Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
719 181 zł
Umowa zawarta
20 października 2025
Okres realizacji
2 miesiące
Oferty w postępowaniu
2 ofertyceny: 719 181 zł – 737 000 złwszystkie od małych i średnich firm
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboru
Cena60%Wydłużony okres gwarancji40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Remont ul. Leśnej w Dłutowie

Zamawiający Gmina Dłutów (Dłutów, Łódzkie) rozstrzygnął postępowanie „Remont ul. Leśnej w Dłutowie”, wybierając ofertę wykonawcy Przedsiębiorstwo Robót Drogowych "PEUK" S.A. Wartość umowy: 719 181 zł. Złożono 2 oferty.

Zamawiający: Gmina DłutówDłutów, Łódzkieopublikowano 25 listopada 2025
Wartość umowy
719 181 zł
Liczba ofert
2 oferty
Konkurencyjność
~4,6 ofert
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

3 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy Przedsiębiorstwo Robót Drogowych "PEUK" S.A. (Piotrków Trybunalski), średnia firma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 719 181,00 zł (umowę zawarto 20 października 2025 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 2 oferty; ceny wahały się od 719 181,00 zł do 737 000,00 zł, wszystkie od małych i średnich firm.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: 2 miesiące.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail