Wynik częściowy: umowy w 1 z 2 części, 1 unieważniono2 części
Łączna wartość umów
111 867 zł
Rozstrzygnięcia części
  1. Unieważniona
    Część 1ryby - zgodnie z załącznikiem nr 4
    Podstawa: art. 255 pkt 3 ustawy
  2. Umowa zawarta
    Część 2mrożonki Szczegółowy opis zamówienia zawiera załącznik nr 4 do SWZ
    Wartość umowy
    111 867 zł
    4 oferty
Oferty w postępowaniu
4 oferty(łącznie na 2 części)
Kryteria wyboru
Cena60%Termin realizacji uprawnień wynikających z rękojmi40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

„Dostawa ryb i mrożonek dla punktów żywienia dla Uzdrowiska Krynica-Żegiestów S.A. ul. Nowotarskiego 9/4; 33-380 Krynica -Zdrój”

Zamawiający "uzdrowisko Krynica-żegiestów" S.A. (Krynica-Zdrój, Małopolskie) rozstrzygnął częściowo postępowanie „Dostawa ryb i mrożonek dla punktów żywienia dla Uzdrowiska Krynica-Żegiestów S.A. ul.…”: w części wybrano wykonawców, część zakończono bez wyboru lub unieważniono. Łączna wartość umów: 111 867 zł. Złożono 4 oferty.

Łączna wartość umów
111 867 zł
Liczba ofert
4 ofertyłącznie, 2 części
Konkurencyjność
~2,7 oferty
umiarkowana
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    07 października 2025

    Termin ofert: 15 października 2025 10:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: częściowo rozstrzygniętyBieżące

    18 listopada 2025

    4 oferty1 wykonawca

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    DecyzjaZamówienie podzielono na 2 części: w 1 wybrano wykonawcę, 1 unieważniono (podstawa: art. 255 pkt 3 ustawy).

  • 2

    UmowaŁączna wartość zawartych umów: 111 867,00 zł.

  • 3

    OfertyŁącznie złożono 4 ofert na wszystkie części postępowania.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

"UZDROWISKO KRYNICA-ŻEGIESTÓW" SPÓŁKA AKCYJNA

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 491900275

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

Aleja inż. Nowotarskiego 9 lokal 4

1.5.2.)Miejscowość

Krynica-Zdrój

1.5.3.)Kod pocztowy

33-380

1.5.4.)Województwo

małopolskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL218 - Nowosądecki

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

biurozarzadu@uzdrowisko-krynica-zegiestow.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

https://uzdrowisko-krynica-zegiestow.pl/

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://uzdrowisko-krynica-zegiestow.pl/

1.7.)Rodzaj zamawiającego
Zamawiający publiczny - inny zamawiający


Jednoosobowa Spółka Skarbu Państwa

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Zdrowie

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

„Dostawa ryb i mrożonek dla punktów żywienia dla Uzdrowiska Krynica-Żegiestów S.A. ul. Nowotarskiego 9/4; 33-380 Krynica -Zdrój”

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-3002d690-286c-4e60-97d9-86f3284baa2e

2.5.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00537558

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2025-11-18

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2025/BZP 00039532/22/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.2.19 Dostawa ryb i mrożonek dla „Uzdrowisko Krynica-Żegiestów”, ul. Nowotarskiego 9/4; 33-380 Krynica-Zdrój”

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00461033

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

ZP-271-24/2025

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.4.)Rodzaj zamówienia

Dostawy

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Pakiet I- ryby - zgodnie z załącznikiem nr 4

4.5.3.)Główny kod CPV

15220000-6 - Ryby mrożone, filety rybne i pozostałe mięso ryb

4.5.5.)Wartość części

134625,75 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Pakiet II- mrożonki Szczegółowy opis zamówienia zawiera załącznik nr 4 do SWZ

4.5.3.)Główny kod CPV

15331170-9 - Warzywa mrożone

4.5.5.)Wartość części

103738,00 PLN

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

Część 1

Sekcja 6

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.)Podstawa prawna unieważnienia postępowania

art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.)Przyczyna unieważnienia postępowania

W związku z zaistniałą sytuacją dwukrotnego odstąpienia od podpisania umowy przez Wykonawców, Zamawiający podjął decyzje o unieważnieniu postępowania zgodnie z art. 255 pkt. 3 w zakresie pakietu 1 - dostawa ryb, ponieważ w przedmiotowym pakiecie kolejne 2 oferty przewyższające kwotę, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia. Kwota ta nie została podwyższona dlatego zachodzi podstawa do unieważnienia postępowania.

Uzasadnienie faktyczne i prawne : zgodnie z art. 255 pkt 3 PZP Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia jeżeli cena lub koszt najkorzystniejszej oferty lub oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, chyba że zamawiający może zwiększyć tę kwotę do ceny lub kosztu najkorzystniejszej oferty

Sekcja 7

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 8

OFERTY (dla części 2)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

4

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

4

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

111867,00 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

133925,40 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

111867,00 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 9

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mały przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

„JAWIT” A. i J. Białas, L. i W. Lampara Spółka Jawna

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

6840006798

7.3.3)Ulica

ul. Mięsowicza 2a

7.3.4)Miejscowość

Krosno

7.3.5)Kod pocztowy

38-400

7.3.6.)Województwo

podkarpackie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 10

UMOWA (dla części 2)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2025-11-05

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

111867,00 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

12 miesiące

Sekcja 11

Informacje dodatkowe

dot. pkt 8.2. pakiet II - mrożonki. Zgodnie z prawem opcji 30% zwiększającego wartość zamówienia podstawowego - całkowita wartość zamówienia wynosi 145.427,00 zł brutto;

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

15220000-6Ryby mrożone, filety rybne i pozost…
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Brak danych benchmarkowych dla tej kategorii CPV.

W ostatnim roku nie znaleźliśmy wystarczającej liczby podobnych postępowań z podaną wartością szacunkową, żeby policzyć statystyki. Zobacz wszystkie przetargi w tej kategorii →

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

"uzdrowisko Krynica-żegiestów" S.A. prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Krynica-Zdrój.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 111 867 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 15220000-6 (Ryby mrożone. CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: „JAWIT” A. i J. Białas, L. i W. Lampara Spółka Jawna (Krosno). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 4 oferty. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.