Wynik częściowy: umowy w 7 z 10 części, 3 unieważniono10 części
Łączna wartość umów
335 948 zł
Rozstrzygnięcia części
  1. Umowa zawarta
    Część 1drobny sprzęt medyczny papiery do EKG, EEG, drukarek laboratoryjnych
    Wartość umowy
    28 631 zł
    3 oferty
  2. Umowa zawarta
    Część 2drobny sprzęt medyczny papiery do EKG,EEG, drukarek laboratoryjnych
    Wartość umowy
    52 682 zł
    3 oferty
  3. Unieważniona
    Część 3drobny sprzęt medyczny-pojemniki na wycinki histopatologiczne
    Podstawa: art. 255 pkt 2 ustawy
    3 oferty
  4. Umowa zawarta
    Część 4drobny sprzęt medyczny-pojemniki na wycinki histopatologiczne
    Wartość umowy
    12 296 zł
    2 oferty
  5. Umowa zawarta
    Część 5drobny sprzęt medyczny- mankiety udowe
    Wartość umowy
    111 629 zł
    1 oferta
  6. Umowa zawarta
    Część 6drobny sprzęt medyczny-podkłady chłonne
    Wartość umowy
    88 938 zł
    6 ofert
  7. Umowa zawarta
    Wartość umowy
    39 203 zł
    4 oferty
  8. Umowa zawarta
    Wartość umowy
    2568 zł
    3 oferty
  9. Unieważniona
    Część 9koce ogrzewające
    Podstawa: art. 255 pkt 4 ustawy
    4 oferty
  10. Unieważniona
    Część 10worki do żywienia pozajelitowego
    Podstawa: art. 255 pkt 3 ustawy
    4 oferty
Oferty w postępowaniu
33 ofert(łącznie na 10 części)
Kryteria wyboru
Cena100%Cena60%Jakość40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Dostawa papieru do EKG,EEG, drukarek laborator, pojemn do wycinków histopatologicz, mankietów udowych, podkładów j.u, fartuchów foliowych, gąbek do jamy ustnej, kocy ogrzewających, worków do żywienia

Zamawiający Uniwesytecki Szpital Kliniczny w Poznaniu (Poznań, Wielkopolskie) rozstrzygnął częściowo postępowanie „Dostawa papieru do EKG,EEG, drukarek laborator, pojemn do wycinków histopatologicz,…”: w części wybrano wykonawców, część zakończono bez wyboru lub unieważniono. Łączna wartość umów: 335 948 zł. Złożono 33 oferty.

Zamawiający: Uniwesytecki Szpital Kliniczny w PoznaniuPoznań, Wielkopolskieopublikowano 20 listopada 2025
Łączna wartość umów
335 948 zł
Liczba ofert
33 ofertłącznie, 10 części
Konkurencyjność
~4,0 oferty
ograniczona
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    22 września 2025

    Termin ofert: 3 października 2025 11:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: częściowo rozstrzygniętyBieżące

    20 listopada 2025

    3 oferty6 wykonawców

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    DecyzjaZamówienie podzielono na 10 części: w 7 wybrano wykonawcę, 3 unieważniono.

  • 2

    WykonawcyWybrano wykonawców: SORIMEX Sp. z o.o. Sp.k. (części 1, 2); Mar-Four Marian Siekierski w spadku (część 4); ANMAR Sp. z o.o. (część 5); Bialmed Sp. z o.o. (część 6) oraz 2 innych.

  • 3

    UmowaŁączna wartość zawartych umów: 335 947,67 zł.

  • 4

    OfertyŁącznie złożono 33 ofert na wszystkie części postępowania.

  • 5

    Zamówienie zostało udzielone w trybie podstawowym na podstawie art. 275 pkt 1 ustawy.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

Uniwesytecki Szpital Kliniczny w Poznaniu

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 000288834

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

ul. Stanisława Przybyszewskiego 49

1.5.2.)Miejscowość

Poznań

1.5.3.)Kod pocztowy

60-355

1.5.4.)Województwo

wielkopolskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL415 - Miasto Poznań

1.5.7.)Numer telefonu

61 8691100

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

maciej.miodek@usk.poznan.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.skhs.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://e-propublico.pl/Zamawiajacy/AktualneOgloszenia?zamawiajacyId=cb90c58c-9952-44b8-b89b-8a7a509108da

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - samodzielny publiczny zakład opieki zdrowotnej

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Zdrowie

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Dostawa papieru do EKG,EEG, drukarek laborator, pojemn do wycinków histopatologicz, mankietów udowych, podkładów j.u, fartuchów foliowych, gąbek do jamy ustnej, kocy ogrzewających, worków do żywienia

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-79cd4eb1-37e7-43e4-bd45-90c4a7730825

2.5.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00545003

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2025-11-20

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Nie

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Nie

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

DZP/213/2025

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.3.)Wartość zamówienia

600183,3 PLN

4.4.)Rodzaj zamówienia

Dostawy

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

drobny sprzęt medyczny papiery do EKG, EEG, drukarek laboratoryjnych

4.5.3.)Główny kod CPV

33141000-0 - Jednorazowe, niechemiczne artykuły medyczne i hematologiczne

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

22993200-9 - Papier termoczuły lub tektura

33711710-7 - Szczoteczki do zębów

4.5.5.)Wartość części

28003 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

drobny sprzęt medyczny papiery do EKG,EEG, drukarek laboratoryjnych

4.5.3.)Główny kod CPV

33141000-0 - Jednorazowe, niechemiczne artykuły medyczne i hematologiczne

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

22993200-9 - Papier termoczuły lub tektura

33711710-7 - Szczoteczki do zębów

4.5.5.)Wartość części

56770 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

drobny sprzęt medyczny-pojemniki na wycinki histopatologiczne

4.5.3.)Główny kod CPV

33141000-0 - Jednorazowe, niechemiczne artykuły medyczne i hematologiczne

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

22993200-9 - Papier termoczuły lub tektura

33711710-7 - Szczoteczki do zębów

4.5.5.)Wartość części

12908,40 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

drobny sprzęt medyczny-pojemniki na wycinki histopatologiczne

4.5.3.)Główny kod CPV

33141000-0 - Jednorazowe, niechemiczne artykuły medyczne i hematologiczne

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

22993200-9 - Papier termoczuły lub tektura

33711710-7 - Szczoteczki do zębów

4.5.5.)Wartość części

15074,50 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

drobny sprzęt medyczny- mankiety udowe

4.5.3.)Główny kod CPV

33141000-0 - Jednorazowe, niechemiczne artykuły medyczne i hematologiczne

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

22993200-9 - Papier termoczuły lub tektura

33711710-7 - Szczoteczki do zębów

4.5.5.)Wartość części

97158,40 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

drobny sprzęt medyczny-podkłady chłonne

4.5.3.)Główny kod CPV

33141000-0 - Jednorazowe, niechemiczne artykuły medyczne i hematologiczne

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

22993200-9 - Papier termoczuły lub tektura

33711710-7 - Szczoteczki do zębów

4.5.5.)Wartość części

117999 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

fartuchy foliowe

4.5.3.)Główny kod CPV

33141000-0 - Jednorazowe, niechemiczne artykuły medyczne i hematologiczne

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

22993200-9 - Papier termoczuły lub tektura

33711710-7 - Szczoteczki do zębów

4.5.5.)Wartość części

39650 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

gąbka do toalety jamy ustnej

4.5.3.)Główny kod CPV

33141000-0 - Jednorazowe, niechemiczne artykuły medyczne i hematologiczne

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

22993200-9 - Papier termoczuły lub tektura

33711710-7 - Szczoteczki do zębów

4.5.5.)Wartość części

2820 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

koce ogrzewające

4.5.3.)Główny kod CPV

33141000-0 - Jednorazowe, niechemiczne artykuły medyczne i hematologiczne

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

22993200-9 - Papier termoczuły lub tektura

33711710-7 - Szczoteczki do zębów

4.5.5.)Wartość części

206400 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

worki do żywienia pozajelitowego

4.5.3.)Główny kod CPV

33141000-0 - Jednorazowe, niechemiczne artykuły medyczne i hematologiczne

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

22993200-9 - Papier termoczuły lub tektura

33711710-7 - Szczoteczki do zębów

4.5.5.)Wartość części

23400 PLN

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

Część 1

Sekcja 6

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 7

OFERTY (dla części 1)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

3

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

3

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

1

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

28631,41 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

29870,37 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

28631,41 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 8

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mały przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

SORIMEX Sp. z o.o. Sp.k.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

8792544279

7.3.3)Ulica

Równinna

7.3.4)Miejscowość

Toruń

7.3.5)Kod pocztowy

87-100

7.3.6.)Województwo

kujawsko-pomorskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 9

UMOWA (dla części 1)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2025-11-07

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

28631,41 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

12 miesiące

Sekcja 10

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 11

OFERTY (dla części 2)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

3

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

3

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

2

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

52681,7 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

52681,7 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

52681,7 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 12

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mały przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

SORIMEX Sp. z o.o. Sp.k.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

8792544279

7.3.3)Ulica

Równinna

7.3.4)Miejscowość

Toruń

7.3.5)Kod pocztowy

87-100

7.3.6.)Województwo

kujawsko-pomorskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 13

UMOWA (dla części 2)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2025-11-12

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

52681,70 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

12 miesiące

Sekcja 14

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.)Podstawa prawna unieważnienia postępowania

art. 255 pkt 2 ustawy

5.2.1.)Przyczyna unieważnienia postępowania

Wszystkie złozone oferty o dopuszczenie do udziału w postępowaniu podlegają odrzuceniu

Sekcja 15

OFERTY (dla części 3)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

3

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

3

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

3

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

0 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

0 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

0 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 16

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 4)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 17

OFERTY (dla części 4)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

2

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

2

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

12296,34 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

18785,52 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

12296,34 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 18

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 4)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mały przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Mar-Four Marian Siekierski w spadku

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

7291540258

7.3.3)Ulica

Srebrzyńska

7.3.4)Miejscowość

Konstantynów Łódzki

7.3.5)Kod pocztowy

95-050

7.3.6.)Województwo

łódzkie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 19

UMOWA (dla części 4)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2025-11-07

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

12296,34 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

12 miesiące

Sekcja 20

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 5)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 21

OFERTY (dla części 5)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

1

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

1

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

111628,8 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

111628,8 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

111628,8 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 22

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 5)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Średni przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

ANMAR Sp. z o.o.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

6462538085

7.3.3)Ulica

Strefowa

7.3.4)Miejscowość

Tychy

7.3.5)Kod pocztowy

43-100

7.3.6.)Województwo

dolnośląskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 23

UMOWA (dla części 5)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2025-11-03

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

111628,80 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

12 miesiące

Sekcja 24

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 6)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 25

OFERTY (dla części 6)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

6

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

4

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

3

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

80354,93 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

112843,15 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

88938 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 26

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 6)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mały przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Bialmed Sp. z o.o.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

8490000039

7.3.3)Ulica

Kazimierzowska

7.3.4)Miejscowość

Warszawa

7.3.5)Kod pocztowy

02-546

7.3.6.)Województwo

mazowieckie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 27

UMOWA (dla części 6)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2025-11-07

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

88938 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

12 miesiące

Sekcja 28

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 7)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 29

OFERTY (dla części 7)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

4

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

3

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

39203,18 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

95328,36 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

39203,18 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 30

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 7)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Mercator Medical S.A.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

6771036424

7.3.3)Ulica

Modrzejewskiej

7.3.4)Miejscowość

Kraków

7.3.5)Kod pocztowy

31-327

7.3.6.)Województwo

małopolskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 31

UMOWA (dla części 7)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2025-11-07

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

39203,18 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

12 miesiące

Sekcja 32

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 8)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 33

OFERTY (dla części 8)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

3

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

3

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

2568,24 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

3456 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

2568,24 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 34

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 8)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Średni przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Zarys International Group spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

6481997718

7.3.3)Ulica

Pod Borem

7.3.4)Miejscowość

Zabrze

7.3.5)Kod pocztowy

41-808

7.3.6.)Województwo

dolnośląskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 35

UMOWA (dla części 8)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2025-11-07

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

2568,24 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

12 miesiące

Sekcja 36

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 9)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.)Podstawa prawna unieważnienia postępowania

art. 255 pkt 4 ustawy

5.2.1.)Przyczyna unieważnienia postępowania

W pakiecie 9 dwóch Wykonawców Sinmed Sp. z o.o. i Neomed Polska Sp. z o.o. zlożyło oferty o tej samej kwocie (155 574,00).
Zamawiajacy wyznaczył nowy termin na złożenie oferty dodatkowej. Informacja z otwarcia oferty dodatkowej wykazała, iż powyżsi Wykonawcy złożyli powtórnie ofertę na tym samym poziomie (150 465,60 zł).
W związku z powyższym Komisja przetargowa unieważniła pakiet nr 9 w związku z brakiem możliwości wyboru najkorzystniejszej oferty.

Sekcja 37

OFERTY (dla części 9)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

4

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

4

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

150465,6 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

190404 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

0 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 38

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 10)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.)Podstawa prawna unieważnienia postępowania

art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.)Przyczyna unieważnienia postępowania

Wykonawca Bialmed w pakiecie nr 10 złożył najkorzystniejszą ofertę na poziomie 44 612,10 zł. Kwota zabezpieczona przez Zamawiajacego to 28 872,00. Przekroczenie wyniosło 15 830,10 zł. Dyrekcja nie wyraziła zgody na podwyższenie kwoty dla pakietu 10 i sfinansowania zamówienia.
Komisja przetargowa podjęła decyzję o unieważnieniu pakietu nr 10.

Sekcja 39

OFERTY (dla części 10)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

4

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

3

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

44612,1 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

74353,5 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

0 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

33141000-0Jednorazowe, niechemiczne artykuły…
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
803 670 zł
Próbka: 54 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
229 993 zł2 545 765 zł
Rozstęp międzykwartylowy
2 315 772 zł
Źródło próbki
CPV 33141000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
229 993 zł
Mediana
803 670 zł
Górny kwartyl
2 545 765 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Uniwesytecki Szpital Kliniczny w Poznaniu prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Poznań.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 335 948 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 33141000-0 (Jednorazowe. CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: SORIMEX Sp. z o.o. Sp.k. (Toruń). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 3 oferty. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.