Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
443 784 zł
Umowa zawarta
18 listopada 2025
Okres realizacji
30 dni
Oferty w postępowaniu
1 oferta
Kryteria wyboru
Cena60%Okres gwarancji jakości i rękojmi20%Czas dostawy20%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Zakup koparko – ładowarki w ramach Programu Ochrony Ludności i Obrony Cywilnej na lata 2025 -2026

Zamawiający Gmina Gać (Gać, Podkarpackie) rozstrzygnął postępowanie „Zakup koparko – ładowarki w ramach Programu Ochrony Ludności i Obrony Cywilnej na lata…”, wybierając ofertę wykonawcy Paweł Kalita Tech-Ekspert Południe. Wartość umowy: 443 784 zł. Złożono 1 ofertę.

Zamawiający: Gmina GaćGać, Podkarpackieopublikowano 21 listopada 2025
Wartość umowy
443 784 zł
Liczba ofert
1 oferta
Konkurencyjność
~1,8 oferty
ograniczona
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

3 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy Paweł Kalita Tech-Ekspert Południe (Stalowa Wola), mała firma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 443 784,00 zł (umowę zawarto 18 listopada 2025 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 1 ofertę.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: 30 dni.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail