syndromu wypalenia zawodowego. Umiejętności zdobyte podczas szkolenia mają mieć na celu zachowanie harmonii pomiędzy poszczególnymi sferami życia, radzenie sobie z emocjonalnym napięciem, stresem i towarzyszącymi im objawami, budowanie siły wewnętrznej, odporności na stres oraz poznają sposoby wpływania na wzrost własnej efektywności, − szczegółowy harmonogram szkolenia musi zostać uzgodniony z Zamawiającym, − koszt wynajęcia sali szkoleniowej, materiałów szkoleniowych, certyfikatu oraz cateringu musi być wliczony w cenę oferty, − Wykonawca wystawi dokument potwierdzający ukończenie szkolenia/nabycia kompetencji w postaci certyfikatu/zaświadczenia.

4.5.3.)Główny kod CPV

80500000-9 - Usługi szkoleniowe

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

80570000-0 - Usługi szkolenia w dziedzinie rozwoju osobistego

4.5.5.)Wartość części

41400 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia
4.5.3.)Główny kod CPV

80500000-9 - Usługi szkoleniowe

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

80570000-0 - Usługi szkolenia w dziedzinie rozwoju osobistego

4.5.5.)Wartość części

1800 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia
4.5.3.)Główny kod CPV

80500000-9 - Usługi szkoleniowe

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

80570000-0 - Usługi szkolenia w dziedzinie rozwoju osobistego

4.5.5.)Wartość części

4950 PLN

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

Część 1

Sekcja 6

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 7

OFERTY (dla części 1)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

2

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

2

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

1

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

2

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

17871 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

20675,85 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

20675,85 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 8

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mikro przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Szkoła męskiego stylu Agnieszka Świst-Kamińska

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

6272308844

7.3.3)Ulica

ul. Stawna 7

7.3.4)Miejscowość

Bojano

7.3.5)Kod pocztowy

84-207

7.3.6.)Województwo

pomorskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 9

UMOWA (dla części 1)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2025-10-27

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

20675,85 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

2 miesiące

Sekcja 10

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 11

OFERTY (dla części 3)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

3

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

3

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

1

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

2

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

999 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

4455 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

999 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 12

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 3)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mikro przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Szkoła męskiego stylu Agnieszka Świst-Kamińska

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

6272308844

7.3.3)Ulica

ul. Stawna 7

7.3.4)Miejscowość

Bojano

7.3.5)Kod pocztowy

84-207

7.3.6.)Województwo

pomorskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 13

UMOWA (dla części 3)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2025-10-27

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

999 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

2 miesiące

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

80500000-9Usługi szkoleniowe
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
87 474 zł
Próbka: 131 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
39 734 zł288 514 zł
Rozstęp międzykwartylowy
248 781 zł
Źródło próbki
CPV 80500000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
39 734 zł
Mediana
87 474 zł
Górny kwartyl
288 514 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.