Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Cena wybranej oferty
567 zł
Umowa zawarta
28 października 2025
Okres realizacji
1 miesiące
Oferty w postępowaniu
7 ofertceny: 567 zł – 734 złodrzucone: 2
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboru
Cena60%Termin płatności faktury40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Usuwanie wyrobów azbestowych z terenu Gminy Grębów

Zamawiający Gmina Grębów (Grębów, Podkarpackie) rozstrzygnął postępowanie „Usuwanie wyrobów azbestowych z terenu Gminy Grębów”, wybierając ofertę wykonawcy SANTA-EKO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. Cena wybranej oferty: 567 zł. Złożono 7 ofert.

Zamawiający: Gmina GrębówGrębów, Podkarpackie (powiat Tarnobrzeski →)opublikowano 18 listopada 2025
Cena wybranej oferty
567 zł
Liczba ofert
7 ofert
Konkurencyjność
~2,4 oferty
ograniczona
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

4 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy SANTA-EKO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ (Sandomierz), średnia firma.

  • 2

    UmowaCena wybranej oferty: 567,00 zł.

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 7 ofert; ceny wahały się od 567,00 zł do 734,40 zł. Odrzucono 2 oferty.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: 1 miesiące.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

GMINA GRĘBÓW

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 830409175

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

Rynek1

1.5.2.)Miejscowość

Grębów

1.5.3.)Kod pocztowy

39-410

1.5.4.)Województwo

podkarpackie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL824 - Tarnobrzeski

1.5.7.)Numer telefonu

15 811 27 35

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

ug@grebow.com.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.grebow.com.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-4fb735de-9de3-443b-927e-94f36f311987

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Ogólne usługi publiczne

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Usuwanie wyrobów azbestowych z terenu Gminy Grębów

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-4fb735de-9de3-443b-927e-94f36f311987

2.5.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00538625

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2025-11-18

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2025/BZP 00067063/10/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.3.3 Usuwanie wyrobów azbestowych z terenu Gminy Grębów

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00457848

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

OŚR I.271.1.2025

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.4.)Rodzaj zamówienia

Usługi

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest odbiór, załadunek, transport i unieszkodliwienie odpadów zawierających azbest Zadanie nie przewiduje demontażu odpadów zawierających azbest. Odpady zawierające azbest o kodzie 17 06 05* - powstałe w wyniku wymiany lub likwidacji pokrycia dachowego lub innych elementów budowlanych z budynków mieszkalnych
oraz gospodarczych, będących własnością osób fizycznych z terenu Gminy Grębów. Azbest został złożony w miejscach wskazanych przez Zamawiającego (w miejscu bezpiecznym, złożony na europaletach) przy nieruchomościach zlokalizowanych na terenie Gminy Grębów
w ilości około 250 Mg.
W związku z tym, że ilość odpadów jest ilością szacunkową i może ulec zmianie ze względu
na ilość zgłoszeń od mieszkańców deklarujących oddanie złożonych na pryzmach / stosach płyt azbestowo – cementowych w stosunku do rzeczywistych obmiarów dokonanych
w trakcie realizacji zamówienia na poszczególnych nieruchomościach, Zamawiający dopuszcza skorzystanie z prawa opcji w oparciu o art. 441 Pzp. Zamawiający wskazuje, że maksymalna ilość zutylizowanych odpadów w ramach prawa opcji wynosi 30% z zastrzeżeniem, że cena za 1 Mg – odbioru, załadunku, transportu i unieszkodliwienia odpadów w ramach prawa opcji będzie taka sama jak w przypadku wykonania zakresu podstawowego. Zamawiający zastrzega sobie możliwość pełnego albo częściowego skorzystania z prawa opcji, co każdorazowo zostanie sprecyzowane w oświadczeniu o udzieleniu zamówienia składanym w ramach prawa opcji.
Zamawiający zastrzega sobie, iż dokona zapłaty za wykonaną usługę zgodnie z rzeczywistą ilością odebranych odpadów.

4.5.3.)Główny kod CPV

90650000-8 - Usługi usuwania azbestu

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

45262660-5 - Usuwanie azbestu

90512000-9 - Usługi transportu odpadów

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 6

Oferty

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

7

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

6

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

2

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

567,00 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

734,40 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

567,00 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 7

Wykonawca, któremu udzielono zamówienia

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Średni przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

SANTA-EKO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 830296989

7.3.3)Ulica

ul. Holownicza 1

7.3.4)Miejscowość

Sandomierz

7.3.5)Kod pocztowy

27-600

7.3.6.)Województwo

świętokrzyskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.4.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 8

Umowa

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2025-10-28

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

141750,00 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

1 miesiące

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Gmina Grębów prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Grębów.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 567 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 90650000-8 (Usługi usuwania azbestu). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: SANTA-EKO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ (Sandomierz). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 7 ofert. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.