Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
276 750 zł
Umowa zawarta
14 listopada 2025
Okres realizacji
do 30 listopada 2025
Oferty w postępowaniu
1 oferta
Kryteria wyboru
Cena60%Okres gwarancji40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

„Zakup urządzenia wielofunkcyjnego gąsienicowego z przyczepą i osprzętem”.

Zamawiający Gmina Stawiski (Stawiski, Podlaskie) rozstrzygnął postępowanie „„Zakup urządzenia wielofunkcyjnego gąsienicowego z przyczepą i osprzętem””, wybierając ofertę wykonawcy Interhandler Sp. z o.o. Wartość umowy: 276 750 zł. Złożono 1 ofertę.

Zamawiający: Gmina StawiskiStawiski, Podlaskie (powiat Kolneński →)opublikowano 17 listopada 2025
Wartość umowy
276 750 zł
Liczba ofert
1 oferta
Konkurencyjność
~2,3 oferty
ograniczona
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

4 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy Interhandler Sp. z o.o. (Toruń), średnia firma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 276 750,00 zł (umowę zawarto 14 listopada 2025 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 1 ofertę.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: do 30 listopada 2025 r..

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail