Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
595 185 zł
Umowa zawarta
17 listopada 2025
Okres realizacji
2 miesiące
Oferty w postępowaniu
2 ofertyceny: 595 185 zł – 685 479 zł
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboru
Cena60%Okres gwarancji na remontowane drogi40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Remonty bieżące dróg na terenie Gminy Dorohusk

Zamawiający Gmina Dorohusk (Dorohusk-Osada, Lubelskie) rozstrzygnął postępowanie „Remonty bieżące dróg na terenie Gminy Dorohusk”, wybierając ofertę wykonawcy Jacek Michałek Przedsiębiorstwo Transportowo Handlowo Usługowe. Wartość umowy: 595 185 zł. Złożono 2 oferty.

Zamawiający: Gmina DorohuskDorohusk-Osada, Lubelskie (powiat Chełmski →)opublikowano 19 listopada 2025
Wartość umowy
595 185 zł
Liczba ofert
2 oferty
Konkurencyjność
~5,3 ofert
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

3 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy Jacek Michałek Przedsiębiorstwo Transportowo Handlowo Usługowe (Lublin), średnia firma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 595 184,70 zł (umowę zawarto 17 listopada 2025 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 2 oferty; ceny wahały się od 595 184,70 zł do 685 479,00 zł.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: 2 miesiące.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail