Umowa wykonanaBZPOgłoszenie o wykonaniu umowy
Wykonanie umowy

„Dostawa serwerów i sprzętu komputerowego do Starostwa Powiatowego w Częstochowie”

Zamawiający Powiat Częstochowski (Częstochowa, Śląskie) opublikował sprawozdanie z wykonania zawartej umowy w postępowaniu „Dostawa serwerów i sprzętu komputerowego do Starostwa Powiatowego w Częstochowie”. Nabór ofert zakończył się wcześniej, a to ogłoszenie dokumentuje realizację zamówienia.

Otwórz na BZP
Zamawiający: Powiat CzęstochowskiCzęstochowa, Śląskieopublikowano 17 listopada 2025
Dane ogłoszenia
Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 400 118 zł
Konkurencyjność
~4,2 oferty
umiarkowana
Umiarkowana liczba firm w takich przetargach.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)

Przebieg postępowania

3 wpisy

Kluczowe informacje o wykonaniu umowy

Podsumowanie
  • 1

    ZakresWybrano ofertę firmy BIS KOMPUTERY Kowalski Sp. j. (Częstochowa).

  • 2

    ZakresOgłoszenie dotyczy zamówienia klasycznego o wartości powyżej 130 000 zł, ale mniejszej niż progi unijne.

  • 3

    ZakresZamawiający wymaga dostawy sprzętu o minimalnych parametrach określonych w specyfikacji technicznej (załącznik nr 7 do SWZ), dopuszcza się oferowanie sprzętu o wyższych parametrach.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Ogłoszenie o wykonaniu umowy

Pełna treść ogłoszenia o wykonaniu zawartej umowy — dokument sprawozdawczy zamkniętego postępowania.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Nazwa zamawiającego

Powiat Częstochowski

1.3.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 152180837

1.4)Adres zamawiającego
1.4.1.)Ulica

Jana III Sobieskiego 9

1.4.2.)Miejscowość

Częstochowa

1.4.3.)Kod pocztowy

42-217

1.4.4.)Województwo

śląskie

1.4.5.)Kraj

Polska

1.4.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL224 - Częstochowski

1.4.7.)Numer telefonu

343229126

1.4.9.)Adres poczty elektronicznej

przetargi@czestochowa.powiat.pl

1.4.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.czestochowa.powiat.pl

1.5.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-d5d80c87-524c-48c0-92ab-0024b2ae355d

2.2.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00536122

2.3.)Wersja ogłoszenia

01

2.4.)Data ogłoszenia

2025-11-17

Sekcja 3

Podstawowe informacje o postępowaniu w wyniku którego została zawarta umowa

PunktPoleWartość
3.1.)Charakter zamówienia

Zamówienie klasyczne - od 130 000 zł, ale o wartości mniejszej niż progi unijne

3.2.)Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE

Tak

3.2.1.)Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE

2025/BZP 00449163

3.3.)Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

3.5.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

3.6.)Rodzaj zamówienia

Dostawy

3.7.)Nazwa zamówienia

„Dostawa serwerów i sprzętu komputerowego do Starostwa Powiatowego w Częstochowie”

3.8.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest dostawa do siedziby Starostwa Powiatowego w Częstochowie przy ul. Jana III Sobieskiego 9 oraz montaż i uruchomienie niżej wymienionego sprzętu.

Zamówienie obejmuje dostawę:
1) Serwer z biblioteką – 1 szt.
2) Serwer NAS – 1 szt.
3) Komputer, klawiatura, mysz – 6 szt.
4) Monitor 27” - 6 szt.
5) Oprogramowanie biurowe - 6 szt.
6) Urządzenie wielofunkcyjne – 4 szt.
7) Drukarka laserowa kolorowa A3 – 1 szt.
8) Termiczna drukarka kodów kreskowych – 2 szt.
9) Dyski zewnętrzne USB-C – 2 szt.
10) Głośnik – 3 szt.
11) Mikrofon – 3 szt.
Parametry techniczne, ilości i szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera - Załącznik nr 7 do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia - Specyfikacja techniczna.
W załączniku nr 7 do SWZ zostały określone minimalne wymogi zamawiającego, wykonawca może zaoferować parametry wyższe.

3.9.)Główny kod CPV

30200000-1 - Urządzenia komputerowe

3.10.)Dodatkowy kod CPV

30213300-8 - Komputer biurkowy

30213100-6 - Komputery przenośne

30232000-4 - Sprzęt peryferyjny

Sekcja 4

Podstawowe informacje o zawartej umowie

PunktPoleWartość
4.1.)Data zawarcia umowy

2025-10-15

4.2.)Okres realizacji zamówienia

40 dni

4.3.)Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę
4.3.1.)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy)

BIS KOMPUTERY Kowalski Sp. j.

4.3.2.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

9492259090

4.3.3.)Ulica

Niepodległości 41

4.3.4.)Miejscowość

Częstochowa

4.3.5.)Kod pocztowy

42-216

4.3.6.)Województwo

śląskie

4.3.7.)Kraj

Polska

4.4.)Wartość umowy

282604,80 PLN

4.5.)Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej

2025/BZP 00477909/01

Sekcja 5

Przebieg realizacji umowy

PunktPoleWartość
5.1.)Czy umowa została wykonana

Tak

5.2.)Termin wykonania umowy

2025-11-13

5.3.)Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie

Tak

5.4.)Informacje o zmianach umowy
5.4.1.)Liczba zmian

0

5.5.)Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy

282604,80 PLN

5.6.)Czy umowa została wykonana należycie

Tak

5.7.)Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania

nie dotyczy

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

30200000-1Urządzenia komputerowe
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
400 118 zł
Próbka: 132 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
141 152 zł1 049 070 zł
Rozstęp międzykwartylowy
907 918 zł
Źródło próbki
CPV 30200000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
141 152 zł
Mediana
400 118 zł
Górny kwartyl
1 049 070 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Powiat Częstochowski prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Częstochowa.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 30200000-1 (Urządzenia komputerowe). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.