Postępowanie unieważnione — nie wybrano wykonawcy

Brak ofert w postępowaniu

Podstawa: art. 255 pkt 1 ustawy

Oferty w postępowaniu
0 ofert
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Przebudowa Placu Zabaw przy Żłobku Gminnym w Lipce w ramach programu „Aktywne Place Zabaw” 2025’’

Zamawiający Gmina Lipka (Lipka, Wielkopolskie) opublikował wynik postępowania „Przebudowa Placu Zabaw przy Żłobku Gminnym w Lipce w ramach programu Aktywne Place…”.

Zamawiający: Gmina LipkaLipka, Wielkopolskieopublikowano 24 listopada 2025
Wartość całego ogłoszenia wynikowego
Nie podanoMediana planowanego budżetu w kategorii: 551 722 zł
Liczba ofert
0 ofert
Konkurencyjność
~4,4 oferty
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    DecyzjaPostępowanie unieważniono bez wyboru wykonawcy. Powód: Brak ofert w postępowaniu. Podstawa: art. 255 pkt 1 ustawy.

  • 2

    OfertyW postępowaniu złożono 0 ofert.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

GMINA LIPKA

1.3.)Oddział zamawiającego

Gmina Lipka

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 570791371

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

ul. Kościuszki 28

1.5.2.)Miejscowość

Lipka

1.5.3.)Kod pocztowy

77-420

1.5.4.)Województwo

wielkopolskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL411 - Pilski

1.5.7.)Numer telefonu

672665041

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

gmina@gminalipka.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.gminalipka.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://pzp.gminalipka.pl/

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Ogólne usługi publiczne

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Przebudowa Placu Zabaw przy Żłobku Gminnym w Lipce w ramach programu „Aktywne Place Zabaw” 2025’’

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-8f18b742-5838-4e1e-9388-8e4b7858e50d

2.5.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00551088

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2025-11-24

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2025/BZP 00021593/05/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.1.4 Przebudowa Placu Zabaw przy Żłobku Gminnym w Lipce w ramach programu „Aktywne Place Zabaw” 2025’’

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00493876

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

ZP.271.8.APZ.2025.U

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.4.)Rodzaj zamówienia

Roboty budowlane

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest realizacja robót budowlanych oraz dostaw elementów placu zabaw wraz z montażem oraz dostawa wyposażenia w ramach projektu pn. Utworzenie Aktywnego Placu Zabaw przy Żłobku Gminnym w Lipce w ramach programu „Aktywne Place Zabaw” 2025’’.
2. Zakres rzeczowy zadania obejmuje:
1) demontaż elementów placów zabaw nienadających do dalszej eksploatacji;
2) wykonanie odwodnienia placu zabaw z wód opadowych- kanalizacja deszczowa;
3) założenie trawnika z rolki, w tym siatka na krety, szpilki do montowania siatki, ziemia sypka, ziemia pod trawnik workowana, trawa z rolki,
4) zakup i montaż elementów małej architektury- ławostoły dla dzieci,
5) zakup i montaż elementów placów zabaw zgodnie z projektem budowlanym;
6) zakup wyposażenia niezwiązanego z gruntem zgodnie z wykazem stanowiącym załącznik nr 1, pozycja 6:
a) zestawy do piasku- sztuk 3;
b) duże foremki do piasku zestaw składający się z 7 sztuk- 2 komplety
c) komplet zabawek do pisaku w koszyczku- 10 kompletów
d) ścieżka sensoryczna dla dzieci- sztuk 1
e) gra zręcznościowa, rzucanie do celu- sztuk 1
f) zestawy klocków- zestaw 24 sztuk klocków, 1 komplet
g) duży zestaw sportowo-animacyjny- 1 komplet

4.5.3.)Główny kod CPV

45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne

45112710-5 - Roboty w zakresie kształtowania terenów zielonych

45212140-9 - Obiekty rekreacyjne

37535200-9 - Wyposażenie placów zabaw

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.)Podstawa prawna unieważnienia postępowania

art. 255 pkt 1 ustawy

5.2.1.)Przyczyna unieważnienia postępowania

Brak ofert w postępowaniu.

Sekcja 6

Oferty

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

0

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

0

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

0 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

0 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

0 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

45000000-7Roboty budowlane
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
551 722 zł
Próbka: 1588 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
233 256 zł1 828 171 zł
Rozstęp międzykwartylowy
1 594 915 zł
Źródło próbki
CPV 45000000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
233 256 zł
Mediana
551 722 zł
Górny kwartyl
1 828 171 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Gmina Lipka prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Lipka.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 45000000-7 (Roboty budowlane). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.