Wynik częściowy: umowy w 4 z 6 części, 2 unieważniono6 części
Łączna wartość umów
250 010 zł
Rozstrzygnięcia części
  1. Unieważniona
    Część 1Mycie i czyszczenie samochodów osobowych, furgonów i autobusów dla KWP w Łodzi, ul. Pienista 71
    Podstawa: art. 255 pkt 1 ustawy
  2. Umowa zawarta
    Część 2Mycie i czyszczenie samochodów osobowych i furgonów dla KPP w Opocznie, Aleja Dąbrówki 1
    CARS EKO-MYJNIA SEBASTIAN JACIUBEK· Opoczno
    Wartość umowy
    73 800 zł
    1 oferta
  3. Umowa zawarta
    Część 3Mycie i czyszczenie samochodów osobowych i furgonów dla KPP w Radomsku ul. Piłsudskiego 56
    BIELIX SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ· Radomsko
    Wartość umowy
    64 500 zł
    1 oferta
  4. Umowa zawarta
    Część 4Mycie i czyszczenie samochodów osobowych i furgonów dla KPP w Rawie Maz., ul. Kościuszki 23
    Wartość umowy
    46 520 zł
    2 oferty
  5. Unieważniona
    Część 5Mycie i czyszczenie samochodów osobowych i furgonów dla KPP w Tomaszowie Maz., ul. Wandy Panfil 44
    Podstawa: art. 255 pkt 1 ustawy
  6. Umowa zawarta
    Część 6Mycie i czyszczenie samochodów osobowych i furgonów dla KPP w Wieruszowie, ul. Kuźnicka 28a
    PHU Auto Błysk Krzysztof Kulok· Wieruszów
    Wartość umowy
    65 190 zł
    1 oferta
Oferty w postępowaniu
5 ofert(łącznie na 6 części)
Kryteria wyboru
Cena60%Odległość myjni od jednostki Policji, dla której będą wykonywane usługi mycia25%Ilość godzin pracy myjni od poniedziałku do soboty10%Posiadanie ogrzewanego pomieszczenia do mycia pojazdów5%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Mycie i czyszczenie pojazdów służbowych Policji garnizonu łódzkiego.

Zamawiający Komenda Wojewódzka Policji w Łodzi (Łódź, Łódzkie) rozstrzygnął częściowo postępowanie „Mycie i czyszczenie pojazdów służbowych Policji garnizonu łódzkiego”: w części wybrano wykonawców, część zakończono bez wyboru lub unieważniono. Łączna wartość umów: 250 010 zł. Złożono 5 ofert.

Zamawiający: Komenda Wojewódzka Policji w ŁodziŁódź, Łódzkieopublikowano 25 listopada 2025
Łączna wartość umów
250 010 zł
Liczba ofert
5 ofertłącznie, 6 części
Konkurencyjność
~2,2 oferty
ograniczona
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    20 marca 2025

    Termin ofert: 28 marca 2025 10:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: częściowo rozstrzygniętyBieżące

    25 listopada 2025

    1 oferta4 wykonawców

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    DecyzjaZamówienie podzielono na 6 części: w 4 wybrano wykonawcę, 2 unieważniono (podstawa: art. 255 pkt 1 ustawy).

  • 2

    WykonawcyWybrano wykonawców: CARS EKO-MYJNIA SEBASTIAN JACIUBEK (część 2); BIELIX SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ (część 3); Rolet-Pol Robert Zdziechowski (część 4); PHU Auto Błysk Krzysztof Kulok (część 6).

  • 3

    UmowaŁączna wartość zawartych umów: 250 010,00 zł.

  • 4

    OfertyŁącznie złożono 5 ofert na wszystkie części postępowania.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

Komenda Wojewódzka Policji w Łodzi

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 470754976

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

Lutomierska 108/112

1.5.2.)Miejscowość

Łódź

1.5.3.)Kod pocztowy

91-048

1.5.4.)Województwo

łódzkie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL711 - Miasto Łódź

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

zampub@ld.policja.gov.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

http://przetargi.lodzka.policja.gov.pl/

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://platformazakupowa.pl/transakcja/1078715

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - inna państwowa jednostka organizacyjna nieposiadająca osobowości prawnej

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Porządek i bezpieczeństwo publiczne

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Mycie i czyszczenie pojazdów służbowych Policji garnizonu łódzkiego.

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-4119dbe0-9cf6-4a96-ba4c-6c055ddf7517

2.5.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00555227

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2025-11-25

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Nie

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00156145

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

FZ-2380/11/25/MK

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.4.)Rodzaj zamówienia

Usługi

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Mycie i czyszczenie samochodów osobowych, furgonów i autobusów dla KWP w Łodzi, ul. Pienista 71

4.5.3.)Główny kod CPV

50112300-6 - Mycie samochodów i podobne usługi

4.5.5.)Wartość części

211850,00 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Mycie i czyszczenie samochodów osobowych i furgonów dla KPP w Opocznie, Aleja Dąbrówki 1

4.5.3.)Główny kod CPV

50112300-6 - Mycie samochodów i podobne usługi

4.5.5.)Wartość części

70900,00 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Mycie i czyszczenie samochodów osobowych i furgonów dla KPP w Radomsku ul. Piłsudskiego 56

4.5.3.)Główny kod CPV

50112300-6 - Mycie samochodów i podobne usługi

4.5.5.)Wartość części

89000,00 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Mycie i czyszczenie samochodów osobowych i furgonów dla KPP w Rawie Maz., ul. Kościuszki 23

4.5.3.)Główny kod CPV

50112300-6 - Mycie samochodów i podobne usługi

4.5.5.)Wartość części

42800,00 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Mycie i czyszczenie samochodów osobowych i furgonów dla KPP w Tomaszowie Maz., ul. Wandy Panfil 44

4.5.3.)Główny kod CPV

50112300-6 - Mycie samochodów i podobne usługi

4.5.5.)Wartość części

66500,00 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Mycie i czyszczenie samochodów osobowych i furgonów dla KPP w Wieruszowie, ul. Kuźnicka 28a

4.5.3.)Główny kod CPV

50112300-6 - Mycie samochodów i podobne usługi

4.5.5.)Wartość części

52550,00 PLN

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

Część 1

Sekcja 6

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.)Podstawa prawna unieważnienia postępowania

art. 255 pkt 1 ustawy

5.2.1.)Przyczyna unieważnienia postępowania

Dla części nr 1 w postępowaniu do upływu terminu składania ofert nie złożono żadnej oferty.

Sekcja 7

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 8

OFERTY (dla części 2)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

1

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

0

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

73800,00 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

73800,00 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

73800,00 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 9

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

CARS EKO-MYJNIA SEBASTIAN JACIUBEK

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

523808361

7.3.4)Miejscowość

Opoczno

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 10

UMOWA (dla części 2)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2025-04-17

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

73800,00 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

24 miesiące

Sekcja 11

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 12

OFERTY (dla części 3)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

1

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

1

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

64500,00 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

64500,00 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

64500,00 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 13

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 3)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mały przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

BIELIX SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

360681550

7.3.4)Miejscowość

Radomsko

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 14

UMOWA (dla części 3)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2025-04-17

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

64500,00 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

24 miesiące

Sekcja 15

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 4)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 16

OFERTY (dla części 4)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

2

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

1

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

46520,00 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

46520,00 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

46520,00 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 17

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 4)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Rolet-Pol Robert Zdziechowski

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

8351045015

7.3.4)Miejscowość

Rawa Mazowiecka

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 18

UMOWA (dla części 4)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2025-04-17

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

46520,00 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

24 miesiące

Sekcja 19

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 5)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.)Podstawa prawna unieważnienia postępowania

art. 255 pkt 1 ustawy

5.2.1.)Przyczyna unieważnienia postępowania

Dla części nr 5 w postępowaniu do upływu terminu składania ofert nie złożono żadnej oferty

Sekcja 20

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 6)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 21

OFERTY (dla części 6)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

1

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

1

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

65190,00 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

65190,00 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

65190,00 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 22

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 6)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

PHU Auto Błysk Krzysztof Kulok

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

100593209

7.3.4)Miejscowość

Wieruszów

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 23

UMOWA (dla części 6)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2025-04-17

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

65190,00 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

24 miesiące

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

50112300-6Mycie samochodów i podobne usługi
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
813 008 zł
Próbka: 21 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
288 656 zł1 785 000 zł
Rozstęp międzykwartylowy
1 496 344 zł
Źródło próbki
CPV 50112· kategoria CPV (5 cyfr)
Dolny kwartyl
288 656 zł
Mediana
813 008 zł
Górny kwartyl
1 785 000 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Brakuje wystarczającej liczby ogłoszeń z dokładnie tym samym kodem CPV, więc użyliśmy szerszego poziomu: kategoria CPV (5 cyfr).

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Komenda Wojewódzka Policji w Łodzi prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Łódź.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 250 010 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 50112300-6 (Mycie samochodów i podobne usługi). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: CARS EKO-MYJNIA SEBASTIAN JACIUBEK (Opoczno). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 1 ofertę. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.