Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
778 092 zł
Umowa zawarta
4 listopada 2025
Okres realizacji
do 23 grudnia 2025
Oferty w postępowaniu
8 ofertceny: 778 092 zł – 1 090 000 złodrzucone: 2wszystkie od małych i średnich firm
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboru
Cena60%Gwarancja i rękojmia40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

"Budowa sieci wodociągowej wraz z przyłączami w miejscowości Bryzgiel, gmina Nowinka"

Zamawiający Gmina Nowinka (Nowinka, Podlaskie) rozstrzygnął postępowanie „Budowa sieci wodociągowej wraz z przyłączami w miejscowości Bryzgiel, gmina Nowinka”, wybierając ofertę wykonawcy Przedsiębiorstwo Inżynieryjne San-System Sp. z o.o. Wartość umowy: 778 092 zł. Złożono 8 ofert.

Zamawiający: Gmina NowinkaNowinka, Podlaskie (powiat Augustowski →)opublikowano 18 listopada 2025
Wartość umowy
778 092 zł
Liczba ofert
8 ofert
Konkurencyjność
~4,7 ofert
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    01 października 2025

    Termin ofert: 16 października 2025 11:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcęBieżące

    18 listopada 2025

    8 ofert1 wykonawca

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy Przedsiębiorstwo Inżynieryjne San-System Sp. z o.o. (Olecko), mała firma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 778 092,12 zł (umowę zawarto 4 listopada 2025 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 8 ofert; ceny wahały się od 778 092,12 zł do 1 090 000,00 zł. Odrzucono 2 oferty.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: do 23 grudnia 2025 r..

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail