Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
249 800 zł
Umowa zawarta
31 października 2025
Okres realizacji
do 14 listopada 2025
Oferty w postępowaniu
3 ofertyceny: 208 000 zł – 310 089 złodrzucone: 1wszystkie od małych i średnich firm
Wybrano ofertę droższą o 20% od najtańszej złożonej (część ofert odrzucono)
Kryteria wyboru
Cena60%Okres gwarancji40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Zakup paczkowarki do wody pitnej

Zamawiający Gmina Tychowo (Tychowo, Zachodniopomorskie) rozstrzygnął postępowanie „Zakup paczkowarki do wody pitnej”, wybierając ofertę wykonawcy HYDRO - PARTNER Sp. z o.o. Wartość umowy: 249 800 zł. Złożono 3 oferty.

Zamawiający: Gmina TychowoTychowo, Zachodniopomorskie (powiat Białogardzki →)opublikowano 17 listopada 2025
Wartość umowy
249 800 zł
Liczba ofert
3 oferty
Konkurencyjność
~2,2 oferty
umiarkowana
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

4 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy HYDRO - PARTNER Sp. z o.o. (Leszno), mała firma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 249 800,00 zł (umowę zawarto 31 października 2025 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 3 oferty; ceny wahały się od 207 999,99 zł do 310 089,15 zł. Odrzucono 1 ofertę.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: do 14 listopada 2025 r..

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail