Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
412 050 zł
Umowa zawarta
7 listopada 2025
Okres realizacji
35 dni
Oferty w postępowaniu
2 ofertyceny: 412 050 zł – 518 863 złwszystkie od małych i średnich firm
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboru
Cena60%Okres gwarancji i rękojmi na wykonane prace instalacyjne40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Zapewnienie ciągłości dostaw oraz doposażenie strategicznych obiektów użyteczności publicznej gminy Bukowsko w ramach Programu Ochrony Ludności i Obrony Cywilnej na lata 2025-2026.

Zamawiający Gmina Bukowsko (Bukowsko, Podkarpackie) rozstrzygnął postępowanie „Zapewnienie ciągłości dostaw oraz doposażenie strategicznych obiektów użyteczności…”, wybierając ofertę wykonawcy RPV Sp .o.o. Wartość umowy: 412 050 zł. Złożono 2 oferty.

Zamawiający: Gmina BukowskoBukowsko, Podkarpackie (powiat Sanocki →)opublikowano 17 listopada 2025
Wartość umowy
412 050 zł
Liczba ofert
2 oferty
Konkurencyjność
~3,1 oferty
umiarkowana
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

3 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy RPV Sp .o.o. (Sobawiny 45), mikrofirma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 412 050,00 zł (umowę zawarto 7 listopada 2025 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 2 oferty; ceny wahały się od 412 050,00 zł do 518 863,20 zł, wszystkie od małych i średnich firm.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: 35 dni.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

Gmina Bukowsko

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 370440732

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

Bieszczadzka 6

1.5.2.)Miejscowość

Bukowsko

1.5.3.)Kod pocztowy

38-505

1.5.4.)Województwo

podkarpackie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL821 - Krośnieński

1.5.7.)Numer telefonu

134674015

1.5.8.)Numer faksu

134674466

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

sekretariat@bukowsko.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.bukowsko.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

www.bukowsko.pl

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Ogólne usługi publiczne

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Zapewnienie ciągłości dostaw oraz doposażenie strategicznych obiektów użyteczności publicznej gminy Bukowsko w ramach Programu Ochrony Ludności i Obrony Cywilnej na lata 2025-2026.

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-ef03332b-d558-4daa-9d45-386339e549c0

2.5.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00536154

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2025-11-17

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2025/BZP 00029137/15/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.2.2 Zapewnienie ciagłości dostaw oraz doposażenie strategicznych obiektów użyteczności publicznej gminy Bukowsko w ramach Programu ochrony ludności i obrony cywilnej na lata 2025-2026.

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00447561

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

IK.271.12.2025

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.4.)Rodzaj zamówienia

Dostawy

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest Zapewnienie ciągłości dostaw oraz doposażenie strategicznych obiektów użyteczności publicznej gminy Bukowsko w ramach Programu Ochrony Ludności i Obrony Cywilnej na lata 2025-2026.
W ramach prowadzonej inwestycji planuje się:
- Dostawę i montaż instalacji fotowoltaicznej o mocy min. 13,78 kW wraz z magazynem energii o pojemności 20 kWh na potrzeby zapewnienia ciągłości zasilania Hydroforni w Pobiednie dz. nr 1082, gm. Bukowsko;
- Dostawę i montaż magazynu energii o pojemności min. 22 kWh w OSP Nadolany;
- Dostawę i montaż instalacji fotowoltaicznej o mocy 25,425 kW zamontowanej na 3 CAR-portach oraz magazynu energii o pojemności 46,08 kWh na potrzeby budynku Urzędu Gminy w Bukowsku.

4.5.3.)Główny kod CPV

09331200-0 - Słoneczne moduły fotoelektryczne

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

31430000-9 - Akumulatory elektryczne

45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 6

Oferty

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

2

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

2

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

412050,00 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

518863,20 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

412050,00 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 7

Wykonawca, któremu udzielono zamówienia

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mikro przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

RPV Sp .o.o.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

7681844003

7.3.4)Miejscowość

Sobawiny 45

7.3.5)Kod pocztowy

26-300

7.3.6.)Województwo

łódzkie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.4.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 8

Umowa

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2025-11-07

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

412050,00 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

35 dni

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

09331200-0Słoneczne moduły fotoelektryczne
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
275 829 zł
Próbka: 35 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
211 838 zł807 880 zł
Rozstęp międzykwartylowy
596 043 zł
Źródło próbki
CPV 09331200· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
211 838 zł
Mediana
275 829 zł
Górny kwartyl
807 880 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Gmina Bukowsko prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Bukowsko.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 412 050 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 09331200-0 (Słoneczne moduły fotoelektryczne). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: RPV Sp .o.o. (Sobawiny 45). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 2 oferty. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.