Postępowanie unieważnione — nie wybrano wykonawcy

W postępowaniu złożono jedną ofertę, która podlegała odrzuceniu

Podstawa: art. 255 pkt 2 ustawy

ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Dostawa i montaż mebli biurowych do pomieszczeń Urzędu Marszałkowskiego Województwa Dolnośląskiego

Zamawiający Biuro Obsługi Urzędu Marszałkowskiego Województwa Dolnośląskiego (Wrocław, Dolnośląskie) opublikował wynik postępowania „Dostawa i montaż mebli biurowych do pomieszczeń Urzędu Marszałkowskiego Województwa…”.

Wartość całego ogłoszenia wynikowego
Nie podanoMediana planowanego budżetu w kategorii: 264 485 zł
Liczba ofert
Brak danych
Konkurencyjność
~4,3 oferty
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    DecyzjaPostępowanie unieważniono bez wyboru wykonawcy. Powód: W postępowaniu złożono jedną ofertę, która podlegała odrzuceniu. Podstawa: art. 255 pkt 2 ustawy.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

Biuro Obsługi Urzędu Marszałkowskiego Województwa Dolnośląskiego

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 021419270

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

Wybrzeże Juliusza Słowackiego

1.5.2.)Miejscowość

Wrocław

1.5.3.)Kod pocztowy

50-411

1.5.4.)Województwo

dolnośląskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL514 - Miasto Wrocław

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

zamowienia.publiczne.bou@dolnyslask.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.bip.bou.umwd.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://dolnyslask.logintrade.net/rejestracja/ustawowe.html

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego
Inna działalność


Świadczenie usług, dostaw i robót budowlanych na rzecz UMWD

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Dostawa i montaż mebli biurowych do pomieszczeń Urzędu Marszałkowskiego Województwa Dolnośląskiego

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-6a16e02d-c263-4450-9055-c5f55992b1c4

2.5.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00547497

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2025-11-21

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Nie

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00519430

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.4.)Rodzaj zamówienia

Dostawy

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest: Dostawa i montaż mebli biurowych oraz krzeseł do pomieszczeń Urzędu Marszałkowskiego Województwa Dolnośląskiego.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 1 do umowy (Załącznik nr 7 do SWZ)

4.5.3.)Główny kod CPV

39100000-3 - Meble

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.)Podstawa prawna unieważnienia postępowania

art. 255 pkt 2 ustawy

5.2.1.)Przyczyna unieważnienia postępowania

W postępowaniu złożono jedną ofertę, która podlegała odrzuceniu.

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

39100000-3Meble
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
264 485 zł
Próbka: 42 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
98 577 zł585 216 zł
Rozstęp międzykwartylowy
486 639 zł
Źródło próbki
CPV 39100000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
98 577 zł
Mediana
264 485 zł
Górny kwartyl
585 216 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Biuro Obsługi Urzędu Marszałkowskiego Województwa Dolnośląskiego prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Wrocław.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 39100000-3 (Meble). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.