Zmiana ogłoszenia · To aktualizacja istniejącego postępowania, nie nowe ogłoszenie
AktywneBZPOgłoszenie o zmianie ogłoszenia
Zmiana ogłoszenia

Dostawa energii elektrycznej dla Gminy Osieczna w roku 2026

Zamawiający Gmina Osieczna (Osieczna, Wielkopolskie) opublikował zmianę ogłoszenia w postępowaniu „Dostawa energii elektrycznej dla Gminy Osieczna w roku 2026”. Dokładny zakres zmian (przed i po) znajdziesz w treści ogłoszenia poniżej.

Otwórz na BZP
Zamawiający: Gmina OsiecznaOsieczna, Wielkopolskie (powiat Leszczyński →)opublikowano 18 listopada 2025
Dane ogłoszenia
Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 665 299 zł
Konkurencyjność
~3,8 oferty
umiarkowana
Umiarkowana liczba firm w takich przetargach.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)

Przebieg postępowania

3 wpisy
Przejdź do nawigacji sekcji

Zmiana ogłoszenia

Pełna treść zmiany dotyczącej istniejącego postępowania lub zawartej umowy.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Nazwa zamawiającego

GMINA OSIECZNA

1.2.)Oddział zamawiającego

Dział Zamówień Publicznych

1.3.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 411050741

1.4.)Adres zamawiającego
1.4.1.)Ulica

ul. Powstańców Wielkopolskich 6

1.4.2.)Miejscowość

Osieczna

1.4.3.)Kod pocztowy

64-113

1.4.4.)Województwo

wielkopolskie

1.4.5.)Kraj

Polska

1.4.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL417 - Leszczyński

1.4.9.)Adres poczty elektronicznej

urzad@osieczna.pl

1.4.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.osieczna.pl

1.5.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.6.)Przedmiot działalności zamawiającego

Ogólne usługi publiczne

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00539206

2.2.)Data ogłoszenia

2025-11-18

Sekcja 3

Zmiana ogłoszenia

PunktPolePrzed zmianąPo zmianie
9.1.Informacje dodatkowe Przed zmianą

Brak danych

Część 2: Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 7 Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0 Liczba ofert dodatkowych: 0 Liczba otrzymanych od MŚP: 5 Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0 Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0 Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0 Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0 Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 473468,52 PLN Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 692013,90 PLN Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 473468,52 PLN Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Renpro sp. z o.o. Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8542166221 Ulica: Małopolska 43 Miejscowość: Szczecin Kod pocztowy: 70-515 Województwo: zachodniopomorskie Kraj: Polska Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie Data zawarcia umowy: 2025-11-04 Wartość umowy/umowy ramowej: 473468,52 PLN Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: Od 2026-01-01 do 2026-12-31

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

09000000-3Produkty naftowe, paliwo, energia e…
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
665 299 zł
Próbka: 26 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
422 503 zł1 000 000 zł
Rozstęp międzykwartylowy
577 497 zł
Źródło próbki
CPV 09000000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
422 503 zł
Mediana
665 299 zł
Górny kwartyl
1 000 000 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Gmina Osieczna prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Osieczna.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 09000000-3 (Produkty naftowe. CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.
Ta strona prezentuje zmianę (sprostowanie lub modyfikację) istniejącego postępowania. Zakres zmian — np. nowy termin, zmiana SWZ, korekta warunków — opisano w treści ogłoszenia. Właściwe postępowanie oraz oryginalne ogłoszenie są dostępne pod linkiem źródłowym.