Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
1.Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe P.H.U. "IMPEX BIS" BĘĆKOWSKI ŁUKASZ.· Szczecinmikrofirma
Wartość umowy
394 830 zł
Umowa zawarta
23 września 2025
Okres realizacji
do 10 października 2025
Oferty w postępowaniu
1 oferta
Kryteria wyboruDecydowała wyłącznie cena
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Dostawa osprzętu do zimowego utrzymania dróg

Zamawiający Przedsiębiorstwo Usług Komunalnych Zabierzów Sp. z o.o. (Zabierzów, Małopolskie) rozstrzygnął postępowanie „Dostawa osprzętu do zimowego utrzymania dróg”, wybierając ofertę wykonawcy 1.Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe P.H.U. "IMPEX BIS" BĘĆKOWSKI ŁUKASZ. Wartość umowy: 394 830 zł. Złożono 1 ofertę.

Wartość umowy
394 830 zł
Liczba ofert
1 oferta
Konkurencyjność
~2,4 oferty
ograniczona
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

4 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy 1.Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe P.H.U. "IMPEX BIS" BĘĆKOWSKI ŁUKASZ. (Szczecin), mikrofirma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 394 830,00 zł (umowę zawarto 23 września 2025 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 1 ofertę.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: do 10 października 2025 r..

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail