Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
655 276 zł
Umowa zawarta
24 listopada 2025
Okres realizacji
12 miesiące
Oferty w postępowaniu
3 ofertyceny: 655 276 zł – 661 274 złodrzucone: 1
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboru
Cena60%Termin płatności40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Dostawa drobiu i przetworów drobiowych

Zamawiający Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Działdowie (Działdowo, Warmińsko-Mazurskie) rozstrzygnął postępowanie „Dostawa drobiu i przetworów drobiowych”, wybierając ofertę wykonawcy Bruno Tassi Sp. z o.o. Wartość umowy: 655 276 zł. Złożono 3 oferty.

Wartość umowy
655 276 zł
Liczba ofert
3 oferty
Konkurencyjność
~3,1 oferty
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    21 października 2025

    Termin ofert: 29 października 2025 09:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcęBieżące

    24 listopada 2025

    3 oferty1 wykonawca

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy Bruno Tassi Sp. z o.o. (Warszawa).

  • 2

    UmowaWartość umowy: 655 275,60 zł (umowę zawarto 24 listopada 2025 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 3 oferty; ceny wahały się od 655 275,60 zł do 661 274,25 zł. Odrzucono 1 ofertę.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: 12 miesiące.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Działdowie

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 000310172

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

Leśna 1

1.5.2.)Miejscowość

Działdowo

1.5.3.)Kod pocztowy

13-200

1.5.4.)Województwo

warmińsko-mazurskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL621 - Elbląski

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

przetargi@spzoz-dzialdowo.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.spzoz-dzialdowo.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-09d35c95-cab4-49aa-8c74-dbaaeb531e3a

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - samodzielny publiczny zakład opieki zdrowotnej

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Zdrowie

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Dostawa drobiu i przetworów drobiowych

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-09d35c95-cab4-49aa-8c74-dbaaeb531e3a

2.5.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00549876

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2025-11-24

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Nie

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00485837

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

32/TP/D/25

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.4.)Rodzaj zamówienia

Dostawy

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest dostawa drobiu i przetworów drobiowych.
Dokładny wykaz wymaganych produktów zawiera załącznik nr 1 do oferty SWZ.

4.5.3.)Główny kod CPV

15131500-0 - Produkty drobiowe

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 6

Oferty

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

3

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

2

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

1

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

655275,60 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

661274,25 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

655275,60 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 7

Wykonawca, któremu udzielono zamówienia

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Bruno Tassi Sp. z o.o.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

5272359947

7.3.4)Miejscowość

Warszawa

7.3.6.)Województwo

mazowieckie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.4.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 8

Umowa

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2025-11-24

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

655275,60 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

12 miesiące

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

15131500-0Produkty drobiowe
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
302 283 zł
Próbka: 32 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
213 539 zł450 361 zł
Rozstęp międzykwartylowy
236 822 zł
Źródło próbki
CPV 15131500· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
213 539 zł
Mediana
302 283 zł
Górny kwartyl
450 361 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Działdowie prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Działdowo.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 655 276 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 15131500-0 (Produkty drobiowe). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: Bruno Tassi Sp. z o.o. (Warszawa). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 3 oferty. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.