Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
125 024 zł
Umowa zawarta
14 listopada 2025
Okres realizacji
od 1 stycznia 2026 do 31 grudnia 2027
Oferty w postępowaniu
3 ofertyceny: 125 024 zł – 385 425 złwszystkie od małych i średnich firm
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboruDecydowała wyłącznie cena
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Dostawa energii elektrycznej dla potrzeb Gminy Klukowo oraz jednostek organizacyjnych Gminy Klukowo na lata 2026-2027

Zamawiający Gmina Klukowo (Klukowo, Podlaskie) rozstrzygnął postępowanie „Dostawa energii elektrycznej dla potrzeb Gminy Klukowo oraz jednostek organizacyjnych…”, wybierając ofertę wykonawcy SOLARE ENERGY SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. Wartość umowy: 125 024 zł. Złożono 3 oferty.

Zamawiający: Gmina KlukowoKlukowo, Podlaskie (powiat Siemiatycki →)opublikowano 18 listopada 2025
Wartość umowy
125 024 zł
Liczba ofert
3 oferty
Konkurencyjność
~3,4 oferty
umiarkowana
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    23 października 2025

    Termin ofert: 31 października 2025 12:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcęBieżące

    18 listopada 2025

    3 oferty1 wykonawca

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy SOLARE ENERGY SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ (Wrocław), mała firma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 125 023,86 zł (umowę zawarto 14 listopada 2025 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 3 oferty; ceny wahały się od 125 023,86 zł do 385 424,70 zł, wszystkie od małych i średnich firm.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: od 1 stycznia 2026 r. do 31 grudnia 2027 r..

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail