Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
468 451 zł
Umowa zawarta
12 listopada 2025
Okres realizacji
14 dni
Oferty w postępowaniu
9 ofertceny: 468 451 zł – 757 385 złwszystkie od małych i średnich firm
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboru
Cena60%Okres gwarancji40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Modernizacja drogi gminnej Brzustów - Spała

Zamawiający Gmina Inowłódz (Inowłódz, Łódzkie) rozstrzygnął postępowanie „Modernizacja drogi gminnej Brzustów - Spała”, wybierając ofertę wykonawcy CEHINI Marcin Gil. Wartość umowy: 468 451 zł. Złożono 9 ofert.

Zamawiający: Gmina InowłódzInowłódz, Łódzkie (powiat Tomaszowski →)opublikowano 14 listopada 2025
Wartość umowy
468 451 zł
Liczba ofert
9 ofert
Konkurencyjność
~4,6 ofert
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

3 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy CEHINI Marcin Gil (Zgierz), mikrofirma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 468 451,00 zł (umowę zawarto 12 listopada 2025 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 9 ofert; ceny wahały się od 468 451,00 zł do 757 384,80 zł, wszystkie od małych i średnich firm.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: 14 dni.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

Gmina Inowłódz

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 590647990

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

Spalska 2

1.5.2.)Miejscowość

Inowłódz

1.5.3.)Kod pocztowy

97-215

1.5.4.)Województwo

łódzkie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL713 - Piotrkowski

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

zamowienia@inowlodz.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

https://inowlodz.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-b0067580-ae2c-42c3-be16-91c8e9910044

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Ogólne usługi publiczne

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Modernizacja drogi gminnej Brzustów - Spała

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-b0067580-ae2c-42c3-be16-91c8e9910044

2.5.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00532089

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2025-11-14

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2025/BZP 00064473/07/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.1.5 Modernizacja drogi gminnej Brzustów - Spała

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00482861

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

RI.271.12.2025

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.3.)Wartość zamówienia

477662,51 PLN

4.4.)Rodzaj zamówienia

Roboty budowlane

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia są roboty budowlane obejmujące swym zakresem modernizacja drogi gminnej Brzustów – Spała zlokalizowanej na działce nr 107 w obrębie Brzustów na odcinku 1720 mb polegająca na wykonaniu jezdni szer. 5 m o nawierzchni z kruszywa łamanego.
2. Szczegółowy opis:
2.1. Roboty pomiarowe (wytyczenie geodezyjne, inwentaryzacja powykonawcza).
2.2. Roboty rozbiórkowe (zdjęcie humusu, profilowanie, równanie, skarpowanie w obrębie poboczy i jezdni).
2.3. Wykonanie nawierzchni (profilowanie i zagęszczanie podłoża, ułożenie warstwy z kruszywa łamanego stabilizowanego mechanicznie – warstwa dolna gr. 13 cm z kruszywa 0-63 mm, warstwa górna gr. 7 cm z kruszywa 0-31,5 mm, zamiałowanie kruszywem 0-4 lub 0-8 mm).
2.4. Inne roboty, urządzenia, elementy niewymienione i nieprzewidziane w dokumentacji a konieczne do wykonania celem właściwej realizacji zadania inwestycyjnego tj. w pełni funkcjonującego przedmiotu inwestycji np. dostosowanie indywidualnych zjazdów do nowej nawierzchni jezdni, wycinka drzew i krzewów (jeżeli dotyczy), regulacja pionowa studzienek urządzeń podziemnych – zawory wodociągowe i inne, profilowanie poboczy, profilowanie/wykonanie skarp i nasypów (jeżeli dotyczy), inne w obrębie działki pasa drogowego (jeżeli dotyczy). W wyniku realizacji inwestycji nie może pogorszyć się stan innych elementów/obiektów znajdujących się w obszarze inwestycji oraz w jej bezpośrednim sąsiedztwie a w przypadku ich uszkodzenia należy go odtworzyć do stanu nie gorszego niż sprzed inwestycji.
UWAGA:
1. Szczegółowy opis i zakres przedmiotu zamówienia zawiera dokumentacja projektowa: szkice sytuacyjne z przebiegiem drogi, przedmiar robót, zaświadczenie o braku podstaw do wniesienia sprzeciwu odnośnie zamiaru wykonania robót budowlanych oraz STWiORB stanowiące załączniki do niniejszej SWZ.

4.5.3.)Główny kod CPV

45233120-6 - Roboty w zakresie budowy dróg

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę

45200000-9 - Roboty budowlane w zakresie wznoszenia kompletnych obiektów budowlanych lub ich części oraz roboty w zakresie inżynierii lądowej i wodnej

45111000-8 - Roboty w zakresie burzenia, roboty ziemne

45231000-5 - Roboty budowlane w zakresie budowy rurociągów, ciągów komunikacyjnych i linii energetycznych

45233000-9 - Roboty w zakresie konstruowania, fundamentowania oraz wykonywania nawierzchni autostrad, dróg

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 6

Oferty

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

9

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

9

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

468451,00 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

757384,80 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

468451,00 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 7

Wykonawca, któremu udzielono zamówienia

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mikro przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

CEHINI Marcin Gil

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

7321951398

7.3.3)Ulica

Chopina

7.3.4)Miejscowość

Zgierz

7.3.5)Kod pocztowy

95-100

7.3.6.)Województwo

łódzkie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.4.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 8

Umowa

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2025-11-12

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

468451,00 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

14 dni

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

45233120-6Roboty w zakresie budowy dróg
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
788 292 zł
Próbka: 192 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
328 802 zł1 597 243 zł
Rozstęp międzykwartylowy
1 268 442 zł
Źródło próbki
CPV 45233120· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
328 802 zł
Mediana
788 292 zł
Górny kwartyl
1 597 243 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Gmina Inowłódz prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Inowłódz.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 468 451 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 45233120-6 (Roboty w zakresie budowy dróg). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: CEHINI Marcin Gil (Zgierz). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 9 ofert. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.