Postępowanie zakończone — umowy we wszystkich 2 częściach2 części
Łączna wartość umów
564 570 zł
Rozstrzygnięcia części
  1. Umowa zawarta
    Wartość umowy
    501 840 zł
    3 oferty
  2. Umowa zawarta
    Wartość umowy
    62 730 zł
    1 oferta
Oferty w postępowaniu
4 oferty(łącznie na 2 części)
Kryteria wyboru
Cena60%Okres gwarancji40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

„Zapewnienie ciągłości dostaw wody pitnej poprzez zakup ciągnika wraz z przyczepą” – 2 części

Zamawiający Gmina Kruszyna (Kruszyna, Śląskie) rozstrzygnął postępowanie „„Zapewnienie ciągłości dostaw wody pitnej poprzez zakup ciągnika wraz z przyczepą” – 2…”, wybierając ofertę wykonawcy P.H.U.P. AGROS-WROŃSCY SP. Z O.O. Łączna wartość umów: 564 570 zł. Złożono 4 oferty.

Zamawiający: Gmina KruszynaKruszyna, Śląskieopublikowano 17 listopada 2025
Łączna wartość umów
564 570 zł
Liczba ofert
4 ofertyłącznie, 2 części
Konkurencyjność
~2,8 oferty
umiarkowana
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

4 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    CzęściZamówienie podzielono na 2 części; we wszystkich wybrano wykonawców.

  • 2

    WykonawcaWszystkie rozstrzygnięte części wygrała firma P.H.U.P. AGROS-WROŃSCY SP. Z O.O. za łącznie 564 570,00 zł.

  • 3

    OfertyŁącznie złożono 4 ofert na wszystkie części postępowania.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

GMINA KRUSZYNA

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 151398050

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

ul. Andrzeja Kmicica 5

1.5.2.)Miejscowość

Kruszyna

1.5.3.)Kod pocztowy

42-282

1.5.4.)Województwo

śląskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL224 - Częstochowski

1.5.7.)Numer telefonu

+48 343202003

1.5.8.)Numer faksu

+48 343202054

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

przetargi@kruszyna.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

https://bip.kruszyna.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://platformazakupowa.pl/pn/kruszyna

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Ogólne usługi publiczne

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

„Zapewnienie ciągłości dostaw wody pitnej poprzez zakup ciągnika wraz z przyczepą” – 2 części

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-7e526aee-a364-469b-8b67-8cb166c6ef0e

2.5.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00536703

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2025-11-17

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2025/BZP 00038487/06/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.2.3 Zapewnienie ciągłości dostaw wody pitnej poprzez zakup ciągnika wraz z przyczepą

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00479310

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

RIGKiR.271.14.2025

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.3.)Wartość zamówienia

410000 PLN

4.4.)Rodzaj zamówienia

Dostawy

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest dostawa ciągnika wraz z przyczepą w celu zapewnienia ciągłości dostaw wody pitnej w ramach Programu Ochrony Ludności i Obrony Cywilnej.

Przedmiotem zamówienia dla CZĘŚCI 1 jest dostawa ciągnika.

Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia dotyczący części 1 przedstawiony jest w Opisie przedmiotu zamówienia („OPZ”), który stanowi załącznik nr 1 do SWZ.

Więcej informacji w pkt 5 SWZ.

4.5.3.)Główny kod CPV

16700000-2 - Ciągniki

4.5.5.)Wartość części

360000 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest dostawa ciągnika wraz z przyczepą w celu zapewnienia ciągłości dostaw wody pitnej w ramach Programu Ochrony Ludności i Obrony Cywilnej.

Przedmiotem zamówienia dla CZĘŚCI 2 jest dostawa przyczepy.

Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia dotyczący części 2 przedstawiony jest w Opisie przedmiotu zamówienia („OPZ”), który stanowi załącznik nr 1 do SWZ.

Więcej informacji w pkt 5 SWZ.

4.5.3.)Główny kod CPV

34223300-9 - Przyczepy

4.5.5.)Wartość części

50000 PLN

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

Część 1

Sekcja 6

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 7

OFERTY (dla części 1)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

3

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

3

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

501840 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

543660 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

501840 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 8

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Średni przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

P.H.U.P. AGROS-WROŃSCY SP. Z O.O.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

5740007071

7.3.3)Ulica

Częstochowska 3

7.3.4)Miejscowość

Strzelce Wielkie

7.3.5)Kod pocztowy

98-337

7.3.6.)Województwo

łódzkie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 9

UMOWA (dla części 1)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2025-11-13

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

501840 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

20 dni

Sekcja 10

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 11

OFERTY (dla części 2)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

1

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

1

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

62730 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

62730 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

62730 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 12

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Średni przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

P.H.U.P. AGROS-WROŃSCY SP. Z O.O.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

5740007071

7.3.3)Ulica

Częstochowska 3

7.3.4)Miejscowość

Strzelce Wielkie

7.3.5)Kod pocztowy

98-337

7.3.6.)Województwo

łódzkie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 13

UMOWA (dla części 2)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2025-11-13

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

62730 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

20 dni

Sekcja 14

Informacje dodatkowe

brak

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

16700000-2Ciągniki
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
250 000 zł
Próbka: 53 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
199 923 zł420 000 zł
Rozstęp międzykwartylowy
220 077 zł
Źródło próbki
CPV 16700000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
199 923 zł
Mediana
250 000 zł
Górny kwartyl
420 000 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Gmina Kruszyna prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Kruszyna.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 564 570 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 16700000-2 (Ciągniki). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: P.H.U.P. AGROS-WROŃSCY SP. Z O.O. (Strzelce Wielkie). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 3 oferty. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.