Postępowanie zakończone — umowy we wszystkich 2 częściach2 części
Łączna wartość umów
6 955 554 zł
Rozstrzygnięcia części
  1. Umowa zawarta
    Wartość umowy
    4 277 777 zł
    6 ofert
  2. Umowa zawarta
    Wartość umowy
    2 677 777 zł
    7 ofert
Oferty w postępowaniu
13 ofert(łącznie na 2 części)
Kryteria wyboru
Cena60%Gwarancja jakości40%Gwarancja jakości39%Cena zakupu drewna1%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

„Termomodernizacja budynków oświatowych na terenie miasta Siedlce” w ramach Inwestycji: B1.1.3 Termomodernizacja instytucji edukacyjnych Krajowego Planu Odbudowy i Zwiększenia Odporności

Zamawiający Miasto Siedlce (Siedlce, Mazowieckie) rozstrzygnął postępowanie „„Termomodernizacja budynków oświatowych na terenie miasta Siedlce” w ramach Inwestycji:…”, wybierając ofertę wykonawcy MAL-POL Sp. z o.o. Łączna wartość umów: 6 955 554 zł. Złożono 13 ofert.

Zamawiający: Miasto SiedlceSiedlce, Mazowieckieopublikowano 25 listopada 2025
Łączna wartość umów
6 955 554 zł
Liczba ofert
13 ofertłącznie, 2 części
Konkurencyjność
~4,6 ofert
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

4 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    CzęściZamówienie podzielono na 2 części; we wszystkich wybrano wykonawców.

  • 2

    WykonawcaWszystkie rozstrzygnięte części wygrała firma MAL-POL Sp. z o.o. za łącznie 6 955 554,00 zł.

  • 3

    OfertyŁącznie złożono 13 ofert na wszystkie części postępowania.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

MIASTO SIEDLCE

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 711581765

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

Skwer Niepodległości 2

1.5.2.)Miejscowość

Siedlce

1.5.3.)Kod pocztowy

08-110

1.5.4.)Województwo

mazowieckie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL925 - Siedlecki

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

Magdalena.Glasek@um.siedlce.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.siedlce.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://miasto-siedlce.ezamawiajacy.pl

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Ogólne usługi publiczne

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

„Termomodernizacja budynków oświatowych na terenie miasta Siedlce”
w ramach Inwestycji: B1.1.3 Termomodernizacja instytucji edukacyjnych Krajowego Planu Odbudowy i Zwiększenia Odporności

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-2db941bf-8ae1-4d8a-b726-171c6cbc8f7c

2.5.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00553498

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2025-11-25

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2025/BZP 00029699/15/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.1.44 Termomodernizacja budynków oświatowych na terenie miasta Siedlce

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Tak

2.12.)Nazwa projektu lub programu

Zamawiąjący uzyskał dofinansowanie w ramach Inwestycji: B1.1.3 Termomodernizacja instytucji edukacyjnych Krajowego Planu Odbudowy i Zwiększenia Odporności.

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00460738

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

F.271.60.2025

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.3.)Wartość zamówienia

6674279,40 PLN

4.4.)Rodzaj zamówienia

Roboty budowlane

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Zamówienie w części 1 pn. „Termomodernizacja budynku „A” Szkoły Podstawowej nr 5 im. Władysława Rawicza w Siedlcach” swym zakresem obejmuje m.in.:
 roboty rozbiórkowe i demontażowe,
 wymianę opaski przy budynku,
 docieplenie ścian fundamentowych,
 docieplenie ścian zewnętrznych i ościeży z wykończeniem,
 docieplenie stropu (daszki nad wejściem),
 docieplenie stropodachu, wymiana pokrycia dachu
 wymianę stolarki okiennej, parapetów, z odnowieniem ościeży i montażem balustrad okiennych,
 wymianę stolarki drzwiowej z odnowieniem ościeży,
 remont kominów,
 wymianę rynien, rur spustowych i obróbek blacharskich,
 remont pomieszczeń po pracach instalacyjnych,
 roboty instalacyjne sanitarne: wymiana instalacji c.w.u., wymiana instalacji c.o., wymiana grzejników,
 wykonanie zewnętrznego drenażu opaskowego,
 roboty instalacyjne elektryczne: zasilanie i przeciwpożarowy wyłącznik prądu, tablice rozdzielcze, okablowanie, WLZ, oświetlenie podstawowe, oświetlenie awaryjne, instalacja odgromowa, instalacja fotowoltaiczna, CCTV.

4.5.3.)Główny kod CPV

45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

45110000-1 - Roboty w zakresie burzenia i rozbiórki obiektów budowlanych; roboty ziemne

45233250-6 - Roboty w zakresie nawierzchni, z wyjątkiem dróg

45111291-4 - Roboty w zakresie zagospodarowania terenu

45320000-6 - Roboty izolacyjne

45262500-6 - Roboty murarskie i murowe

45442100-8 - Roboty malarskie

45262690-4 - Remont starych budynków

45260000-7 - Roboty w zakresie wykonywania pokryć i konstrukcji dachowych i inne podobne roboty specjalistycze

45421130-4 - Instalowanie drzwi i okien

45331100-7 - Instalowanie centralnego ogrzewania

45330000-9 - Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne

45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne

45315700-5 - Instalowanie stacji rozdzielczych

45312310-3 - Ochrona odgromowa

45261215-4 - Pokrywanie dachów panelami ogniw słonecznych

4.5.5.)Wartość części

4158590,11 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Zamówienie w części 2 pn. „Termomodernizacja budynku Zespołu Szkół Ponadpodstawowych nr 6 w Siedlcach” swym zakresem obejmuje m. in.:
 roboty rozbiórkowe i demontażowe,
 wymianę opaski przy budynku,
 rozbiórka istniejącej dobudowy,
 docieplenie ścian fundamentowych,
 docieplenie ścian zewnętrznych i ościeży z wykończeniem,
 docieplenie stropu (daszki nad wejściem),
 docieplenie stropodachu, wymiana pokrycia dachu
 wymianę stolarki okiennej, parapetów, z odnowieniem ościeży i montażem balustrad okiennych,
 wymianę stolarki drzwiowej z odnowieniem ościeży,
 remont kominów,
 wymianę rynien, rur spustowych i obróbek blacharskich,
 remont pomieszczeń po pracach instalacyjnych,
 roboty instalacyjne sanitarne: wymiana instalacji c.w.u., wymiana instalacji c.o., wymiana grzejników,
 roboty instalacyjne elektryczne: instalacja odgromowa, instalacja fotowoltaiczna, CCTV
 wycinkę drzew i wykonanie nasadzeń zastępczych (4 szt.- lipa srebrzysta zgodnie ze specyfikacją nasadzeń w załączeniu).

4.5.3.)Główny kod CPV

45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

45233250-6 - Roboty w zakresie nawierzchni, z wyjątkiem dróg

45111291-4 - Roboty w zakresie zagospodarowania terenu

45320000-6 - Roboty izolacyjne

45262500-6 - Roboty murarskie i murowe

45442100-8 - Roboty malarskie

45262690-4 - Remont starych budynków

45260000-7 - Roboty w zakresie wykonywania pokryć i konstrukcji dachowych i inne podobne roboty specjalistycze

45421130-4 - Instalowanie drzwi i okien

45331100-7 - Instalowanie centralnego ogrzewania

45330000-9 - Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne

45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne

45315700-5 - Instalowanie stacji rozdzielczych

45312310-3 - Ochrona odgromowa

45261215-4 - Pokrywanie dachów panelami ogniw słonecznych

4.5.5.)Wartość części

2515689,29 PLN

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

Część 1

Sekcja 6

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 7

OFERTY (dla części 1)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

6

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

6

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

4277777,00 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

6703500,00 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

4277777,00 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 8

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

MAL-POL Sp. z o.o.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

8212644901

7.3.3)Ulica

Targowa 7A

7.3.4)Miejscowość

Siedlce

7.3.5)Kod pocztowy

08-110

7.3.6.)Województwo

mazowieckie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 9

UMOWA (dla części 1)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2025-11-25

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

4277777,00 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

9 miesiące

8.4.)Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

Sekcja 10

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 11

OFERTY (dla części 2)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

7

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

7

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

2677777,00 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

4280400,00 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

2677777,00 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 12

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

MAL-POL Sp. z o.o.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

8212644901

7.3.3)Ulica

Targowa 7A

7.3.4)Miejscowość

Siedlce

7.3.5)Kod pocztowy

08-110

7.3.6.)Województwo

mazowieckie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 13

UMOWA (dla części 2)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2025-11-25

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

2677777,00 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

9 miesiące

8.4.)Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

45000000-7Roboty budowlane
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
550 000 zł
Próbka: 1599 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
233 063 zł1 803 654 zł
Rozstęp międzykwartylowy
1 570 591 zł
Źródło próbki
CPV 45000000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
233 063 zł
Mediana
550 000 zł
Górny kwartyl
1 803 654 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Miasto Siedlce prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Siedlce.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 6 955 554 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 45000000-7 (Roboty budowlane). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: MAL-POL Sp. z o.o. (Siedlce). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 6 ofert. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.