ZakończoneBZPOgłoszenie o zamówieniu
Ogłoszenie

Zakup specjalistycznych komputerów mobilnych

Zamawiający Komenda Główna Policji (Warszawa, Mazowieckie) prowadził postępowanie „Zakup specjalistycznych komputerów mobilnych”. Termin składania ofert minął 28 listopada 2025, 09:30. Planowany budżet: 3000 zł.

Otwórz na BZP
Zamawiający: Komenda Główna PolicjiWarszawa, Mazowieckieopublikowano 17 listopada 2025
Planowany budżet (wartość szacunkowa)
3000 zł
Wadium
Brak
Termin składania ofert
28 listopada 2025, 09:30
Zakończone
Konkurencyjność
~3,5 oferty
umiarkowana
Umiarkowana liczba firm w takich przetargach.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Kryteria oceny ofert
Cena75%K2 – Okres realizacji naprawy gwarancyjnej - 25%25%

Przebieg postępowania

5 wpisów

Kluczowe informacje

Podsumowanie
  • 1

    KryteriaKryteria oceny ofert: Cena 75%, K2 – Okres realizacji naprawy gwarancyjnej - 25% 25%.

  • 2

    ZakresPrzedmiot zamówienia: Zakup specjalistycznych komputerów mobilnych.

  • 3

    ZakresSzacunkowa wartość zamówienia: 3 000,00 zł.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail