204_Cir_26_KK_Wykonanie remontu kwater służbowych w budynkach mieszkalnych w Warszawie, w ramach trzech zadań.
Zamawiający Komenda Główna Policji (Warszawa, Mazowieckie) opublikował zmianę ogłoszenia w postępowaniu „204_Cir_26_KK_Wykonanie remontu kwater służbowych w budynkach mieszkalnych w Warszawie, w…”. Dokładny zakres zmian (przed i po) znajdziesz w treści ogłoszenia poniżej.
- Dane ogłoszenia
- Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=276451, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~3,6 ofertyumiarkowanaUmiarkowana liczba firm w takich przetargach.w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Przebieg postępowania
2 wpisy- Ogłoszenie
28 sierpnia 2026
Termin ofert: 21 września 2026 09:50Otwórz ogłoszenie → - Zmiana ogłoszeniaBieżące
04 września 2026
Zmiana ogłoszenia
Pełna treść zmiany dotyczącej istniejącego postępowania lub zawartej umowy.
Zamawiający
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 1.1.) | Nazwa zamawiającego | Komenda Główna Policji |
| 1.3.) | Krajowy Numer Identyfikacyjny | REGON 012137497 |
| 1.4.) | Adres zamawiającego | |
| 1.4.1.) | Ulica | Puławska 148/150 |
| 1.4.2.) | Miejscowość | Warszawa |
| 1.4.3.) | Kod pocztowy | 02-624 |
| 1.4.4.) | Województwo | mazowieckie |
| 1.4.5.) | Kraj | Polska |
| 1.4.6.) | Lokalizacja NUTS 3 | PL911 - Miasto Warszawa |
| 1.4.9.) | Adres poczty elektronicznej | zamowieniakgp@policja.gov.pl |
| 1.4.10.) | Adres strony internetowej zamawiającego | www.policja.pl |
| 1.5.) | Rodzaj zamawiającego | Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - organ władzy publicznej - organ administracji rządowej (centralnej lub terenowej) |
| 1.6.) | Przedmiot działalności zamawiającego | Porządek i bezpieczeństwo publiczne |
Informacje podstawowe
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 2.1.) | Numer ogłoszenia | 2026/BZP 00423715 |
| 2.2.) | Data ogłoszenia | 2026-09-04 |
Zmiana ogłoszenia
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 3.1.) | Nazwa zmienianego ogłoszenia | Ogłoszenie o zamówieniu |
| 3.2.) | Numer zmienianego ogłoszenia w BZP | 2026/BZP 00411173 |
| 3.3.) | Identyfikator ostatniej wersji zmienianego ogłoszenia | 01 |
| 3.4.) | Identyfikator sekcji zmienianego ogłoszenia | SEKCJA V - KWALIFIKACJA WYKONAWCÓW |
| 3.4.1.) | Opis zmiany, w tym tekst, który należy dodać lub zmienić | |
| 5.4. | Nazwa i opis warunków udziału w postępowaniu Przed zmianą | VIII. WARUNKI UDZIAŁU W POSTĘPOWANIU 1. Zamawiający wymaga wykazania przez Wykonawców spełnienia warunków określonych w art. 112 ust. 2 ustawy Pzp dotyczących: 1.1. zdolności technicznej lub zawodowej, w tym: A) wykonania w okresie trzech lat przed upływem terminu składania ofert, a jeżeli okres prowadzenia działalności jest krótszy – to w tym okresie, co najmniej: dla zadania 1: 2 (dwóch) wielobranżowych robót budowlanych polegających na kompleksowym remoncie pustostanów, kwater mieszkalnych wraz z instalowaniem do zabudowy mebli na wymiar o wartości nie niższej niż 140 000 brutto (słownie: sto czterdzieści tysięcy złotych 00/100) każda. UWAGA: Wykonawca, który składa ofertę na więcej niż jedno zadania może wykazać spełnienie w/w warunków poprzez powołanie się na te same roboty, pod warunkiem, że spełniają one postawiony w ramach zadania warunek udziału w postępowaniu. dla zadania 2: 2 (dwóch) wielobranżowych robót budowlanych polegających na kompleksowym remoncie pustostanów, kwater mieszkalnych wraz z instalowaniem do zabudowy mebli na wymiar o wartości nie niższej niż 100 000 brutto (słownie: sto dwadzieścia tysięcy złotych 00/100) każda. UWAGA: Wykonawca, który składa ofertę na więcej niż jedno zadania może wykazać spełnienie w/w warunków poprzez powołanie się na te same roboty, pod warunkiem, że spełniają one postawiony w ramach zadania warunek udziału w postępowaniu. dla zadania 3: 2 (dwóch) wielobranżowych robót budowlanych polegających na kompleksowym remoncie pustostanów, kwater mieszkalnych wraz z instalowaniem do zabudowy mebli na wymiar o wartości nie niższej niż 140 000 brutto (słownie: sto czterdzieści tysięcy złotych 00/100) każda. UWAGA: Wykonawca, który składa ofertę na więcej niż jedno zadania może wykazać spełnienie w/w warunków poprzez powołanie się na te same roboty, pod warunkiem, że spełniają one postawiony w ramach zadania warunek udziału w postępowaniu. B) dysponowania osobami, posiadającymi następujące uprawnienia: dla zadania 1: - minimum 1 osoba posiadająca uprawnienia budowlane do kierowania bez ograniczeń robotami budowlanymi w specjalności konstrukcyjno-budowlanej; - minimum 1 osoba posiadająca uprawnienia budowlane do kierowania robotami budowlanymi bez ograniczeń, pozwalające pełnić samodzielne funkcje techniczne w budownictwie w specjalności instalacyjnej w zakresie sieci, instalacji i urządzeń cieplnych, wentylacyjnych gazowych, wodociągowych i kanalizacyjnych; - minimum 1 osoba posiadająca uprawnienia budowlane do kierowania bez ograniczeń robotami budowlanymi w specjalności instalacyjnej w zakresie sieci, instalacji i urządzeń elektrycznych i elektroenergetycznych. UWAGA: Wykonawca, który składa ofertę na więcej niż jedno zadania może wykazać spełnienie w/w warunków poprzez powołanie się na te same osoby, pod warunkiem, że spełniają one postawiony w ramach zadania warunek udziału w postępowaniu. Zamawiający nie dopuszcza łączenia poszczególnych funkcji w ramach jednej osoby. dla zadania 2: - minimum 1 osoba posiadająca uprawnienia budowlane do kierowania bez ograniczeń robotami budowlanymi w specjalności konstrukcyjno-budowlanej; - minimum 1 osoba posiadająca uprawnienia budowlane do kierowania robotami budowlanymi bez ograniczeń, pozwalające pełnić samodzielne funkcje techniczne w budownictwie w specjalności instalacyjnej w zakresie sieci, instalacji i urządzeń cieplnych, wentylacyjnych gazowych, wodociągowych i kanalizacyjnych; - minimum 1 osoba posiadająca uprawnienia budowlane do kierowania bez ograniczeń robotami budowlanymi w specjalności instalacyjnej w zakresie sieci, instalacji i urządzeń elektrycznych i elektroenergetycznych. UWAGA: Wykonawca, który składa ofertę na więcej niż jedno zadania może wykazać spełnienie w/w warunków poprzez powołanie się na te same osoby, pod warunkiem, że spełniają one postawiony w ramach zadania warunek udziału w postępowaniu. Zamawiający nie dopuszcza łączenia poszczególnych funkcji w ramach jednej osoby. dla zadania 3: - minimum 1 osoba posiadająca uprawnienia budowlane do kierowania bez ograniczeń robotami budowlanymi w specjalności konstrukcyjno-budowlanej; - minimum 1 osoba posiadająca uprawnienia budowlane do kierowania robotami budowlanymi bez ograniczeń, pozwalające pełnić samodzielne funkcje techniczne w budownictwie w specjalności instalacyjnej w zakresie sieci, instalacji i urządzeń cieplnych, wentylacyjnych gazowych, wodociągowych i kanalizacyjnych; - minimum 1 osoba posiadająca uprawnienia budowlane do kierowania bez ograniczeń robotami budowlanymi w specjalności instalacyjnej w zakresie sieci, instalacji i urządzeń elektrycznych i elektroenergetycznych. Zamawiający wymaga, aby w/w osoby posiadały aktualne zaświadczenia o przynależności do Organizacji Samorządu Zawodowego. Ponadto Zamawiający na etapie badania i oceny ofert, zastrzega sobie prawo do weryfikacji danych zawartych w wykazie osób (załącznik nr 4a do SWZ). Kopię uprawnień Wykonawca zobowiązany jest dostarczyć Zamawiającemu najpóźniej przed podpisaniem umowy. UWAGA: Wykonawca, który składa ofertę na więcej niż jedno zadania może wykazać spełnienie w/w warunków poprzez powołanie się na te same osoby, pod warunkiem, że spełniają one postawiony w ramach zadania warunek udziału w postępowaniu. Zamawiający nie dopuszcza łączenia poszczególnych funkcji w ramach jednej osoby. 1.2. sytuacji ekonomicznej i finansowej, w tym: dla zadania 1: posiadania środków finansowych lub zdolności kredytowej w wysokości nie mniejszej niż: 200 000 zł brutto; dla zadania 2: posiadania środków finansowych lub zdolności kredytowej w wysokości nie mniejszej niż: 100 000 zł brutto; dla zadania 3: posiadania środków finansowych lub zdolności kredytowej w wysokości nie mniejszej niż: 200 000 zł brutto. UWAGA: Wykonawca, który składa ofertę na więcej niż jedno zadanie musi wykazać spełnienie w/w warunków dla każdego z zadań oddzielnie. (odpowiednio do każdego zadania oddzielnie - środki finansowe 200 000 zł + 100 000 zł + 200 000 zł) Po zmianie: VIII. WARUNKI UDZIAŁU W POSTĘPOWANIU 1. Zamawiający wymaga wykazania przez Wykonawców spełnienia warunków określonych w art. 112 ust. 2 ustawy Pzp dotyczących: 1.1. zdolności technicznej lub zawodowej, w tym: A) wykonania w okresie trzech lat przed upływem terminu składania ofert, a jeżeli okres prowadzenia działalności jest krótszy – to w tym okresie, co najmniej: dla zadania 1- 2 (dwóch) wielobranżowych robót budowlanych polegających na kompleksowym remoncie pustostanów, kwater mieszkalnych lub innych lokali mieszkalnych wraz z instalowaniem do zabudowy mebli na wymiar o wartości nie niższej niż 140 000,00 zł brutto (słownie: sto czterdzieści tysięcy złotych 00/100) / każda ; UWAGA: Wykonawca, który składa ofertę na więcej niż jedno zadania może wykazać spełnienie w/w warunków poprzez powołanie się na te same roboty, pod warunkiem, że spełniają one postawiony w ramach zadania warunek udziału w postępowaniu. dla zadania 2: 2 (dwóch) wielobranżowych robót budowlanych polegających na kompleksowym remoncie pustostanów, kwater mieszkalnych lub innych lokali mieszkalnych wraz z instalowaniem do zabudowy mebli na wymiar o wartości nie niższej niż 100 000,00 zł brutto (słownie: sto tysięcy złotych 00/100) / każda ; UWAGA: Wykonawca, który składa ofertę na więcej niż jedno zadania może wykazać spełnienie w/w warunków poprzez powołanie się na te same roboty, pod warunkiem, że spełniają one postawiony w ramach zadania warunek udziału w postępowaniu. dla zadania 3: 2 (dwóch) wielobranżowych robót budowlanych polegających na kompleksowym remoncie pustostanów, kwater mieszkalnych lub innych lokali mieszkalnych wraz z instalowaniem do zabudowy mebli na wymiar o wartości nie niższej niż 140 000,00 zł brutto (słownie: sto czterdzieści tysięcy złotych 00/100) / każda . UWAGA: Wykonawca, który składa ofertę na więcej niż jedno zadania może wykazać spełnienie w/w warunków poprzez powołanie się na te same roboty, pod warunkiem, że spełniają one postawiony w ramach zadania warunek udziału w postępowaniu. B) dysponowania osobami, posiadającymi następujące uprawnienia: dla zadania 1: - minimum 1 osoba posiadająca uprawnienia budowlane do kierowania bez ograniczeń robotami budowlanymi w specjalności konstrukcyjno-budowlanej; - minimum 1 osoba posiadająca uprawnienia budowlane do kierowania robotami budowlanymi bez ograniczeń, pozwalające pełnić samodzielne funkcje techniczne w budownictwie w specjalności instalacyjnej w zakresie sieci, instalacji i urządzeń cieplnych, wentylacyjnych gazowych, wodociągowych i kanalizacyjnych; - minimum 1 osoba posiadająca uprawnienia budowlane do kierowania bez ograniczeń robotami budowlanymi w specjalności instalacyjnej w zakresie sieci, instalacji i urządzeń elektrycznych i elektroenergetycznych. UWAGA: Wykonawca, który składa ofertę na więcej niż jedno zadania może wykazać spełnienie w/w warunków poprzez powołanie się na te same osoby, pod warunkiem, że spełniają one postawiony w ramach zadania warunek udziału w postępowaniu. Zamawiający nie dopuszcza łączenia poszczególnych funkcji w ramach jednej osoby. dla zadania 2: - minimum 1 osoba posiadająca uprawnienia budowlane do kierowania bez ograniczeń robotami budowlanymi w specjalności konstrukcyjno-budowlanej; - minimum 1 osoba posiadająca uprawnienia budowlane do kierowania robotami budowlanymi bez ograniczeń, pozwalające pełnić samodzielne funkcje techniczne w budownictwie w specjalności instalacyjnej w zakresie sieci, instalacji i urządzeń cieplnych, wentylacyjnych gazowych, wodociągowych i kanalizacyjnych; - minimum 1 osoba posiadająca uprawnienia budowlane do kierowania bez ograniczeń robotami budowlanymi w specjalności instalacyjnej w zakresie sieci, instalacji i urządzeń elektrycznych i elektroenergetycznych. UWAGA: Wykonawca, który składa ofertę na więcej niż jedno zadania może wykazać spełnienie w/w warunków poprzez powołanie się na te same osoby, pod warunkiem, że spełniają one postawiony w ramach zadania warunek udziału w postępowaniu. Zamawiający nie dopuszcza łączenia poszczególnych funkcji w ramach jednej osoby. dla zadania 3: - minimum 1 osoba posiadająca uprawnienia budowlane do kierowania bez ograniczeń robotami budowlanymi w specjalności konstrukcyjno-budowlanej; - minimum 1 osoba posiadająca uprawnienia budowlane do kierowania robotami budowlanymi bez ograniczeń, pozwalające pełnić samodzielne funkcje techniczne w budownictwie w specjalności instalacyjnej w zakresie sieci, instalacji i urządzeń cieplnych, wentylacyjnych gazowych, wodociągowych i kanalizacyjnych; - minimum 1 osoba posiadająca uprawnienia budowlane do kierowania bez ograniczeń robotami budowlanymi w specjalności instalacyjnej w zakresie sieci, instalacji i urządzeń elektrycznych i elektroenergetycznych. Zamawiający wymaga, aby w/w osoby posiadały aktualne zaświadczenia o przynależności do Organizacji Samorządu Zawodowego. Ponadto Zamawiający na etapie badania i oceny ofert, zastrzega sobie prawo do weryfikacji danych zawartych w wykazie osób (załącznik nr 4a do SWZ). Kopię uprawnień Wykonawca zobowiązany jest dostarczyć Zamawiającemu najpóźniej przed podpisaniem umowy. UWAGA: Wykonawca, który składa ofertę na więcej niż jedno zadania może wykazać spełnienie w/w warunków poprzez powołanie się na te same osoby, pod warunkiem, że spełniają one postawiony w ramach zadania warunek udziału w postępowaniu. Zamawiający nie dopuszcza łączenia poszczególnych funkcji w ramach jednej osoby. 1.2. sytuacji ekonomicznej i finansowej, w tym: dla zadania 1: posiadania środków finansowych lub zdolności kredytowej w wysokości nie mniejszej niż: 200 000 zł brutto; dla zadania 2: posiadania środków finansowych lub zdolności kredytowej w wysokości nie mniejszej niż: 100 000 zł brutto; dla zadania 3: posiadania środków finansowych lub zdolności kredytowej w wysokości nie mniejszej niż: 200 000 zł brutto. UWAGA: Wykonawca, który składa ofertę na więcej niż jedno zadanie musi wykazać spełnienie w/w warunków dla każdego z zadań oddzielnie. (odpowiednio do każdego zadania oddzielnie - środki finansowe 200 000 zł + 100 000 zł + 200 000 zł) |
| 3.4.) | Identyfikator sekcji zmienianego ogłoszenia | SEKCJA VIII - PROCEDURA |
| 3.4.1.) | Opis zmiany, w tym tekst, który należy dodać lub zmienić | |
| 8.1. | Termin składania ofert Przed zmianą | 2026-09-14 09:50 Po zmianie: 2026-09-21 09:50 |
| 3.4.1.) | Opis zmiany, w tym tekst, który należy dodać lub zmienić | |
| 8.3. | Termin otwarcia ofert Przed zmianą | 2026-09-14 10:00 Po zmianie: 2026-09-21 10:00 |
| 3.4.1.) | Opis zmiany, w tym tekst, który należy dodać lub zmienić | |
| 8.4. | Termin związania ofertą Przed zmianą | 2026-10-13 Po zmianie: 2026-10-20 |
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
W ostatnim roku nie znaleźliśmy wystarczającej liczby podobnych postępowań z podaną wartością szacunkową, żeby policzyć statystyki.