Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
372 006 zł
Umowa zawarta
17 kwietnia 2026
Okres realizacji
15 dni
Oferty w postępowaniu
2 ofertyceny: 372 005 zł – 412 992 złwszystkie od małych i średnich firm
Wybrano ofertę droższą o 0% od najtańszej złożonej — zdecydowały kryteria pozacenowe
Kryteria wyboru
Cena75%K2 – Okres realizacji naprawy gwarancyjnej - 25%25%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Zakup specjalistycznych komputerów mobilnych

Zamawiający Komenda Główna Policji (Warszawa, Mazowieckie) rozstrzygnął postępowanie „Zakup specjalistycznych komputerów mobilnych”, wybierając ofertę wykonawcy JUPITER-INTEGRATION Sp. z o.o. Wartość umowy: 372 006 zł. Złożono 2 oferty.

Zamawiający: Komenda Główna PolicjiWarszawa, Mazowieckieopublikowano 21 kwietnia 2026
Wartość umowy
372 006 zł
Liczba ofert
2 oferty
Konkurencyjność
~3,5 oferty
umiarkowana
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

5 wpisów

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy JUPITER-INTEGRATION Sp. z o.o. (Warszawa), średnia firma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 372 006,46 zł (umowę zawarto 17 kwietnia 2026 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 2 oferty; ceny wahały się od 372 005,46 zł do 412 992,18 zł, wszystkie od małych i średnich firm.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: 15 dni.

  • 5

    Wszystkie złożone oferty zostały uznane za ważne.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

Komenda Główna Policji

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 012137497

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

Puławska 148/150

1.5.2.)Miejscowość

Warszawa

1.5.3.)Kod pocztowy

02-624

1.5.4.)Województwo

mazowieckie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL911 - Miasto Warszawa

1.5.7.)Numer telefonu

+48(47) 72 120 44

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

izabela.zwierzynska@policja.gov.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.policja.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://kgpolicja.ezamawiajacy.pl/pn/kgpolicja/demand/247863/notice/public/details

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - organ władzy publicznej - organ administracji rządowej (centralnej lub terenowej)

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Porządek i bezpieczeństwo publiczne

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Zakup specjalistycznych komputerów mobilnych

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-2102f3c9-d57c-4f50-987b-f804e1690415

2.5.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00209074

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2026-04-21

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Nie

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00535483

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

302/BŁiI/25/IZ

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.4.)Rodzaj zamówienia

Dostawy

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Zakup specjalistycznych komputerów mobilnych
Przedmiotem zamówienia jest zakup specjalistycznych komputerów mobilnych:
a. Specjalistyczny komputer mobilny 14"-14,2" Typ 1 w ilości 10 szt. (+10 sztuk w ramach prawa opcji);
b. Specjalistyczny komputer mobilny 14"-14,2" Typ 2 w ilości 3 szt. (+3 sztuk w ramach prawa opcji);
c. Specjalistyczny komputer mobilny 16"-16,2" w ilości 3 szt. (+3 sztuk w ramach prawa opcji);
d. Specjalistyczny komputer mobilny 13,4"-13,6" w ilości 3 szt. (+3 sztuk w ramach prawa opcji).

4.5.3.)Główny kod CPV

30213100-6 - Komputery przenośne

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

30213100-6 - Komputery przenośne

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 6

Oferty

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

2

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

2

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

372005,46 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

412992,18 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

372006,46 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 7

Wykonawca, któremu udzielono zamówienia

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Średni przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

JUPITER-INTEGRATION Sp. z o.o.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

9522145989

7.3.3)Ulica

ul. Żegańska 2 A

7.3.4)Miejscowość

Warszawa

7.3.5)Kod pocztowy

04-713

7.3.6.)Województwo

mazowieckie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.4.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 8

Umowa

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-04-17

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

372006,46 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

15 dni

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

30213100-6Komputery przenośne
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
155 671 zł
Próbka: 34 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
69 840 zł426 445 zł
Rozstęp międzykwartylowy
356 605 zł
Źródło próbki
CPV 30213100· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
69 840 zł
Mediana
155 671 zł
Górny kwartyl
426 445 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Komenda Główna Policji prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Warszawa.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 372 006 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 30213100-6 (Komputery przenośne). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: JUPITER-INTEGRATION Sp. z o.o. (Warszawa). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 2 oferty. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.