Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
1 148 380 zł
Umowa zawarta
21 listopada 2025
Okres realizacji
12 miesiące
Oferty w postępowaniu
2 ofertyceny: 1 148 380 zł – 1 226 657 złwszystkie od małych i średnich firm
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboru
Cena60%Odległość instalacji komunalnej/ stacji przeładunkowej30%Termin płatności faktury10%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Zagospodarowanie odpadów komunalnych pochodzących od właścicieli nieruchomości zamieszkałych i części nieruchomości niezamieszkałych z terenu Gminy Kołaczkowo w roku 2026.

Zamawiający Gmina Kołaczkowo (Kołaczkowo, Wielkopolskie) rozstrzygnął postępowanie „Zagospodarowanie odpadów komunalnych pochodzących od właścicieli nieruchomości…”, wybierając ofertę wykonawcy URBIS Sp. z o.o. Sara Majchrzak Bolesława Chrobrego 24/25 62-200 Gniezno. Wartość umowy: 1 148 380 zł. Złożono 2 oferty.

Zamawiający: Gmina KołaczkowoKołaczkowo, Wielkopolskieopublikowano 24 listopada 2025
Wartość umowy
1 148 380 zł
Liczba ofert
2 oferty
Konkurencyjność
~3,0 oferty
ograniczona
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

3 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy URBIS Sp. z o.o. Sara Majchrzak Bolesława Chrobrego 24/25 62-200 Gniezno (62-200 Gniezno).

  • 2

    UmowaWartość umowy: 1 148 380,20 zł (umowę zawarto 21 listopada 2025 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 2 oferty; ceny wahały się od 1 148 380,20 zł do 1 226 656,76 zł, wszystkie od małych i średnich firm.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: 12 miesiące.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail